fbpx
slider

2017m. Frankfurto automobilių parodoje pristatomas atsinaujinęs
„LEXUS CT 200h“

2017 m. Frankfurto automobilių parodoje pristatytas atsinaujinęs „LEXUS CT 200h“. Dabar „CT 200h” įgijo dar dinamiškesnį ir sportiškesnį charakterį, kuris atsiskleidžia jo viduje ir išorėje. Tai visiškai hibridinis automobilis, todėl galima neabejoti dėl jo bekompromisės degalų ekonomijos. CT 200h yra vienas švariausių iki šiol pagamintų Lexus hibridinių modelių. Jo nepriekaištingas važiavimo charakteristikas ir kuklius CO2 rodiklius papildo novatoriškos technologijos ir apdovanoti rafinuoti sprendimai. Tie, kurie gyvena aktyviai, ieško savo tempui prilygstančio automobilio. CT 200h su naujausia hibridine technologija ir išmaniosiomis funkcijomis ryšiui palaikyti siūlo dinamiško ir įkvepiančio vairavimo patirtį.

ŽEMESNIS, AGRESYVESNIS, RYŠKESNIS

CT 200h dabar būdingas ilgas aptakių formų profilis su ryškesnėmis, platesnėmis ir žemiau įrengtomis naujo išskirtinio tinklelio verpsto formos grotelėmis, apsuptomis tarsi brangakmeniai žėrinčių LED priekinių žibintų su dienos šviesomis. Šie ir kiti nauji išraiškingi dizaino elementai sukuria sportiškesnio CT 200h įspūdį.

Įdėmiau apžiūrėjus CT 200h, galima pastebėti naujus L formos LED galinius žibintus, kurie išryškina sportiškesnį ir platesnį automobilio kėbulą. Žemesnė naujos formos galinio buferio dalis su metalo blizgesio sidabro ir juodos spalvų apdaila suteikia šiek tiek agresyvumo. Pilki metalo blizgesio galinių reflektorių kraštai priderinti prie priekinių rūko žibintų apvadų.

CT 200h profilį pagyvina sportiškesnio stiliaus ratlankiai – nuo bazinių 15 colių iki F SPORT komplektuojamų 17 colių tamsių metalo blizgesio lengvojo lydinio ratlankių. Taip pat siūlomi nauji 16 colių 10 stipinų tamsūs metalo blizgesio ratlankiai su frezuota apdaila.

Naujųjų stilingų elementų visuma suteikia CT200h modernesnę, sportiškesnę ir dar sudėtingesnę išvaizdą.

AUTOMOBILIO SALONAS: PATOBULINTA ĮRANGA

Naujojo CT 200h salone galite mėgautis iš kokybiškų medžiagų pagaminta ir skrupulingai išdailinta intuityviai valdoma įranga. Remiantis Lexus dizaino samprata, forma niekuomet neatsiejama nuo funkcijos. Tai ypač pasakytina apie CT 200h. Lexus navigacijos sistema dabar turi platesnį 10,3 colio ekraną.

Į papildytą vidaus spalvų paletę įtrauktos dviejų atspalvių lygios odos kombinacijos, tekstiliniai ir patvarios sintetinės odos bei nauji vien tekstiliniai apmušalai – iš viso siūlomi devyni skirtingi variantai.

KOMPLEKTUOJAMA LEXUS SAFETY SYSTEM+

Atnaujintame Lexus CT 200h dabar komplektuojama saugos įranga Lexus Safety System+. Ją sudaro Pre-Collision sistema (PCS), radarinė dinamiška pastovaus greičio palaikymo sistema, nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjamoji (LDA) su vairo koregavimo funkcija, automatinė tolimųjų šviesų (AHB) ir pagalbinė kelio ženklų atpažinimo (RSA) sistemos.

DAR ŽAVINGESNIS F  SPORT

Lexus CT 200h F SPORT komplektacija išsiskiria visiškam hibridui būdingomis ypač mažomis degalų sąnaudomis, žemu taršos lygiu ir įspūdingomis, kvapą gniaužiančiomis dinaminėmis savybėmis. Pritaikius naujus sprendimus, šis išskirtinių charakteristikų modelis tapo dar žavingesnis.

Iš jų minėtina juoda metalo blizgesio apdaila ir atnaujintas verpsto formos grotelių tinklelio raštas. Įrengti nauji priekiniai vieno projektoriaus artimųjų ir ilgųjų šviesų žibintai. Juoda plokštelė ant priekinių grotelių juostos ir juoda metalo blizgesio apdaila automobilio gale taip pat yra išskirtiniai F SPORT dizaino elementai.

CT 200h F SPORT modeliui siūlomi nauji dvispalviai variantai: Lava Orange CS ir Heat Blue CL. Saloną puošia išskirtinė apdaila – dviejų atspalvių odos, tekstilės ir sintetinės odos deriniai. Tik F SPORT modeliams siūloma Elegant Naguri apdaila, atspindinti aukštą Takumi meistriškumo lygį.

LEXUS CT pristatymas Frnakfurto automobilių parodoje LEXUS stende su virtualios realybės akiniais


Atgal