fbpx
slider

„Lexus“ hibridinių SUV pardavimai Europoje pralenkė ketvirtį milijono

„Lexus“ hibridinių visureigių pardavimai Europoje pralenkė ketvirtį milijono – toks vasario mėnesio pabaigoje užfiksuotas bendras pardavimų skaičius, skaičiuojamas nuo 2005 m., kai pasaulyje buvo pristatytas pirmasis prabangus hibridinis automobilis „RX 400h“.

„Lexus“ buvo pramonės pradininkas, kurdamas prabangaus visureigio koncepciją, ir 1998 m. pristatydamas originalųjį „RX“ modelį. Nuo šios naujovės, jis pristatė naujus modelius ir nuolat tobulino rinkoje pirmaujančią hibridinę elektrinę technologiją. Pritaikius šią technologiją ir kitiems modeliams ir augant padidėjusio efektyvumo elektrifikuotų jėgainių poreikiui, padidėjo metinės pardavimų apimtys.

Kaip ilgiausiai įsitvirtinęs modelis, didelis prabangus visureigis „RX“ sudaro daugiau nei pusę visų hibridinių pardavimų – 127 203 vienetai. Dabartinis ketvirtosios kartos „RX“ siūlo ir septynių vietų „RX L“ modelį.

Vidutinio dydžio „NX“, pristatyto 2014 m., hibridiniai modeliai buvo parduoti 101 137 vienetai, o naujausias kompaktiškas krosoveris „UX“ nuo pat pristatymo 2019 m. sulaukė stiprios pradžios – buvo parduoti 22 171 automobiliai ir užsitarnavo prekės ženklo kaip geriausiai dabar parduodamo modelio vardą.

2020-03-30


Atgal