fbpx
slider

LEXUS LC
GERIAUSIAS
2018 M. KUPĖ

Praėjus vos keletui mėnesių, kuomet Auto Express išrinko Lexus geriausiu metų gamintoju, Lexus ir toliau išlieka pirmaujančia kompanija. Šįkart Lexus LC laimėjo prestižinį 2018 metų kupė apdovanojimą.

Kasmetinėje Didžiojoje Britanijoje vykdomoje Driver Power apklausoje savo nuomonę išreiškė daugiau nei 80 000 vairuotojų, kurie automobilius vertino 9 skirtingose kategorijose ir 31 srityje.

Redaktorius Stuart Milne teigia, jog Driver Power apklausa leidžia automobilių savininkams pateikti nuomonę apie turimus automobilius. Be to, siekiant tapti geriausiais, gamintojai negali padaryti nė menkiausios klaidos, o šiais metais konkurencija buvo ypač stipri.

Lexus automobilių savininkai jau įvertino Lexus prekinį ženklą, kaip stipriausią rinkoje, pažymėdami išskirtinę salono kokybę ir patogumą. Tačiau šis apdovanojimas sukėlė ypač geras emocijas, kadangi elegantiškasis LC susilaukė išskirtinio dėmesio.

Auto Express vyriausiasis redaktorius Steve Fowler paaiškino, jog tuomet, kai 2012 m. Detroite vykusioje automobilių parodoje buvo pristatyta Lexus LF-LC koncepcija, buvo žmonių, kurie manė, jog pasirodys tiesiog gerai atrodantis automobilis. “Retai džiaugiamės suklydę, tačiau Lexus LC ypatingas tuo, jog į jį žiūrėti į jį ir vairuoti yra vienodai malonu.”

Atsiimdamas apdovanojimą, Didžiosios Britanijos Lexus vadovas Ewan Shepherd sakė, jog LC namo parvežė žinią, kad Lexus prekinis ženklas yra vienas ryškiausių, originalių ir įdomiausių prekinių ženklų. Drąsi Lexus ateities vizija įgyvendinama jau šiandien ir LC tai įrodė.

2018 07 11


Atgal