fbpx
slider

„Lexus" poilsio erdvė pripažinta geriausia

26 – ąjį kartą vykstantys kasmetiniai „Pasaulio kelionių apdovanojimai”, šiais metais prestižinį apdovanojimą skyrė Briuselio oro uoste įkurtai „Lexus poilsio erdvei”. Kasmet nugalėtoją renka ne tik turizmo srities profesionalai, tačiau ir oro uostų svečiai.

„Pasaulio kelionių apdovanojimai” („World Travel Awards”) – tai visame pasaulyje žinoma pasaulinio kelionių ir turizmo apdovanojimų programa, apdovanojanti organizacijas, kurios yra pripažintos už jų įsipareigojimą tobulėti.

„Lexus“ sukurta poilsio erdvė pavadinimu „LOFT“ yra unikali poilsio erdvė, orientuota į komfortą, technologijas, dizainą bei japonišką svetingumą.

„Mes labai didžiuojamės galėdami gauti šį prestižinį apdovanojimą iš kelionių ir turizmo specialistų bei mūsų klientų. Tai įrodo kad mes iš tiesų darome viską, kad pateisintume japonišką svetingumą, dėmesingumą ir mūsų klientai jaustųsi laukiami. Šis apdovanojimas skatina toliau investuoti į svečių aptarnavimo kultūrą, kuri atsispindi kiekvienoje detalėje.

„Brussels Airlines” ir „Lexus“ „ LOFT “ yra puikus partnerystės pavyzdys, kaip galima sukurti aukščiausios kokybės paslaugas, leidžiančias klientams pasiūlyti idealią aplinką, skirtą jų individualiems poreikiams tenkinti“. – sako Briuselio oro uosto klientų aptarnavimo ir rinkodaros vadovas Tanguy Cartuyvels.

„Lexus Europe“ vadovas Pascal Ruchas sako: „Mes džiaugiamės, kad kelionių ir turizmo specialistai pripažino unikalią patirtį, kurią„ Lexus“ ir „ Brussels Airlines “ verslo keliautojams sukuria mūsų poilsio zona Briuselio oro uoste. „Lexus“ ši partnerystė yra puiki galimybė atnešti pagrindines mūsų prekės ženklo vertybes pasaulinei auditorijai. Tai vieta, kur žmonės gali mėgautis ir susipažinti su tikrąja „Lexus“ „Omotenashi“ dvasia, Japonijos įkvėpta asmenine ir išskirtine svečių patirtimi. “

„Brussels Airlines“ ir „Lexus“ „LOFT“ duris atvėrė 2018 m. Birželio 25 d. Poilsio erdvėje svečiams suteikiama daugybė patogumų, kad jų apsilankymas būtų patogus, atpalaiduojantis ir malonus, kartu su galimybe pasinerti į „Lexus“ pasaulį.

„Lexus“ poilsio erdvė užima 2040 m² plotą, kuriame vienu metu gali ilsėtis 500 svečių.

Svečiams siūlomos aukščiausios kokybės paslaugos:

  • „Lexus“ puoselėjamos japoniškos svetingumo vertybės
  • Šokolado meistrų Neuhaus maître chocolatier kuriami skanėstai
  • SPA „Grohe“
  • Individualūs miegamieji su žvaigždėmis apšviestomis lubomis
  • „Lexus LS Shiatsu“ masažo kėdės
  • Šviežių ekologiškų patiekalų ir gėrimų įvairovė „Foodmaker“ ir „Rombouts“
  • Šviežias alus statinėse, įskaitant geriausias Belgijos alaus rūšis
  • Poilsio erdvė, kurioje nėra plastikinių butelių
  • „Mark Levinson“ Hi-End garso klausymo kambarys
  • Reguliarūs renginiai

„Lexus“ „LOFT“ įsikūrusi Briuselio oro uosto A zonoje ir kasdien svečių laukia nuo 5 iki 21 val.

2019-06-10


Atgal