fbpx
slider

Startavo „Lexus“ kampanija „Stay Ahead“ - internetinio žaidimo iššūkis

Visiškai naujo „Lexus RX“ pristatymo kampanijos „Stay Ahead“ pagrindinė idėja – tai klasikinių filmų apie šnipus dvasia dvelkiantis greito siužeto filmas, kur pasakojama herojaus, kuriam pavesta saugoti paslaptingą lagaminėlį nuo persekiotojų rankų, istorija. Agentas savo misiją, t.y. pristatyti slaptą krovinį, atliko „RX“ automobiliu, važiuodamas vaizdingomis Žironos gatvėmis Ispanijoje. Dabar „Stay Ahead“ istorijoje atsirado naujas posūkis.

Šį pavasarį kitame kampanijos etape „Lexus“ kviečia žmones išbandyti laimę, atrakinant lagaminėlį ir sužinoti, kas yra jo viduje. Įveikusieji kodą, turės galimybę laimėti išskirtinį prizą – vieną iš penkių naujų NFT meno kūrinių, įkvėptų garsiosios levituojančios „Lexus“ lentos.

Levituojanti lenta buvo pasirinkta NFT tema, nes ji puikiai atspindi technines naujoves, kurios ir toliau įkvepia „Lexus“. 2015 m. sukurtame įrenginyje buvo panaudotas superlaidumas ir magnetinės levitacijos mokslas, kad valdantysis – riedlenčių sporto čempionas Ross‘as McGouran‘as – galėtų „nuvažiuoti“ specialiai įrengtą trasą.

Visiškai naujajame prabangiame „RX“ visureigyje tą pačią novatorišką dvasią galima įžvelgti pirmojoje „Lexus“ turbininėje hibridinėje elektrinėje sistemoje su turbokompresoriumi, kuri naudojama „RX 500h“ modelio F SPORT komplektacijoje – šis modelis ir atlieka pagrindinį vaidmenį „Stay Ahead“ kampanijos filme. Tokio tipo elektrifikavimo technologija pirmą kartą panaudota „Lexus“ modelyje, kas leidžia užtikrinti aštresnį, jautresnį veikimą ir didesnį atlygį

vairuotojui. Naujojoje gamoje taip pat galima rinktis ir iš tinklo įkraunamą hibridinį elektrinį „RX 450h+“ modelį bei savaime įkraunamą hibridinį elektrinį „RX 350h“ modelį.

Naująjį nuotykių žaidimo iššūkį jau dabar galima rasti oficialioje „Lexus Europe“ interneto svetainėje https://www.lexus.eu/new-cars/rx/stay-ahead-film . „Stay Ahead“ istorija tęsiama kitame trumpametražiame filmuke, kuris sustingsta svarbiausiais momentais, kur žaidėjas turi 10 sekundžių apsispręsti tarp dviejų veiksmų. Pasirinkus teisingai, pereinama į kitą etapą, o pasirinkus neteisingą variantą – žaidimas baigiamas.

Sėkmingai įveikę galvosūkį ir atidarę lagaminėlį, galės dalyvauti loterijoje ir laimėti NFT prizą.

Žaidimą bus galima žaisti iki 2023 m. rugpjūčio 31 d., o nugalėtojai bus paskelbti rugsėjo mėn. Žaidime gali dalyvauti tik 18 metų ir vyresni asmenys. Išsami informacija apie taisykles ir sąlygas pateikiama internetinėje dalyvavimo formoje.

2022-05-06


Atgal