fbpx
slider

„The LOFT” penktus metus iš eilės pripažintas geriausia oro linijų poilsio zona Europoje

Briuselio oro uoste esantis „The LOFT” prestižiniuose „World Travel Awards” apdovanojimuose vėl buvo pripažintas geriausiu 2023 m. Europos oro linijų salonu. Apie laimėjimą buvo paskelbta Batumyje (Gruzijoje) vykusioje išskirtinėje iškilmingoje ceremonijoje, kurioje dalyvavo atrinkti kelionių, turizmo ir svetingumo sričių profesionalai, įtakingi asmenys ir žiniasklaidos atstovai. Oro linijų „Brussels Airlines” ir „Lexus” įgyvendintas projektas „The LOFT“ nuo pat atidarymo 2018 m. kasmet pretenduoja į šį apdovanojimą.

„Penktą kartą iš eilės laimėti šį prestižinį apdovanojimą, kai tenka konkuruoti su visame pasaulyje žinomų oro linijų salonais, yra tikra garbė. Tai mūsų kasdienio sunkaus darbo, kuriant erdvę, kurioje žmonės jaučiasi kaip namie, pripažinimas. Noriu padėkoti mūsų svečiams už pasitikėjimą, visiems mūsų partneriams už puikų bendradarbiavimą ir, žinoma, mūsų komandai už belgiško svetingumo sklaidą.”, – komentavo Olivier’is Brynaert’as, „Brussels Airlines” klientų patirties vadovas.

„Šis apdovanojimas dar kartą įrodo, kad „The LOFT” išreiškia mūsų prekės ženklo pažadą „patirti nepaprastą”, o penktą kartą iš eilės laimėtas apdovanojimas rodo mūsų ir visų partnerių nepalaužiamą įsipareigojimą kasmet tobulėti bei išpildyti sparčiai besikeičiančių klientų lūkesčius.”, – komentavo Tommaso Grassi, „Lexus Europe” komunikacijos ir klientų patirties vadovas.

„The LOFT“, „Lexus” Takumi meistriškumo ir japoniško Omotenashi svetingumo derinys, siūlo unikalią asmeninę prabangos patirtį verslo keliautojams.

Tas pats tikslas lėmė ir paskutinio elektrifikuoto modelio – naujojo „Lexus LM” – kuris praplečia aukščiausio lygio keleiviams teikiamų pojūčių ribas, atsiradimą.”

Daugiau nei 2000 m2 ploto salonas, perteikiant savitą atmosferą, suskirstytas į prabangias zonas: centrinį barą, patogias poilsio zonas ir poilsio erdvę, skirtą darbui. Šias erdves puošia ikoniški „Lexus” dizaino elementai – „Lexus” firminės grotelės, „Lexus” modelių galerija ir „Mark Levinson” garso sistema. 

Įžengus į „The LOFT“, svečiai sutinkami ir pasveikinami asmeniškai, gražus pasitikimo akcentas – tradiciniai šilti Oshibori rankšluosčiai. Čia puiki vieta paskaityti skaitmeninius laikraščius išskirtinėse shiatsu masažo kėdėse, montuojamose „Lexus” flagmane „LS” modelyje. Po ilgos kelionės atpalaiduos ypatingi jutiminiai „Grohe” dušai, miegamųjų lubose nušviestos žvaigždės, o puikus maitinimas bei išskirtiniai „Neuhaus” šokolado meistro skanėstai paglostys širdį net ir didžiausiems gurmanams.

Briuselio oro uoste įsikūręs „The LOFT” remiasi apdovanojimus pelniusios erdvės „Intersect by Lexus” Tokijuje pavyzdžiu. Šią unikalią oro linijų poilsio zonos koncepciją įkvėpė „Lexus” prabanga, dizainas ir tradicinis japonų Omotenashi svetingumas, kurio esmė – iš anksto numatyti svečio poreikius.

„Lexus” prekės ženklo ambasadoriai svečius, atvykusius į „The LOFT”, pasitinka kiekvieną dieną nuo 5 val. ryto iki 21 val. vakaro.

Apie „World Travel Awards” apdovanojimus

Šie apdovanojimai buvo įsteigti 1993 m. tam, kad būtų pripažintas, apdovanotas ir pagerbtas meistriškumas visuose svarbiausiuose kelionių, turizmo ir svetingumo pramonės sektoriuose. 2023 m., apdovanojimams švenčiant 30-ąsias metines, apdovanojimų programa tapo visų laikų prestižiškiausia ir išsamiausia šioje pramonės šakoje, o balsų atiduota daugiau kaip 2 mln.

2023-10-03


Atgal