fbpx
slider

Agorafobiją turinti menininkė vadovavo Lexus UX fotosesijai, būdama už 3000 km

Minėdama kompaktiško visureigio Lexus UX pristatymą, “Lexus Europe” sukūrė netradicinę Lexus UX fotosesiją. Fotosesijai nuostabioje Kanarų saloje vadovavo fenomenali menininkė Jacqui Kenny, kuri dėl agorafobijos negali keliauti, todėl visus fotosesijos veiksmus derino būdama už 3000 km. Tai galbūt pirmoji pasaulyje nuotoliniu būdu kordinuojama meninė fotosesija.

Jacqui Kenny tyrinėja pasaulį iš savo namų Londone pasitelkdama internetą. Ji kuria nepaprastus vaizdus iš viso pasaulio. Lexus UX, turintis 360 ° vaizdo kamerą, “vežėsi” Jacqui į skaitmeninę kelionę po gražiąją Lanzarotę, kur ji niekada nebuvo lankiusis. Pasitelkdama technologijas, Jacqui nuotoliniu būdu nukreipė savo fotoaparatą į daugybę vietų saloje, užfiksuodama unikalius UX gyvenimo būdo vaizdus iš daugiau kaip 3000 km

“Aš labai džiaugiuosi, kad bendradarbiausiu su Lexus šiuo nuotoliniu būdu galėjau paveiksluoti, taip pristatydama naują Lexus UX “, sako Jacqui Kenny. “Turint agorafobiją, toil keliauti man dažnai sunku, todėl buvo labai nuostabu, kad turėjau galimybę iš naujo ištirti pasaulį ir atrasti neįprastus ir stebinančius potyrius šiame procese”.

“Lexus UX  yra sukurtas šiuolaikiniam miesto tyrinėtojui, norinčiam šiuolaikiškumo ir dinamiškumo prabangiame automobilyje”, – sakė “Lexus International” vykdomasis viceprezidentas ir UX vyriausioji inžinierė p. Chika Kako. “Mes sukūrėme UX, siekdami kreiptis į jaunus pirkėjus, kurie siekia ne tik naujovių ir naujų potyrių, bet jiems taip pat svarbus jų gyvenimo būdas”.

 

2018-09-19


Atgal