fbpx
slider

„Lexus“ tapo oficialiu „Nitto ATP Finals“ turnyro automobiliu

„Lexus“ tapo oficialiu automobiliu „Nitto ATP Finals” turnyre, svarbiausiame metiniame vyrų teniso renginyje, vykstančiame Turine (Italija) lapkričio 12-19 d. Turnyre „Where Champions Become Champion“ dėl prestižinio titulo varžysis aštuoni geriausi sezono pasaulio vieneto žaidėjai ir dvejetų komandos.

Turnyrų metu „Lexus“ su didesniu nei 40 elektrifikuotų automobilių parku transportuos žaidėjus ir oficialius asmenis. Tarp šių hibridinių bei įkraunamų hibridinių modelių bus ir visiškai elektriniai „RZ 450e“ ir „UX 300e“.

„Lexus“ ir „ATP Tour“ draugystė turi tvirtą ryšį, todėl bendradarbiavimas išaugo ir pasipildė „Nitto ATP Finals“ partneryste. Ši daugiametė pasaulinė partnerystė buvo užmegzta šių metų birželį ir jau leido prekiniam ženklui pelnyti išskirtinį tarptautinį pripažinimą „ATP Tour“ varžybose ir sparčiai augančiose jo skaitmeninėse ir socialinėse platformose, įskaitant ir interaktyvią sirgalių platformą „ATP Head2Head“.

„Lexus“ parama „ATP Tour“ grindžiama bendromis tobulumo ir meistriškumo vertybėmis bei noru suteikti žmonėms nuostabių įspūdžių. „Lexus“ skatinimas naudoti elektrifikuotus modelius per turnyrus atitinka „ATP Tour“ klimato kaitos siekius pagal „ATP Serves“ ir JT programą „Sportas už klimato kaitą“, kurios tikslas – iki 2040 m. pasiekti nulinį išmetamųjų teršalų kiekį.

 

Apie „ATP“

„ATP“ – pasaulinė vyrų profesionalaus teniso valdymo institucija, kurios misija – tarnauti tenisui. Ji džiugina milijardą gerbėjų visame pasaulyje, pristato geriausius pasaulio žaidėjus prestižiniuose turnyruose ir įkvepia naująją gerbėjų ir žaidėjų kartą. Nuo „United Cup“ turnyro Australijoje iki Europos, Amerikos ir Azijos – žaidimo žvaigždės kovoja dėl titulų ir „Pepperstone ATP Rankings” reitingo taškų. Visi keliai veda į „Nitto ATP Finals“ – prestižinį sezono finalą, vykstantį Turine (Italija). Šiame turnyre dalyvauja tik aštuoni geriausi pasaulio vieneto žaidėjai ir dvejetų komandos, čia taip pat oficialiai paskelbiamas „Pepperstone“ pristatytas metų „ATP“ pasaulio pirmenybių nugalėtojas, o tai yra didžiausias pasiekimas teniso pasaulyje.

2023-11-16


Atgal