fbpx
slider

Trisdešimtas
Lexus
gimtadienis

Birželio 30 d. Lexus švęs savo prabangaus prekės ženklo  įkūrimo 30 – metį „Arts and Elegance Richard Mille 2019” suvažiavime. Renginyje bus pristatytas „Lexus UX Art“ konkurso finalas, „LC“ kabrioleto koncepcija ir atnaujintas „RX“ modelis.

„Lexus“ yra oficialus penktąjį kartą vykstančio renginio partneris, kuris rengiamas Šantilio mieste, esančiame 50 km į šiaurę nuo Paryžiaus. 2019 „Arts and Elegance Richard Mille 2019” – tai tarptautiniu mastu žinoma elegantiška šiuolaikinių, modernių ir koncepcinių automobilių bei meno paroda, kurioje vyksta gražiausių automobilių pasaulyje paradas, aukcionas ir daugybė kitų užsiėmimų bei pramogų, skirtų švęsti „de de Vivre à la Française“ – prancūzišką gyvenimo būdą. Prabangus, stilingas ir subtilus renginys yra puiki vieta „Lexus“ jubiliejui, kuriam specialiai sukurtas „Lexus UX Art Car“ meno projektas.

„Lexus UX Art Car“ – specialus keturių menininkų projektas, kurio tikslas atskleisti „Lexus“ prekinio ženklo siekį būti ne tik automobilio gamintoju, tačiau ir gyvenimo būdo ikona. Keturi menininkai: Ana Soler Baena, Antoñito ir Manolín, bei René Turrek sukūrė keturias trimates „UX“ projekcijas, simbolizuojančias ribų nebuvimą tarp „UX“ automobilio salono ir išorės.

Konkurse trimatėje erdvėje bus rodomi keturi unikalūs „Lexus“ kompaktiškojo visureigio pavyzdžiai, kurių kiekvienas skirtas tyrinėti automobilio išorės ir vidaus dizaino sukeltas idėjas ir emocijas. Šis konkursas – tai dar vienas pavyzdys, kaip „Lexus“ peržengė automobilių pasaulį, kad taptų prabangiu prekės ženklu, kuris tiria naujas gyvenimo būdo, dizaino ir kūrybiškumo sritis. Tūkstančiai Šantilio lankytojų taps „Lexus UX Art Car“ konkurso teisėjais.

„Lexus“ šeimininkai pristatys svečiams išskirtinius automobilius ir pakvies juos balsuoti už savo mėgstamus. Laimėtoją popietės pabaigoje paskelbs žinomas prancūzų žurnalistas ir televizijos vedėjas Denis Brogniart. Taip pat svečiai turės neeilinę galimybę išvysti  „Lexus LC“ kabrioleto koncepciją ir dar nematytą, atnaujintą „RX“ modelį.

„Lexus LC“ kabrioleto koncepcija debiutavo pasaulinėje 2019 m. Detroito automobilių parodoje. Automobilio koncepcija buvo suprojektuota siekiant aukščiausių standartų ir tobulo grožio visose detalėse: nuo  išlenktų priekinio stiklo linijų iki tolygių galinio bamperio kontūrų.

Ričardas Mille’as pirmą kartą Europoje pristatys atnaujintą, prabangų visureigį „Lexus RX“. Atnaujintas modelis pasižymi išorinio stiliaus patobulinimais ir pakabos bei stabdžių sistemų pakeitimais, pagerinančiais važiavimo kokybę ir valdymą. Naujasis „RX“ taip pat yra pirmasis pasaulyje modelis, skirtas „LED BladeScan“ technologijai, pritaikytai „Adaptive“ tolimųjų šviesų sistemai.

Renginyje bus galima išvysti ne tik atnaujintą „RX“,  „Lexus LC“ kabrioleto koncepciją, „UX“, naująjį „ES“ sedaną, sportiškąjį „RC F“ kupė ir retai matomą „Lexus LFA“ automobilį.

2019-06-20


Atgal