fbpx
slider

Atskleisti „Lexus Dizaino Apdovanojimai 2021“ finalistai

„Lexus“ pristatė šešių „Lexus Dizaino Apdovanojimai 2021“ – pasaulinio konkurso, pripažinto už naujos kartos kūrybininkų puoselėjimą – finalininkų projektus. Finalininkai buvo išrinkti iš 2 079 paraiškų iš 66 šalių, vertinant tris pagrindinius „Lexus“ dizaino principus: numatyti, pritaikyti naujoves ir sužavėti. Finalo dalyvių mentoriais paskirti: Joe Doucet, Sabine Marcelis, Mariam Kamara ir Sputniko !, kurie padėjo įgyvendinti kiekvieną projektą, siekiant geresnio rytojaus.

Mentorystė yra pagrindinis „Lexus“ dizaino apdovanojimo elementas. Šešiems finalistams suteikiama nepakeičiama patirtis mokytis iš pasaulinės klasės kūrėjų. Mentoriai dalinasi įžvalgomis ir padeda finalistams tobulinti savo idėjas. Puoselėjamos finalininkų nepasotinamo smalsumo ir mentorių aistros sinergijos dėka, kiekviena idėja maždaug per trijų mėnesių laikotarpį virto dar novatoriškesniu galutiniu darbu.

Mentorius Mariamas Kamara pasakė: „Mane sužavėjo darbas, kurį finalistai galėjo atlikti per

tokį trumpą laiką. Jie tikrai pasinaudojo patarimais ir atsiliepimais, kuriuos jiems davėme, ir parodė daug aistros bei atsidavimo stengdamiesi įgyvendinti visas savo idėjas. Akivaizdu, kad jiems rūpi jų darbų poveikis. Mane išties pribloškia viskas, ką jie galėjo pasiekti“.

Šeši finalininkai pateiks savo galutinius projektus žinomų dizaino lyderių žiuri: Paola Antonelli, Dong Gong, Greg Lynn ir Simon Humphries. Vienas „Grand Prix“ laimėjęs dizainas bus paskelbtas balandžio 27 d., paminėdamas šių „Lexus Dizaino Apdovanojimų“ finalą.

2021-04-19


Atgal