fbpx
slider

LEXUS 2017 m. Frankfurto automobilių parodoje pristatys net dvi naujienas

Jau rugsėjo 14-24 d. vyksiančiai Frankfurto automobilių parodai LEXUS paruošė net dvi – Lexus NX visureigio bei atsinaujinusio kompaktiškojo CT hečbeko premjeras. Taip pat LEXUS stende bus galimybė išvysti naujuosius LS ir LC modelius, LEXUS kūrybinius bendradarbiavimo su kinu, mada, dizainu projektus. Šiais metais LEXUS išbandys partizaninį sprendimą – vietoje skelbiamos tradicinės spaudos konferencijos bus surengta spaudos konferencija pagal pareikalavimą.

Europos premieros naujasis LEXUS NX ir atnaujintas LEXUS CT

Frankfurto tarptautinėje automobilių parodoje LEXUS surengs net dvi Europos rinkai skirtas premjeras, pristatydamas naują prabangų kompaktišką visureigį LEXUS NX ir atnaujintą kompaktišką hečbeką LEXUS CT.

Vos prieš tris metus pristatytas LEXUS NX greitai susilaukė sėkmės. Jo išskirtinis dizainas, erdvaus interjeras, komfortas, saugos ir vairavimo dinamika padėjo šiam modeliui stipriai prisidėti prie LEXUS pasaulinio pardavimo augimo. Dabar jis yra pasirengęs viršyti klientų lūkesčius su atnaujintu eksterjeru, naujomis vidaus detalėmis ir įrangos funkcijomis, kurios yra dar patogesnės ir funkcionalesnės.

2010 m. “Ženevos automobilių parodoje” LEXUS pristatė prabangių automobilių rinkai skirtą kompaktišką hibridinį hečbeką CT 200h. Frankfurte praėjus 7 metams bus pristatytas atnaujintas LEXUS CT. Atnaujinant šį modelį buvo atlikti kardinalūs pokyčiai, parenkant jam sportiškesnį dizainą, patobulinant interjerą ir papildant naujomis įrangos funkcijomis. Pokyčiai buvo atlikti siekiant išryškinti modelio stipriąsias puses.

LEXUS ženklo ikonos

Naujasis LEXUS NX ir atnaujintas CT dalinsis dėmesiu su dviem naujais LEXUS lyderiais – naujuoju sedanu LEXUS LS ir prabangiu kupė LEXUS LC. Šie automobiliai geriausiai atspindi naująją LEXUS pasaulinę komunikacijos strategiją “Experience Amazing” ir yra pagrindiniai modeliai vienuose iš aktyviausių metų prekės ženklo istorijoje.

 

LEXUS prisistatydamas kaip pasaulinis prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklas, taip pat parodoje pristatys keletą pastarųjų kūrybingų bendradarbiavimo projektų iš kino, dizaino ir mados sferų. Bus įtrauktas ir futuristinis SKYJET kosminis laivas, pasirodęs Luc Beussono filme “Valerian ir Tūkstančių planetų miestas”, kuris šią vasarą pristatytas kino teatruose.

Naujas partizaninis požiūris į “Motor show” spaudos konferenciją

Remdamasi savo novatoriška dvasia, LEXUS ketina iš naujo apibrėžti tradicinę spaudos konferenciją.  Frankfurto automobilių parodoje bendrovė ketina radikaliai keisti pranešimų žiniasklaidai būdus. Šis naujas ir trikdantis požiūris yra dar vienas pavyzdys, kaip LEXUS taiko “Omotenashi” – geriausias japonų svetingumo tradicijas – teikiant aukščiausius paslaugų standartus.

Frankfurto automobilių parodoje spaudai paprastai skiriamos dvi dienos, kurių metu skelbiamas intensyvus spaudos pranešimų tvarkaraštis. LEXUS spaudos konferencijoje šiais metais nnebus nustatyto laiko. Vietoje to, žiniasklaidos atstovai LEXUS stende galės apsilankyti tuo metu, kad jiems tinka, pasinaudoti virtualios realybės akiniais ir apžiūrėti stendą su virtualaus ekskursijos vadovo pristatymu bei “Lexus Europe” vadovo Alain Uyttenhoven komentarais.

LEXUS stendas bus 8,0 salėje, stende A20. Spaudos konferencijos pristatymas bus prieinamas bet kuriuo metu parodos spaudos dienomis (rugsėjo 12-13 d.).

2017 08 23


Atgal