fbpx
slider

IŠSKIRTINĖ "LEXUS" POILSIO ERDVĖ

Briuselio oro uoste įkurta Lexus poilsio erdvė „THE LOFT“, žymi Lexus siekį tapti pasauliniu prabangaus gyvenimo būdo prekiniu ženklu. Poilsio erdvės svečiams suteikia daugybę galimybių, kad apsilankymas būtų patogus, atpalaiduojantis ir malonus, o taip pat svečiai turėtų galimybę pasinerti į “Lexus” pasaulį.

700 m2 ploto poilsio erdvė gali priimti 175 svečių. Erdvė yra padalinta į skirtingas zonas: centrinį barą, sėdimąją zoną ir erdvę, kuri idealiai tinka tiems, kurie turi dirbti kelyje.

Balandžio 25 d. Oficialioje atidarymo ceremonijoje “Lexus Europe” vadovas Pascal Ruch, atidarymoje ceremonijoje sakė: “Kiekvienais metais pusė milijono svečių aplankankys “Brussels Airlines” verslo salėje LOFT. Lexus mano, kad ši partnerystė yra unikali ir įdomi galimybė pasaulinei auditorijai pristatyti pagrindines prekės ženklo vertybes. Tai vieta, kur žmonės gali pasimėgauti ir susipažinti su “Lexus”, nebūtinai sėsdami už Lexus automobilio vairo.“

Lexus įkurta LOUNGE erdvė nėra panaši į įprastą “Lexus saloną”, joje neeksponuojami automobiliai, tačiau lankytojams suteikiamos kitokios galimybės tyrinėti Lexus ir atrandami kitokie būdai, kaip svečiui sukurti nuostabią patirtį.

Lexus erdvė siūlo viską, ko keliautojas galėtų tikėtis, ir dar daugiau, pabrėžiant, kad tai ir yra unikali Lexus patirtis. Tai apima originalius, šiuolaikiškus dizaino elementus visoje erdvėje,  aukštos kokybės baldus ir medžiagas, kruopščiai suplanuotus maisto ir gėrimų meniu bei patalpas darbui, pramogoms ir poilsiui.

Baldai buvo atrinkti arba pritaikyti poilsiui, įskaitant daugiafunkcinius stalus ir barus, kurie atspindi  “L-finesse” dizaino koncepciją, kaip ir “Lexus” automobiliai.

Svečiams siūloma didelė SPA erdvė, įskaitant individualius SPA kambarius su naujausiais GROHE dušais ir dušo tualetais. Atskiroje patalpoje žmonės gali atsipalaiduoti “Panasonic” naujose daugiafunkcėse “Real Pro Hot Stone” atsipalaidavimo kėdėse. Integruotos masažo programos yra panašios į “shiatsu” efektą, kuriuo vairuotojas ir keleiviai gali mėgautis sėdėdami naujame “Lexus LS” pavyzdiniame sedane.

Markas Levinsonas, vienas iš pasaulyje pirmaujančių garso specialistų, turi išskirtinę partnerystę su Lexus, projektuodamas individualiai pritaikytas sistemas kiekvienam Lexus modeliui. Išskirtinė “Mark Levinson” įranga sumontuota LOUNGE erdvėje, specialiame klausymo kambaryje.

Nauja Lexus LOUNGE erdvė yra “Brussels Airlines” “The LOFT” dalis. Ji dirba kasdien nuo 5 iki 21 val., vykdydama tą pačią svečių priėmimo politiką, kaip “Brussels Airlines” teikiama “The LOFT” programa.

2018-04-26


Atgal