fbpx
slider

Išskirtinis interviu su „Lexus Electrified“ vyriausiuoju inžinieriumi

„Lexus“ nuolat stengiasi suteikti novatoriškos ir nuostabios patirties, tad neseniai pristatė savo viziją apie būsimos kartos elektrifikuotas transporto priemones, naudodamas antraštę „Lexus Electrified“.

Lexus Electrified“ vizija siekia esminio šuolio transporto priemonių eksploatacijoje, valdyme, reguliavime ir vairuotojo malonume – net ir tuo atveju, kai mūsų visuomenės mobilumas ir toliau sparčiai keičiasi autonominio vairavimo ir transporto priemonės elektrifikavimo dėka.

Siekdamas parodyti tikrąjį vairavimo džiaugsmą, „Lexus“ ketina pasinaudoti savo 15 metų patirtimi elektrifikavimo technologijų srityje, kad toliau tobulintų vairavimo malonumą ir iš esmės pakeistų ateities prabangių automobilių sąvoką. „Lexus“ siekia sukurti unikalų vairavimą su išskirtiniu važiavimo komfortu, tyla ir meistriškumu.

Takashi Watanabe, vyriausiasis „Lexus“  inžinierius,  išskirtiniame interviu apžvelgia pagrindinius šios „Lexus Electrified“ strategijos aspektus.

APIE TAKASHI WATANABE:

Takashi Watanabe savo karjerą „Toyota“ pradėjo 1993 m., kurdamas variklio sistemas. Jam teko dirbti su daugybe skirtingų variklių tipų ir išmetimo sistemų. Nuo 2012 m. jis taip pat dirbo su keletu „Lexus“ transporto priemonių kūrimu, o 2017 m. tapo „Lexus Electrified“ projekto lyderiu.

2020-04-29


Atgal