fbpx
slider

Su išskirtiniu „LC Hokkaido Edition“ - kelionės, kaitinančios aistras

„Lexus“ paskelbė apie specialųjį flagmano „LC“ kupė ir kabrioleto leidimą „Hokkaido Edition“. Šiais metais Europoje kiekvieno kėbulo tipui bus skirta 40 automobilių, kurie išsiskirs stulbinančiai dinamišku eksterjeru ir patobulinimais, skirtais didžiosioms kelionėms.

Specialaus leidimo dvasia bei pavadinimas kildinami iš Hokaido salos Šiaurės Japonijoje. Regionas išgarsėjęs ugnikalniais, čia taip pat yra įsikūręs „Lexus Shibetsu“ poligonas, kuriame buvo tobulai sukurti nuostabūs automobiliai, vienas jų – superautombilis „LFA“, taip pat čia „Lexus“ „Takumi“ meistrai kruopščiai sureguliavo „LC“ modelį.

Naujojo „Hokkaido Edition“ modelio eksterjerui galimos „Flare Red“, „Sonic Platinum“, „F White“ arba „Graphite“ spalvos, jis taip pat išsiskiria 21 colio lengvojo lydinio ratlankiais, juodomis grotelėmis bei ornamentais, LED priekiniais ir įspūdingais galiniais žibintais. Kabrioleto stogą galima užsisakyti ryškiai raudono arba juodo audinio.

„Lexus“ inžinieriai suteikė automobiliui ugningą aistrą, kurią subalansavo rafinuotumas. Todėl šis automobilis yra tobulas ir galėsite atsipalaiduoti puikioje kelionėje. Šis dvilypumas

atsispindi dramatiškame juodos / bordo spalvos salone, kuris atkartoja jo vulkaninę istoriją: vairuotojo pusėje dominuoja raudona spalva, kurią atsveria ramesnė juoda spalva keleivių zonoje.

Hokaido regionas, žinomas kaip prabangi kelionių kryptis su vešliais kalningais miškais ir „Onsen“ karštaisiais kurortais, taip pat išsiskiria daugybe nuostabių kelių, kurie suteikia pagrindą „LC“ dinamiškoms savybėms tiek hibridinei versija „LC 500h“, tiek benzininei „LC 500“.  Šis automobilis visiškai įkūnija „Lexus Driving Signature“ – jo linijinis pagreitis, valdymas ir stabdymas tiksliai atitinka vairuotojo ketinimus.

„Lexus LC“ išskirtinis „Hokkaido Edition“ leidimas Europoje bus parduodamas nuo 2022 m. balandžio mėn.

2022-03-14


Atgal