fbpx
slider

KALĖDINIS LEXUS MOTERŲ VAKARAS

Gruodžio 7d. vakarą Lexus Kaunas salone rinkosi moterys į jau tradicija tapusį kasmetinį moterų vakarą. Šiai metais viešnios Kalėdų švęsti ”keliavo” į tekančios saulės šalį.

Japonijos temą pasirinkta neatsitiktinai. Du naujausi Lexus flagmanai tik ką atkeliavę į saloną – Lexus LS ir Lexus LC, – buvo sukurti įkvėpimo semiantis Japonijos kultūroje ir tradicijose, derinant estetiką su pažangiomis gamybos technologijomis, pasitelkiant “Takumi” meistriškumą. Pavyzdžiui, LS Gofruota durelių apdaila yra įkvėpta origamio – japonų popieriaus lankstymo meno, kai iš vieno lapo sukuriamos trimatės formos. Iš pradžių durelių panelės prityrusio meistro buvo sukurtos iš popieriaus. Tikslios ir sudėtingos klostės galutiniame trimačiame modelyje atspindi L (Lexus) motyvą, sukurdamos įvairius efektus dienos metu ir naktinio salono apšvietimo sąlygomis. Vėliau šis raštas perkeltas ant audinio. Žavinčios naujausių modelių detalės padiktavo norą nors šiek tiek prisiliesti prie autentiškos japonų kultūros.

Vakaras, prasidėjo autentišku japonų šokiu bei viešnios iš Japonijos Kayako Takagi pasakojimu apie egzotiškąją jos gimtinę. Vėliau viešnios turėjo galimybę ne tik užsirašyti savo vardą Japonišku raštu, bet ir sužinoti savo vardo japoniškų simbolių reikšmę, pajusti akimirkos grožį Japoniškų Zen sodų kūrimo dirbtuvėse, pasigrožėti autentiškų kimono ekspozicija. Smalsiausios galėjo pasimatuoti spalvinguosius kimono ir įsiamžinti su jais.

Norinčioms išbandyti ir origami meną simboliškai pasirinktos lankstyti TSURU gerves. Šio paukščio simbolis giliai įsišaknijęs Japonijos kultūroje. Sakoma, kad per Kalėdas pildosi visi norai. Japonai tiki, kad išlanksčius 1000 gervių, išsipildo didžiausias troškimas.

Gamindami maistą japonai visuomet stengiasi pabrėžti patiekalo išvaizdą, išryškinti skonio savybes. Tam tikri patiekalai valgomi tik tam tikru metu, o spalvingai dekoruojami saldumynai simbolizuoja sezonus: jie primena sakurų žiedus arba hortenzijas, daromi apvalūs kaip mėnulis arba primena sniego pusnis. Vakaro metu viešnios ragavo baltus it sniego pusnys Kalėdinius pyragaičius, o įvairiapusius Japonijos skonius stengėsi atskleisti SUSHI MASTERS meistrai, vietoje gaminę sušius.

Prisimindami japonišką vakarą, nuoširdžiai dėkojame visoms už praleistą laiką kartu ir dalinamės renginio foto akimirkomis.


Atgal