fbpx
slider

„Lexus“ - 78-ojo Venecijos tarptautinio kino festivalio oficialus automobilis

Penktus metus iš eilės „Lexus“ yra oficialus Venecijos kino festivalio „La Biennale di Venezia“ automobilis. 78 – asis festivalis vyks Venecijos Lido saloje rugsėjo 1-11 dienomis. Tarptautinio konkurso žiuri prezidentas – Korėjos režisierius Bong Joon-ho, o aktorė, dainininkė ir televizijos laidų vedėja Serena Rossi bus šio festivalio vedėja.

„Lexus“ ir toliau stiprina savo ryšius su stebuklingu kino pasauliu, dalindamasis noru suteikti žmonėms nuostabių ir nepamirštamų įspūdžių ypatingų ir išskirtinių būdų dėka, atkreipiant dėmesį į detales, meistriškumą, naujoves ir  įvaizdžio pojūtį.

Raudonas kilimas tarptautinio kino festivalyje taip pat taps naujojo visureigio „Lexus NX“ premjera. Šis modelis praplečia „Lexus“ elektrifikavimo viziją ir žymi tolesnę prekės ženklo raidą technologijos, našumo, kokybės ir detalių srityje, vadovaujantis į žmogų orientuota filosofija.

Naujasis „NX“ atveria naują „Lexus“ dizaino skiltį su išskirtine „Tazuna“ apdaila, kuri suteikia vairuotojui intuityvų valdymą ir ryšį su transporto priemone, lyg būtų raitelio ir arklio santykis. Taip pat tai žymi naują jėgos pavaros plėtros kryptį, įskaitant pirmąją „Lexus“ įkraunamą hibridinę elektrinę transporto priemonę (PHEV), kuri savo segmente nustato naują etaloną – galios, efektyvumo ir vien elektrinio vairavimo galimybių derinį.

Festivalyje pasirodys „Lexus“ prekės ženklo ambasadorius, aktorius, režisierius ir scenaristas Edoardo Leo. Jis pasakos apie vertybes, siejančias „Lexus“ su kino pasauliu per savo asmeninę ir profesinę patirtį bei iliustruos „Lexus“ bendradarbiavimą, kuris padėjo palaikyti pramogų sektorių pandemijos laikotarpiu.

 „Džiaugiamės ir didžiuojamės grįždami į Veneciją su svarbiomis naujienomis, kuriomis pasidalinsime „Biennale Cinema 2021“ festivalyje, – sakė Maurizio Perinetti, „Lexus Italy“ direktorius. „Venecija yra ideali scena, kurioje galima pademonstruoti naujausią mūsų šedevrą – „Lexus NX“. Šis modelis žymi naują ateities elektrifikuotų transporto priemonių

projektavimo ir gamybos erą, kurios požiūris visada sutelktas į žmogų. Mes taip pat galime pasikliauti Edoardo Leo talentu, kuris puikiai pabrėžia „Lexus“ ryšį su pramogų pasauliu ir mūsų propaguojamomis vertybėmis. Mes su visišku nuoširdumu ir atsidavimu pritariame Leo, kuris iš visos širdies žmogui ir jo poreikiams skiria pagrindinį dėmesį. Ir viską darydami norime pakurstyti aistras bei sužadinti naujas emocijas.

Iš šių bendrų vertybių ir meilės kinui gimė „Poltrone Rosse“ – sutelktinio finansavimo iniciatyva, kurią skatino „Lexus“ ir UNITA, Nacionalinė teatro ir audiovizualinių vertėjų sąjunga, remti atlikėjus, t.y. labiausiai pandemijos paveiktą sektorių. Visų pirma, ji teikia paramą moterims, kurios negali dirbti nėštumo laikotarpiu. Ši iniciatyva pabrėžiama keliaujančiame renginyje, kurio metu penkių Italijos miestų aikštėse, kaip ir kino teatruose, bus įrengtos raudonų fotelių eilės. Aktoriai, garsūs kino žmonės ir paprasti kino mėgėjai galės susėsti ir kalbėti apie savo aistrą didžiajam ekranui, dalintis anekdotais ir atskleisti įdomybes, iliustruojančias kino vaidmenį, išsakyti svarbą jų gyvenime bei asmeniniame tobulėjime. Kaip ir einant į kiną, žmonėms reikės nusipirkti bilietą, kad galėtų atsisėsti viename iš raudonų fotelių. Surinktos pajamos bus paaukotos „Poltrone Rosse“ projektui kartu su UNITA.

„Lexus“ viso festivalio metu turės privilegiją ant raudonojo kilimo lydėti aktorius, režisierius ir garsius kino pasaulio veidus. 35 automobilių parkas, kurį sudarys visas „Lexus“ elektrifikuotų visureigių asortimentas, „NX“, „UX“ ir „RX“ modeliai, kartu su „ES“ sedanu ir „LC“ kupė, suteiks VIP transportą. Prie jų prisijungs pirmasis „Lexus“ visiškai elektrinis modelis „UX 300e“ ir daugybę apdovanojimų pelnęs „LC Convertible“.

2021-07-28


Atgal