fbpx
slider

Dinaminiai patobulinimai naujajame 2022 m. „Lexus LC“

„Lexus“, remiantis apdovanojimus pelniusio dizaino ir įspūdingo veikimo deriniu, būdingu „LC“ kupė ir „LC“ kabrioletui, paskelbė apie daugybę dinamiškų patobulinimų, kuriuos bus galima išvysti 2022 m. modeliuose, įskaitant patobulintą pakabą ir vairavimo komfortą. Kitais metais taip pat startuos „Lexus Bespoke Build“ programa, kuri leis klientams užsisakyti individualizuotus automobilius, įskainant „LC“ kupė ir „LC“ kabrioletą.

Aštresnis ir rafinuotesnis vairavimo pojūtis

2022 m. „LC“ kupė ir „LC“ kabrioleto modeliuose „Lexus“ vėl laikosi savo „Lexus Driving Signature“ filosofijos, patobulindamas automobilių dinamines valdymo savybes. „LC“ priekinė ir galinė pakaba buvo sureguliuotos taip, kad pagerintų sąlyčio su keliu pojūtį, linijinį vairavimo atsaką ir vairavimo efektyvumą. Šis pakabos patobulinimas lemia ryškesnį automobilio valdymą ir dar glaudesnį automobilio ir vairuotojo ryšį.

Patobulintas valdymas ir komfortas

„LC“ kupė ir „LC“ kabrioleto „Normal“ režimas dabar užtikrins didesnį rafinuotą važiavimo komfortą ir vairavimo malonumą, o „S+“ režimas teiks įspūdingesnių vairavimo savybių. Automobilio aerodinamiai rotacijos judesiai buvo slopinami, kad būtų pasiektas ritmiškas valdymas, kas dar labiau sustiprintų vienybės su automobiliu jausmą. Modeliuose esanti „Lexus Dynamic Handling“  funkcija užtikrina puikų reagavimą ir ryškesnį vairavimo pojūtį. Siekiant didesnio saugumo, įdiegtas naujas pavarų užrakto mechanizmas, skirtas pavaras perjungti iš „N“ į „D“ arba „R“, padedantis išvengti netyčinio perjungimo. O naujo dizaino sėdynių konstrukcija sukurs dar didesnį važiavimo komfortą.

Aviacijos įkvėptas anglies pluošto galinis aptakas

Naująjį „LC“ bus galima įsigyti su naujo dizaino anglies pluošto galiniu aptaku, sukurtu bendradarbiaujant su pasaulyje žinomu japonų oro lenktynių pilotu Yoshihide Muroya. Pirmasis bendradarbiavimo su Muroya rezultatas – lengvas ir labai tvirtas aptakas, maksimaliai padidinantis aerodinamines charakteristikas ir užtikrinantis išskirtinai judrų vairavimą. Austinė anglies tekstūra matoma per lakuotą apdailą, o įkvėpimo dizainui semtąsi iš aviacijos, tyrinėjant lėktuvo sparnų galuose esančius sūkurius, kurie daro įtaką reaktyvinių lėktuvų sparnų konstrukcijoms.

„Lexus“ pirmieji pagal užsakymą pagaminti automobiliai

Pirmą kartą „Lexus“ klientai galės susikurti savo „LC“ automobilį pagal naują „Lexus Bespoke

Build“ programą. Automobilį gamins elitinė „Lexus“ takumi meistrų komanda legendinėje „Lexus Motomachi“ gamykloje, sukūrusioje „LFA“ superautomobilį. Klientai galės sukonfigūruoti „LC“ kupė arba „LC“ kabrioletą taip, kad atitiktų jų gyvenimo būdą ir stilių, pasirinkdami išskirtinius naujo dizaino ratus, galinį aptaką, stogo, išorės ir vidaus apdailas bei spalvas, kartu su specifikacijomis, įkvėptomis ankstesnių specialiųjų leidimų. Tam tikros parinktys, įskaitant anglies pluošto stogą, bus išskirtinės „LC“ modelyje. „Lexus Bespoke Build“ programoje dalyvaujantys automobiliai išsiskirs suasmenintu ženkleliu, įtaisytu centrinėje konsolėje.

„Lexus LC“ juodos spalvos išorės dizaino paketas

„LC“ išskirtinį juodos spalvos išorės dizaino paketą galima pasirinkti „Lexus Bespoke Build“ programos dėka. Ryškios juodos spalvos detalės pabrėš išskirtines „Lexus“ groteles, o aptaki juoda apdaila aplink priekinius ir galinius žibintus užtikrins, kad šis automobilis išsiskirtų pažvelgus į jį iš bet kurio kampo.

Kaltiniai juodi 21 colio ratai

Unikalūs „Lexus Bespoke Build“ programai skiri 5 dvigubų stipinų kaltiniai ratlankiai papildys siūlomų specifikacijų rinkinį.

„Marina White“ interjeras, įkvėptas „Regatta Edition“ interjero

Tam, kad naujojo „LC“ kabrioleto viliojantis dizainas būtų kuo įspūdingesnis, „Lexus Bespoke Build“ siūlo išskirtinį „Marina White“ interjerą, įkvėptą „LC Regatta Edition“. „Marine Blue“ stogo ir baltos bei mėlynos spalvos derinys interjerui sukurs prabangios prieplaukos atmosferą, kurioje rikiuojasi lenktyninės jachtos. Salone balta spalva pasižymės priekinio stiklo statramstis, prietaisų skydelis ir durų apdailos turės kontrastingą mėlyną viršutinę ir baltą apatinę dalis, o priekinių sėdynių apmušimai išsiskirs balta perforuota pusiau aniline oda.

2021-11-23


Atgal