fbpx
slider

Pristatoma naujoji
„Lexus NX” komplektacija „OVERTRAIL”

„Lexus”, siekdamas suteikti išskirtinių potyrių kelyje, pristato naują prabangaus visureigio „NX” versiją, kuri sukurta taip, kad kelionės būtų ramesnės, teiktų daugiau pasitenkinimo ir pasitikėjimo savimi, nesvarbu, ar keliaujama po miestą, ar vykstama į gamtą mažiau pravažiuojamais keliais.

„Overtrail” komplektacija – tai ne atšiauraus visureigio versija,  o tokia „NX” interpretacija, kuri kuria tikslingą, aukščiausios klasės įvaizdį su tam skirtomis stiliaus detalėmis ir patobulinimais, užtikrinančiais sklandų judėjimą, kai norisi nuo visko pabėgti kaimo keliais.

„NX” dizainui naują perspektyvą suteikia paaukštinta pakaba ir sumontuoti naujo dizaino 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai su masyviomis padangomis.

Šio modelio išskirtiniai bruožai: durelių veidrodėlių korpusai, durų rankenos, ratų arkų apvadai ir stogo bėgeliai, langų apvadai bei ratlankiai – visos šios detalės išsiskiria sodria juoda spalva. Ne išimtis ir verpsto formos grotelės – jų rėmelis ir tinklelis taip pat puikiai atrodo. Šios detalės dailiai kontrastuoja su nauja „Moon Desert” eksterjero spalva – smėlio spalvos metaliko atspalviu, kuris būdingas tik „Overtrail” komplektacijai (galima rinktis iš šešių kitų spalvų). Dar vienas akcentas – pilkas „Lexus” logotipas ant galinių durelių.

Išskirtinės išvaizdos yra ir salonas: priekinės sportinės sėdynės aptrauktos juoda sintetine oda, kėbulą prilaikančios atramos, durelių ir centrinės konsolės apdailos išsiskiria chaki spalva, o naujieji „Geo Layer” apdailos intarpai įkvėpti natūralių uolienų sluoksnių raštų.

Pakabą pakėlus 15 mm, bendras automobilio aukštis tapo 1 675 mm. Tad padidėjus prošvaisai iki 200 mm, vairuotojas gali puikiai matyti aplinką, o „Overtrail” komplektacijos modeliai gali įveikti sunkesnius kelius. Dinamines savybes dar labiau pagerino papildomi galiniai sutvirtinimai.

„Lexus” ištikimas savo svetingai Omotenashi dvasiai, tad „NX Overtrail” aprūpino funkcijomis, kurios užtikrina patogų ir atpalaiduojantį laiką automobilyje. Pavyzdžiui, oro kondicionavimo sistemoje naudojama pažangi „nanoe-X” oro kokybės technologija, kuri į oro kondicionavimo sistemą paduoda trilijonus miniatiūrinių vandens molekulių. Įrodyta, kad tai padeda kovoti su bakterijomis, virusais, pelėsiais ir nemaloniais kvapais, o drėkinamasis poveikis padeda atgaivinti žmogaus plaukus ir odą.

Salono aplinka taip pat gali pagerinti asmeninę savijautą, naudojant aplinkos apšvietimo sistemą. Ji užtikrina švelnų netiesioginį apšvietimą kojų zonose, durų skydeliuose ir centrinėje konsolėje (galima rinktis iš 64 skirtingų spalvų). Iš jų 14 parinko „Lexus”, kad atspindėtų skirtingas gamtos įkvėptas nuotaikas.

Europoje visus „NX” modelius galima užsakyti su naujaja „Overtrail” komplektacija – tiek hibridą „NX 350h”, tiek iš tinklo įkraunamą hibridą „NX 450h+” bei benzininę versiją „NX 350”.

2024-04-29


Atgal