fbpx
slider

Britų žurnalo “WHICH?” apklausoje "Lexus" išrinktas patikimiausiu automobiliu

 Žurnalas “Which?” naujausioje automobilių patikimumo apklausoje ir vėl aukščiausią reitingo vietą skyrė „Lexus“ prekės ženklui, paskelbdamas jį patikimiausiu automobiliu rinkoje.

Išsamus vartotojų tyrimas pateikė daugiau nei 47 000 Jungtinės Karalystės automobilių vairuotojų nuomones ir patirtis, kurios buvo sudarytos iš beveik 59 000 patirčių su skirtingomis transporto priemonėmis.

„Lexus“ užsitikrino savo pirmaujančią padėtį, pateikdamas „CT 200h“ hečbeko ataskaitą be gedimų ir beveik tobulą “NX” visureigio našumą. Šis tyrimas apėmė rezultatus naujų automobilių iki trejų metų ir automobilius nuo trejų iki aštuonerių metų.

Which?” žurnalas teigia: „Jei turite pinigų „ Lexus “ automobiliui, net nedvejokite, ar pirkti, nes Jūs tiesiog visam laikui galite pamiršti, kaip atrodo serviso laukiamasis“. Pagrindinis įspūdingo „Lexus“ našumo veiksnys yra savaime įsikraunanti hibridinė technologija. Žurnalas “Which?” pabrėžia jau įrodytą elektrifikuotos sistemos ilgaamžiškumą ir mechanišką paprastumą, kas nulemia „Lexus“ automobilių atsparumą gedimams.

2005 m. „Lexus“ JK rinkoje pristatė premium klasės hibridą, nuo tada nuolat buvo tobulinamas jo našumas ir efektyvumas, kuris sėkmingai išsiplėtė visoje modelių gamoje. Šiai dienai hibridai JK sudaro net 99,8 proc. visų naujų automobilių pardavimų.

Ewan Shepherd, „Lexus“ direktorius Didžiojoje Britanijoje, pasidžiaugė: „Išsamūs žurnalo “Which?” tyrimų rezultatai yra dar vienas įrodymas, kad kiekvienas „Lexus“ modelis yra sukonstruotas meistriškai ir turi ilgalaikę kokybę. Gaminti automobilius, kuriais žmonės metai iš metų gali pasitikėti, yra labai svarbus įvertinimas mūsų verslui ir atspindi mūsų įsipareigojimą –  nuolat išlaikyti aukščiausius klientų aptarnavimo standartus.“

Žurnalas “Which?” turi daugiau nei 1,3 milijono narių ir rėmėjų (https://www.which.co.uk/ ) ir yra didžiausia, nepriklausoma JK vartotojų organizacija.

2020-08-28


Atgal