fbpx
nuotrauka

LS

SUKURTAS PIRMAUTI

NUO

115 200 €

Vidutinė CO2 emisija (g/km)

225

Vidutinės sąnaudos (l/100 km)

9.9

Pagreitėjimas iki 100 km/h (s)

6,0

Maksimali galia (DIN AG)

417

Bandomasis važiavimas

Registruokis

LS

NOVATORIŠKAS FLAGMANAS SEDANAS

Pažvelkite į Lexus LS 500h gundantį, kupė primenantį profilį,ir iškart suprasite, kad tai nėra įprastas automobilis. Šis pirmaujantis hibridinis sedanas-flagmanas sukurtas siekiant padėti Jums pasijusti ypatingiems kaskart, kai jį vairuojate. Koks bebūtų pašėlęs išorės pasaulis, LS salone jausitės saugiai ir patogiai. Svarbiausi prietaisai išdėstyti taip, kad nenukreiptų Jūsų dėmesio nuo priekyje besidriekiančio kelio. Erdvumas pribloškia, tačiau būtent mūsų „Takumi“ specialistų meistriškumas (kiekvienas iš jų yra sukaupęs ilgesnę nei 15 metų patirtį) suteikia LS salonui ypatingo rafinuotumo.

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE LS

 • LS STANDARTAS

   

  Visais aspektais išsiskiriantis LS sedanas yra meistriškumo, dėmesingumo detalėms ir pasišventimo kokybei legenda. Šis automobilis, į darnią visumą sujungiantis įkvepiančią dinamiką, įspūdingas inovacijas ir laikui nepavaldų stilių, siūlo unikalią smagaus vairavimo patirtį.

  Visose srityse skrupulingai ištobulintas LS yra tikro meistriškumo ir išskirtinės kokybės standartas tarp visų Lexus modelių.

 • SUKURTAS MĖGAUTIS KOMFORTU

   

  Kurti naujus prabangos standartus – tai ne tik papildyti būdingas ypatybes dar rafinuotesnėmis. Svarbiausia – holistinis požiūris. Kurdami naująjį LS, įkvėpimo sėmėmės iš japonų svetingumo (omotenashi) tradicijos.

  Mes ieškojome bendro vardiklio: siekėme sukurti tokį saloną, kuris suteiktų jaukų ir patogų prieglobstį keleiviams ir būtų visapusiškai pritaikytas vairuotojo poreikiams.

   

  SUKURTAS MĖGAUTIS KOMFORTU

   

  Kurti naujus prabangos standartus – tai ne tik papildyti būdingas ypatybes dar rafinuotesnėmis. Svarbiausia – holistinis požiūris. Kurdami naująjį LS, įkvėpimo sėmėmės iš japonų svetingumo (omotenashi) tradicijos.

  Mes ieškojome bendro vardiklio: siekėme sukurti tokį saloną, kuris suteiktų jaukų ir patogų prieglobstį keleiviams ir būtų visapusiškai pritaikytas vairuotojo poreikiams.

   

DAUGIAPAKOPIS HIBRIDAS

Naujajame LS 500h sumontuota daugiapakopė Lexus hibridinė sistema, kuri buvo suprojektuota taip, kad užtikrintų geresnes važiavimo savybes ir tylumą. Tai – hibridų našumo revoliucija. Integravę daugiapakopį pavarų perjungimo įtaisą į 3,5 litro V6 tikrąjį hibridinį variklį, mūsų inžinieriai sukūrė revoliucinį automobilį, kuris suteikia neprilygstamą tiesinį greitėjimą, pritaikomą galią ir įtraukiantį 10 pavarų perjungimą su rankinio valdymo režimu, ir, žinoma, Lexus hibrido sklandumą bei efektyvumą. LS 500h galima rinktis su galinių arba visų ratų pavara.

MEISTRIŠKA AERODINAMIKA

LS 500h viršutinė kėbulo dalis suprojektuota siekiant idealios aerodinaminės formos. Priekinio buferio šonai suformuoti taip, kad oro srautas būtų nukreiptas palei ratų arkas. Siekiant sumažinti aerodinaminį pasipriešinimą, dugne beveik visiškai uždengta kėbulo apačia, o aerodinaminės briaunos sklandžiai nukreipia oro srautą atgal. LS 500h aerodinaminio pasipriešinimo koeficientas siekia 0,28.

ITIN STANDUS IR LENGVAS KĖBULAS

LS 500h turi itin standų kėbulą, todėl rieda itin rafinuotai ir stabiliai. Čia panaudota daug lengvų medžiagų, pvz., aliuminis, o pažangūs jungimo metodai padėjo maksimaliai sumažinti svorį ir pagerinti degalų ekonomiją bei našumą. Siekiant dar labiau padidinti standumą, beveik padvigubintas galinės pakabos elementų ir kėbulo jungimo apkabų stiprumas, o tai užtikrina puikų valdymo stabilumą ir riedėjimo komfortą.

SUSIDŪRIMŲ PADEDANTI IŠVENGTI SISTEMA

Patobulinta Lexus susidūrimų padedanti išvengti sistema ne tik aptinka motociklininkus dienos metu, bet ir leidžia išvengti daugiau susidūrimų, pvz., sukant kairėn (dešinėn) arba priekyje užlendant kitoms transporto priemonėms. Be to, sankryžoje atliekant posūkį ji gali atpažinti susidūrimo su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis arba skersai judančiais pėsčiaisiais pavojus. Galimybes išvengti susidūrimų padidina avarinio vairavimo pagalba.

NAUJAUSIOS KARTOS LEXUS SAFETY SYSTEM+

LS naudojama pažangi aktyvioji saugos sistema ir vairuotojo pagalbos sistemos. Jas pristato naujausios kartos Lexus Safety System+, su atnaujintomis ir papildomomis funkcijomis, kurios padeda geriau aptikti avarijos pavojų. Tarp tokių – proaktyvioji važiavimo pagalba su vairavimo pagalba, kuri naudoja priekinę kamerą, kad nustatytų posūkio kampą ir pakoreguotų vairo sukimo jėgą Jums artėjant prie posūkio. Siekiant apsaugoti kitus eismo dalyvius, pėsčiųjų perspėjimo funkcija taip pat gali aptikti priekyje esančius žmones ir perspėti vairuotoją projekciniame ekrane.

DINAMINĖ RADARINĖ PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos reikiamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, LS 500h taip pat sustos. Transporto priemonei pajudėjus, Jūs taip pat pajudėsite. Ji greitai atpažįsta priekyje užlendančias kitas transporto priemones ir kartu su važiavimo eismo juostos viduriu pagalba posūkiuose juda natūralesne trajektorija. Be to, dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema neleidžia susidurti su išorine eismo juosta judančia lėčiau važiuojančia transporto priemone.

DRĄSUS FLAGMANO DIZAINAS

Siekiant suderinti sedano-flagmano erdvumą su dinamiška išvaizda, dizaineriams teko padirbėti iš peties. Dėl to itin daug dėmesio skirta detalėms. Vien firminės grotelės su 5 000 individualių paviršių buvo tobulinamos mėnesių mėnesius. Galutinio automobilio varianto pristatymas buvo tarsi premjera ant raudonojo kilimo, nes šio modelio buvo labai laukiama. Elegantiškai sedano išvaizdai antrina stogo linijos takumas, bylojantis apie laukiantį atsiskleisti modelio dinamiškumą. LS – tai automobilis, kuriame jausitės ypatingi – nesvarbu, ar vairuosite patys, ar būsite keleiviais.

ELEKTRA VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS SU LAISVŲJŲ RANKŲ FUNKCIJA

Siekiant palengvinti pakrovimą ir iškrovimą, LS 500h modelyje galima užsisakyti elektra valdomą bagažinės dangtį su laisvųjų rankų funkcija. Turint su savimi išmanųjį raktelį, jį galima atidaryti ir uždaryti paprastu kojos judesiu priešais jutiklį, įrengtą po galiniu buferiu.

TRIGUBI ŠVIESOS DIODŲ PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Deimantus primenantys LS 500h modelio šviesos diodų priekiniai žibintai vertikaliai išdėstyti rafinuotuose 3 projektorių blokuose, o išskirtinės L formos dieniniai žibintai kuria kultinį Lexus apšvietimo raštą. Jie ne tik šviečia ten, kur labiausiai reikia matyti, bet ir turi įrengtus nuoseklius posūkio žibintus bei universalius, pagal įvairias oro sąlygas prisitaikančius žibintus, kurie padeda važiuoti per rūką.

PAŽANGIOS VAIRUOTOJO PAGALBOS SISTEMOS

Atsipalaidavęs vairuotojas – mažiau nelaimingų atsitikimų. Štai, kodėl sukūrėme modernias LS 500h vairuotojo pagalbos sistemas (pvz., išplėstinio automobilio statymo), kurios leidžia pastatyti automobilį laisvųjų rankų režimu. Kad mieste važinėtumėte sklandžiai, skaitmeninė panoraminio vaizdo stebėjimo sistema rodo 360° vaizdą aplink automobilį. Posūkio rodinyje sukuriamas virtualus Jūsų LS modelio 3D vaizdas su ekrane pateikiamais vairavimo orientyrais, padedančiais išvengti šaligatvio bortelių, o tarpo rodinys gelbsti važiuojant pro kitą transporto priemonę.

RAFINUOTA APLINKA

Jūsų svečiai galės atsipalaiduoti masažinėje priekinėje sėdynėje, apsupti prabangos ir Takumi meistriškos apdailos. Gale jie galės atlenkti atlošą ir mėgautis Shiatsu masažine sėdyne, naudotis aukščiausios klasės erdve kojoms bei pailsinti jas ant Ottoman kojų atramos. Tuo tarpu klimato reguliavimo sistema suformuos idealų klimatą kiekvienam automobiliu važiuojančiam asmeniui. Be to, ji išskirs mažytes nanoe™ X daleles, kurios ne tik padeda kovoti su virusais ir bakterijomis, bet ir sumažina kvapus, drėkina plaukus bei odą. Pasinerkite į Lexus prabangą.

LEXUS LINK+ JUINGIAMUMAS

Pažangi Lexus Link+ programėlė standartiškai siūlo įvairių internetinių paslaugų. Vairavimo analizės funkcija stebi Jūsų keliones ir pažymi komandiruotes. Automobilio paieškos funkcija padeda grįžti prie savo automobilio. Jei paliksite atidarytą langą arba pamiršite išjungti priekinius žibintus, gausite pranešimą. Patogiai sėdėdami namie, galėsite nuotoliniu būdu atitirpdyti priekinį stiklą, iš anksto nustatyti oro kondicionieriaus temperatūrą ar netgi užrakinti ir atrakinti savo automobilį.

Privalumai savininkui

Mes siekiame, kad Lexus savininkai patirtų tikrai malonią patirtį. Todėl siūlome paslaugas, kad galėtume rūpintis Jumis ir Jūsų automobiliu.

 • 3 metų arba iki 100 000 km gamintojo garantija
 • Lexus Relax garantija iki 10 metų arba iki 185 000 km
 • 3 metų pagalba kelyje daugelyje Europos šalių
 • Iki 10 metų garantija hibridiniam akumuliatoriui
 • Nemokama metinė hibridinės sistemos patikra (techninės priežiūros metu)
 • Programėlė My Lexus & Lexus Link+
   

Kainos ir komplektacija

LS 500h COMFORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

115 200€

Bazinei LS 500h COMFORT komplektacijai priklauso:

 • Lexus Safety System Plus (LSS+) paketas.
 • Lexus Premium navigacijos sistema (44 Europos šalys) su mobilaus ryšio paslaugomis.
 • Galinė parkavimo kamera (Lexus Parking assist monitor) su judančiomis spalvotomis kreivėmis.

 • Elektra reguliuojamos priekinės sėdynes su šildymo ir vėsinimo funkcijomis.
 • Priekinės sėdynės su 28 reguliavimo pozicijomis vairuotojui ir 20 reguliavimo padėčių priekiniam keleiviui bei 3-jų padėčių atmintimi vairuotojui ir priekiniam keleiviui.

LS 500h F SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

123 900€

LS 500h F SPORT, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • Lengvo lydinio “F SPORT” ratlankiai su “run-flat” padangomis 245/45RF20 (priekyje) ir 275/40RF20 (gale)
 • Juodos spalvos priekiniai ir galiniai stabdžių suportai su baltu LEXUS logotipu
 • F SPORT dizaino išoriniai elementai: išskirtiniai priekinis ir galinis buferiai / išskirtinės „korio“ rašto radiatoriaus grotelės / logotipai ant priekinių sparnų
 • F SPORT vidaus dizaino elementai: aliuminio intarpai salono apdailoje / juoda stogo apdaila / perforuoto aliuminio pedalų andėklai / nerūdijančio plieno durelių slenksčių plokštelės su F SPORT logo / išskirtine perforuota oda aptrauktas vairas su svirtelėmis „+/-„ ir pavarų perjungimo svirtis  / išskirtinės perforuotos odos apmušalai
 • Bekontaktis HANDS FREE bagažinės dangčio atidarymas / uždarymas (valdymas koja)
 • Vidaus apdaila „zomšas“: stogo apmušimas, statramsčiai, skydeliai nuo saulės
 • 28-nių krypčių elektra reguliuojama priekinio keleivio sėdynė su 3 atmintimis

 • Šildomos galinės sėdynės
 • 23 garsiakalbių Mark Levinson® „Reference Surround system“ erdvinio garso sistema
 • 360° „panoraminis” automobilio aplinkos vaizdas “Panoramic View Monitor (PVM)”
 • HUD spalvotas projektorius priekiniame lange (greitis / Eco važiavimas / navigacijos posūkiai / juostų kirtimas / ACC ir PCS informacija / kelio ženklai: greitis ir įspėjamieji)
 • Plonas raktas “kortelė”
 • Pneumatinė pakaba su įlipimą palengvinančia funkcija (atrakinant išmaniuoju raktu, automobilis automatiškai pakeliamas ir atidaromos sėdynės šoninės atramos, pakeliamos diržų tvirtinimo sagtys)

 

LS 500h EXECUTIVE
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

131 200€

LS 500h EXECUTIVE, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • Lengvo lydinio ratlankiai su “run-flat” padangomis 245/45RF20 (taipgi ir LS500h).
 • Elektroninė 4 zonų klimato kontrolė su orą jonizuojančia NANOE® technologija (su automatine oro recirkuliacijos funkcija „AUTO“).
 • 28-nių krypčių elektra reguliuojama priekinio keleivio sėdynė su 3 atmintimis
 • Šildomos ir vėsinamos galinės sėdynės.
 • 3-jų stipinų oda trauktas ir medžiu puoštas vairas su pavarų perjungimo svirtelėmis “+/-“.
 • Vidaus apdaila „zomšas“: stogo apmušimas, statramsčiai, skydeliai nuo saulės.
 • Natūralios odos SEMI ANILINE apmušalai: sėdynės / durų rankų atramos / centrinis porankis.
 • Durų apmušimai „SKIN“.
 • Elektra valdomi priekinių ir galinių sėdinių pogalviai su “drugelio formos” galvos atrama.
 • Masažuojančios priekinės sėdynės.
 • 18-lika krypčių elektra reguliuojamos galinės sėdynės.
 • Elektra valdomos užuolaidėlės: galinės durys / galinių durų stiklių “ketvirčiai” / galinis stiklas (taipgi ir LS500h).
 • Bekontaktis HANDS FREE bagažinės dangčio atidarymas / uždarymas (valdymas koja).
 • 23 garsiakalbių Mark Levinson® „Reference Surround system“ erdvinio garso sistema.

 • 360° „panoraminis” automobilio aplinkos vaizdas “Panoramic View Monitor (PVM)”.
 • HUD spalvotas projektorius priekiniame lange (greitis / Eco važiavimas / navigacijos posūkiai / juostų kirtimas / ACC ir PCS informacija / kelio ženklai: greitis ir įspėjamieji).
 • Lexus Safety System+ Advanced (World First):
  • Eismo juostoje esančios kliūties + einančio pėsčiojo atpažinimas ir susidūrimo prevencijos sistema su ACTIVE STEERING ASSIST.
  • Judančių objektų skaneris priekyje „Front Cross Traffic Alert (FCTA)“.
  • Eismo juostų sekimo asistentas “Lane Tracing Assist (LTA)”.
 • 11-ta ir 12-ta SRS saugos oro pagalvės galinių sėdynių šonuose.
 • Plonas raktas “kortelė”.
 • Pneumatinė pakaba su įlipimą palengvinančia funkcija (atrakinant išmaniuoju raktu, automobilis automatiškai pakeliamas ir atidaromos sėdynės šoninės atramos, pakeliamos diržų tvirtinimo sagtys).

 

LS 500h LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

145 400€

LS 500h LUXURY, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • Nuo ultravioletinių (UV) spindulių saugantys galiniai stiklai
 • Elektra valdomos galinės Ottoman sėdynės su atsilenkiančia atrama kojoms
 • Masažuojamos priekinės ir galinės sėdynės

 • Reguliuojamos vairuotojo (260 mm) ir keleivio sėdynės (420 mm)

 • DVD sistema gale

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Black
212
Morello Red
3R1
Sonic Titanium
1J7
Sonic White
085
Deep Blue
8X5
Graphite Black
223
Sapphire Blue
8X1 (tik F Sport)
F White
083 (tik F Sport)
Manganese Luster
1K2
Sonic Agate
3U3
Lunar Silver
1L3
Sonic Platinum
1L2

Galerija

Aksesuarai

 • Krepšys

  Krovumas 12kg. Tūris 21L. Stabiliai laikosi bagažinėje, su apsauga nuo apvirtimo.

  65 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 19″

  Išraiškingi ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1717 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 20″

  Išraiškingi ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  2742 €
 • Peleninė / maža dėžutė

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  26 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1030 €
 • BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Bagažinės įklojimas apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  149 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI PRIEKIUI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  88 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI PRIEKIUI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  91 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI GALUI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  91 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI GALUI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  91 €
 • GUMINIAI KILIMĖLIAI

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  202 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGOS PLOKŠTELĖ

  Ši plokštelė saugo galinio buferio dažus nuo subraižymų, kurie gali atsirasti dedant daiktus į bagažinę ar juos išimant.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais

  287 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 10 €
 • Galinio buferio apsauginė plėvelė

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  117 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  93 €
 • BAGAŽINĖS KILIMĖLIS (TEKSTILINIS)

  Bagažinės įklotas sukurtas taip, kad atitiktų Jūsų automobilio bagažinės formą ir suteiktų patikimą apsaugą nuo purvo ir išsiliejančių skysčių. Jo paviršius turi specialų raštą, kuris neleidžia daiktams bagažinėje slidinėti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais

  141 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  360 €
 • SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  89 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  88 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  20 €
 • VIDAUS APSAUGA

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

   

  89 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  69 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  501 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  285 €
 • PLANŠETĖS LAIKIKLIS

  Reguliuojamo dydžio, be 12 V jungties.

  Yra išimčių, tad tinkamumą būtina pasitikrinti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  231 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  50 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (pilka)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  585 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (juoda, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  585 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  68 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  76 €

Susisiekite

Daugiau

Visų F SPORT modelių įkvėpimo šaltinis – LFA superautomobilis, RC F ir GS F. Jie papildo ir taip įspūdingą Lexus automobilių įvaizdį sportiškesniu stiliumi. Lexus F filosofija įkūnyta kiekviename F SPORT modelyje: apie tai byloja tvirtas išorės dizainas, sportinis salonas ir ištobulintas valdymas. Viskas sukurta siekiant suteikti jaudinančių potyrių.

NOVATORIŠKAS FLAGMANAS SEDANAS

Pažvelkite į Lexus LS 500h gundantį, kupė primenantį profilį,ir iškart suprasite, kad tai nėra įprastas automobilis. Šis pirmaujantis hibridinis sedanas-flagmanas sukurtas siekiant padėti Jums pasijusti ypatingiems kaskart, kai jį vairuojate. Koks bebūtų pašėlęs išorės pasaulis, LS salone jausitės saugiai ir patogiai. Svarbiausi prietaisai išdėstyti taip, kad nenukreiptų Jūsų dėmesio nuo priekyje besidriekiančio kelio. Erdvumas pribloškia, tačiau būtent mūsų „Takumi“ specialistų meistriškumas (kiekvienas iš jų yra sukaupęs ilgesnę nei 15 metų patirtį) suteikia LS salonui ypatingo rafinuotumo.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE LS

DAUGIAPAKOPIS HIBRIDAS

Naujajame LS 500h sumontuota daugiapakopė Lexus hibridinė sistema, kuri buvo suprojektuota taip, kad užtikrintų geresnes važiavimo savybes ir tylumą. Tai – hibridų našumo revoliucija. Integravę daugiapakopį pavarų perjungimo įtaisą į 3,5 litro V6 tikrąjį hibridinį variklį, mūsų inžinieriai sukūrė revoliucinį automobilį, kuris suteikia neprilygstamą tiesinį greitėjimą, pritaikomą galią ir įtraukiantį 10 pavarų perjungimą su rankinio valdymo režimu, ir, žinoma, Lexus hibrido sklandumą bei efektyvumą. LS 500h galima rinktis su galinių arba visų ratų pavara.

MEISTRIŠKA AERODINAMIKA

LS 500h viršutinė kėbulo dalis suprojektuota siekiant idealios aerodinaminės formos. Priekinio buferio šonai suformuoti taip, kad oro srautas būtų nukreiptas palei ratų arkas. Siekiant sumažinti aerodinaminį pasipriešinimą, dugne beveik visiškai uždengta kėbulo apačia, o aerodinaminės briaunos sklandžiai nukreipia oro srautą atgal. LS 500h aerodinaminio pasipriešinimo koeficientas siekia 0,28.

ITIN STANDUS IR LENGVAS KĖBULAS

LS 500h turi itin standų kėbulą, todėl rieda itin rafinuotai ir stabiliai. Čia panaudota daug lengvų medžiagų, pvz., aliuminis, o pažangūs jungimo metodai padėjo maksimaliai sumažinti svorį ir pagerinti degalų ekonomiją bei našumą. Siekiant dar labiau padidinti standumą, beveik padvigubintas galinės pakabos elementų ir kėbulo jungimo apkabų stiprumas, o tai užtikrina puikų valdymo stabilumą ir riedėjimo komfortą.

SUSIDŪRIMŲ PADEDANTI IŠVENGTI SISTEMA

Patobulinta Lexus susidūrimų padedanti išvengti sistema ne tik aptinka motociklininkus dienos metu, bet ir leidžia išvengti daugiau susidūrimų, pvz., sukant kairėn (dešinėn) arba priekyje užlendant kitoms transporto priemonėms. Be to, sankryžoje atliekant posūkį ji gali atpažinti susidūrimo su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis arba skersai judančiais pėsčiaisiais pavojus. Galimybes išvengti susidūrimų padidina avarinio vairavimo pagalba.

NAUJAUSIOS KARTOS LEXUS SAFETY SYSTEM+

LS naudojama pažangi aktyvioji saugos sistema ir vairuotojo pagalbos sistemos. Jas pristato naujausios kartos Lexus Safety System+, su atnaujintomis ir papildomomis funkcijomis, kurios padeda geriau aptikti avarijos pavojų. Tarp tokių – proaktyvioji važiavimo pagalba su vairavimo pagalba, kuri naudoja priekinę kamerą, kad nustatytų posūkio kampą ir pakoreguotų vairo sukimo jėgą Jums artėjant prie posūkio. Siekiant apsaugoti kitus eismo dalyvius, pėsčiųjų perspėjimo funkcija taip pat gali aptikti priekyje esančius žmones ir perspėti vairuotoją projekciniame ekrane.

DINAMINĖ RADARINĖ PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos reikiamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, LS 500h taip pat sustos. Transporto priemonei pajudėjus, Jūs taip pat pajudėsite. Ji greitai atpažįsta priekyje užlendančias kitas transporto priemones ir kartu su važiavimo eismo juostos viduriu pagalba posūkiuose juda natūralesne trajektorija. Be to, dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema neleidžia susidurti su išorine eismo juosta judančia lėčiau važiuojančia transporto priemone.

DRĄSUS FLAGMANO DIZAINAS

Siekiant suderinti sedano-flagmano erdvumą su dinamiška išvaizda, dizaineriams teko padirbėti iš peties. Dėl to itin daug dėmesio skirta detalėms. Vien firminės grotelės su 5 000 individualių paviršių buvo tobulinamos mėnesių mėnesius. Galutinio automobilio varianto pristatymas buvo tarsi premjera ant raudonojo kilimo, nes šio modelio buvo labai laukiama. Elegantiškai sedano išvaizdai antrina stogo linijos takumas, bylojantis apie laukiantį atsiskleisti modelio dinamiškumą. LS – tai automobilis, kuriame jausitės ypatingi – nesvarbu, ar vairuosite patys, ar būsite keleiviais.

ELEKTRA VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS SU LAISVŲJŲ RANKŲ FUNKCIJA

Siekiant palengvinti pakrovimą ir iškrovimą, LS 500h modelyje galima užsisakyti elektra valdomą bagažinės dangtį su laisvųjų rankų funkcija. Turint su savimi išmanųjį raktelį, jį galima atidaryti ir uždaryti paprastu kojos judesiu priešais jutiklį, įrengtą po galiniu buferiu.

TRIGUBI ŠVIESOS DIODŲ PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Deimantus primenantys LS 500h modelio šviesos diodų priekiniai žibintai vertikaliai išdėstyti rafinuotuose 3 projektorių blokuose, o išskirtinės L formos dieniniai žibintai kuria kultinį Lexus apšvietimo raštą. Jie ne tik šviečia ten, kur labiausiai reikia matyti, bet ir turi įrengtus nuoseklius posūkio žibintus bei universalius, pagal įvairias oro sąlygas prisitaikančius žibintus, kurie padeda važiuoti per rūką.

PAŽANGIOS VAIRUOTOJO PAGALBOS SISTEMOS

Atsipalaidavęs vairuotojas – mažiau nelaimingų atsitikimų. Štai, kodėl sukūrėme modernias LS 500h vairuotojo pagalbos sistemas (pvz., išplėstinio automobilio statymo), kurios leidžia pastatyti automobilį laisvųjų rankų režimu. Kad mieste važinėtumėte sklandžiai, skaitmeninė panoraminio vaizdo stebėjimo sistema rodo 360° vaizdą aplink automobilį. Posūkio rodinyje sukuriamas virtualus Jūsų LS modelio 3D vaizdas su ekrane pateikiamais vairavimo orientyrais, padedančiais išvengti šaligatvio bortelių, o tarpo rodinys gelbsti važiuojant pro kitą transporto priemonę.

RAFINUOTA APLINKA

Jūsų svečiai galės atsipalaiduoti masažinėje priekinėje sėdynėje, apsupti prabangos ir Takumi meistriškos apdailos. Gale jie galės atlenkti atlošą ir mėgautis Shiatsu masažine sėdyne, naudotis aukščiausios klasės erdve kojoms bei pailsinti jas ant Ottoman kojų atramos. Tuo tarpu klimato reguliavimo sistema suformuos idealų klimatą kiekvienam automobiliu važiuojančiam asmeniui. Be to, ji išskirs mažytes nanoe™ X daleles, kurios ne tik padeda kovoti su virusais ir bakterijomis, bet ir sumažina kvapus, drėkina plaukus bei odą. Pasinerkite į Lexus prabangą.

LEXUS LINK+ JUINGIAMUMAS

Pažangi Lexus Link+ programėlė standartiškai siūlo įvairių internetinių paslaugų. Vairavimo analizės funkcija stebi Jūsų keliones ir pažymi komandiruotes. Automobilio paieškos funkcija padeda grįžti prie savo automobilio. Jei paliksite atidarytą langą arba pamiršite išjungti priekinius žibintus, gausite pranešimą. Patogiai sėdėdami namie, galėsite nuotoliniu būdu atitirpdyti priekinį stiklą, iš anksto nustatyti oro kondicionieriaus temperatūrą ar netgi užrakinti ir atrakinti savo automobilį.

Privalumai savininkui

Mes siekiame, kad Lexus savininkai patirtų tikrai malonią patirtį. Todėl siūlome paslaugas, kad galėtume rūpintis Jumis ir Jūsų automobiliu.

 • 3 metų arba iki 100 000 km gamintojo garantija
 • Lexus Relax garantija iki 10 metų arba iki 185 000 km
 • 3 metų pagalba kelyje daugelyje Europos šalių
 • Iki 10 metų garantija hibridiniam akumuliatoriui
 • Nemokama metinė hibridinės sistemos patikra (techninės priežiūros metu)
 • Programėlė My Lexus & Lexus Link+
   

LS 500h COMFORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

115 200€

Bazinei LS 500h COMFORT komplektacijai priklauso:

 • Lexus Safety System Plus (LSS+) paketas.
 • Lexus Premium navigacijos sistema (44 Europos šalys) su mobilaus ryšio paslaugomis.
 • Galinė parkavimo kamera (Lexus Parking assist monitor) su judančiomis spalvotomis kreivėmis.

 • Elektra reguliuojamos priekinės sėdynes su šildymo ir vėsinimo funkcijomis.
 • Priekinės sėdynės su 28 reguliavimo pozicijomis vairuotojui ir 20 reguliavimo padėčių priekiniam keleiviui bei 3-jų padėčių atmintimi vairuotojui ir priekiniam keleiviui.

LS 500h F SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

123 900€

LS 500h F SPORT, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • Lengvo lydinio “F SPORT” ratlankiai su “run-flat” padangomis 245/45RF20 (priekyje) ir 275/40RF20 (gale)
 • Juodos spalvos priekiniai ir galiniai stabdžių suportai su baltu LEXUS logotipu
 • F SPORT dizaino išoriniai elementai: išskirtiniai priekinis ir galinis buferiai / išskirtinės „korio“ rašto radiatoriaus grotelės / logotipai ant priekinių sparnų
 • F SPORT vidaus dizaino elementai: aliuminio intarpai salono apdailoje / juoda stogo apdaila / perforuoto aliuminio pedalų andėklai / nerūdijančio plieno durelių slenksčių plokštelės su F SPORT logo / išskirtine perforuota oda aptrauktas vairas su svirtelėmis „+/-„ ir pavarų perjungimo svirtis  / išskirtinės perforuotos odos apmušalai
 • Bekontaktis HANDS FREE bagažinės dangčio atidarymas / uždarymas (valdymas koja)
 • Vidaus apdaila „zomšas“: stogo apmušimas, statramsčiai, skydeliai nuo saulės
 • 28-nių krypčių elektra reguliuojama priekinio keleivio sėdynė su 3 atmintimis

 • Šildomos galinės sėdynės
 • 23 garsiakalbių Mark Levinson® „Reference Surround system“ erdvinio garso sistema
 • 360° „panoraminis” automobilio aplinkos vaizdas “Panoramic View Monitor (PVM)”
 • HUD spalvotas projektorius priekiniame lange (greitis / Eco važiavimas / navigacijos posūkiai / juostų kirtimas / ACC ir PCS informacija / kelio ženklai: greitis ir įspėjamieji)
 • Plonas raktas “kortelė”
 • Pneumatinė pakaba su įlipimą palengvinančia funkcija (atrakinant išmaniuoju raktu, automobilis automatiškai pakeliamas ir atidaromos sėdynės šoninės atramos, pakeliamos diržų tvirtinimo sagtys)

 

LS 500h EXECUTIVE
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

131 200€

LS 500h EXECUTIVE, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • Lengvo lydinio ratlankiai su “run-flat” padangomis 245/45RF20 (taipgi ir LS500h).
 • Elektroninė 4 zonų klimato kontrolė su orą jonizuojančia NANOE® technologija (su automatine oro recirkuliacijos funkcija „AUTO“).
 • 28-nių krypčių elektra reguliuojama priekinio keleivio sėdynė su 3 atmintimis
 • Šildomos ir vėsinamos galinės sėdynės.
 • 3-jų stipinų oda trauktas ir medžiu puoštas vairas su pavarų perjungimo svirtelėmis “+/-“.
 • Vidaus apdaila „zomšas“: stogo apmušimas, statramsčiai, skydeliai nuo saulės.
 • Natūralios odos SEMI ANILINE apmušalai: sėdynės / durų rankų atramos / centrinis porankis.
 • Durų apmušimai „SKIN“.
 • Elektra valdomi priekinių ir galinių sėdinių pogalviai su “drugelio formos” galvos atrama.
 • Masažuojančios priekinės sėdynės.
 • 18-lika krypčių elektra reguliuojamos galinės sėdynės.
 • Elektra valdomos užuolaidėlės: galinės durys / galinių durų stiklių “ketvirčiai” / galinis stiklas (taipgi ir LS500h).
 • Bekontaktis HANDS FREE bagažinės dangčio atidarymas / uždarymas (valdymas koja).
 • 23 garsiakalbių Mark Levinson® „Reference Surround system“ erdvinio garso sistema.

 • 360° „panoraminis” automobilio aplinkos vaizdas “Panoramic View Monitor (PVM)”.
 • HUD spalvotas projektorius priekiniame lange (greitis / Eco važiavimas / navigacijos posūkiai / juostų kirtimas / ACC ir PCS informacija / kelio ženklai: greitis ir įspėjamieji).
 • Lexus Safety System+ Advanced (World First):
  • Eismo juostoje esančios kliūties + einančio pėsčiojo atpažinimas ir susidūrimo prevencijos sistema su ACTIVE STEERING ASSIST.
  • Judančių objektų skaneris priekyje „Front Cross Traffic Alert (FCTA)“.
  • Eismo juostų sekimo asistentas “Lane Tracing Assist (LTA)”.
 • 11-ta ir 12-ta SRS saugos oro pagalvės galinių sėdynių šonuose.
 • Plonas raktas “kortelė”.
 • Pneumatinė pakaba su įlipimą palengvinančia funkcija (atrakinant išmaniuoju raktu, automobilis automatiškai pakeliamas ir atidaromos sėdynės šoninės atramos, pakeliamos diržų tvirtinimo sagtys).

 

LS 500h LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

145 400€

LS 500h LUXURY, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • Nuo ultravioletinių (UV) spindulių saugantys galiniai stiklai
 • Elektra valdomos galinės Ottoman sėdynės su atsilenkiančia atrama kojoms
 • Masažuojamos priekinės ir galinės sėdynės

 • Reguliuojamos vairuotojo (260 mm) ir keleivio sėdynės (420 mm)

 • DVD sistema gale

Pasirinkite spalvą

Black
212
Morello Red
3R1
Sonic Titanium
1J7
Sonic White
085
Deep Blue
8X5
Graphite Black
223
Sapphire Blue
8X1 (tik F Sport)
F White
083 (tik F Sport)
Manganese Luster
1K2
Sonic Agate
3U3
Lunar Silver
1L3
Sonic Platinum
1L2

SUKOMPLEKTUOKITE SAVO LS

Komplektuoti
testimonials
testimonials

MES IŠSIKĖLĖME UNIKALIUS AMBICINGUS TIKSLUS IR RYŽTINGAI SIEKĖME JUOS ĮGYVENDINTI. KLIENTAI, BESIRENKANTYS LEXUS FLAGMANĄ, JAU YRA ĮPRATĘ PRIE PRABANGOS, TODĖL GREITAI PASTEBI, KAS YRA AUTENTIŠKA. MES NEPATRAUKTUME JŲ DĖMESIO ĮPRASTU AUKŠTOS KLASĖS PRODUKTU.

 

testimonials

Toshio Asahi, LS vyriausiasis inžinierius

 • Krepšys

  Krovumas 12kg. Tūris 21L. Stabiliai laikosi bagažinėje, su apsauga nuo apvirtimo.

  65 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 19″

  Išraiškingi ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1717 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 20″

  Išraiškingi ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  2742 €
 • Peleninė / maža dėžutė

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  26 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1030 €
 • BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Bagažinės įklojimas apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  149 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI PRIEKIUI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  88 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI PRIEKIUI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  91 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI GALUI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  91 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI GALUI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  91 €
 • GUMINIAI KILIMĖLIAI

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  202 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGOS PLOKŠTELĖ

  Ši plokštelė saugo galinio buferio dažus nuo subraižymų, kurie gali atsirasti dedant daiktus į bagažinę ar juos išimant.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais

  287 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 10 €
 • Galinio buferio apsauginė plėvelė

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  117 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  93 €
 • BAGAŽINĖS KILIMĖLIS (TEKSTILINIS)

  Bagažinės įklotas sukurtas taip, kad atitiktų Jūsų automobilio bagažinės formą ir suteiktų patikimą apsaugą nuo purvo ir išsiliejančių skysčių. Jo paviršius turi specialų raštą, kuris neleidžia daiktams bagažinėje slidinėti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais

  141 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  360 €
 • SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  89 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  88 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  20 €
 • VIDAUS APSAUGA

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

   

  89 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  69 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  501 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  285 €
 • PLANŠETĖS LAIKIKLIS

  Reguliuojamo dydžio, be 12 V jungties.

  Yra išimčių, tad tinkamumą būtina pasitikrinti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  231 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  50 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (pilka)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  585 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (juoda, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  585 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  68 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  76 €

Visų F SPORT modelių įkvėpimo šaltinis – LFA superautomobilis, RC F ir GS F. Jie papildo ir taip įspūdingą Lexus automobilių įvaizdį sportiškesniu stiliumi. Lexus F filosofija įkūnyta kiekviename F SPORT modelyje: apie tai byloja tvirtas išorės dizainas, sportinis salonas ir ištobulintas valdymas. Viskas sukurta siekiant suteikti jaudinančių potyrių.