fbpx
slider

„Lexus" debiutas kine

Vakar, birželio 13 – ąją, ,,Lexus” svečiai turėjo išskirtinę galimybę pamatyti filmo ,,Vyrai juodais drabužiais 4: Pasaulinė grėsmė” premjerą viena diena anksčiau. 

Ketvirtadienio vakarą „Lexus“ svečiai rinkosi į išankstinę filmo premjerą, vykusią diena anksčiau, nei visame pasaulyje, pamatyti naujausią „Vyrai juodais drabužiais 4: Pasaulinė grėsmė“ dalį. 

2017  „Lexus“ debiutavo filme „Valerianas ir tūkstančio planetų miestas”. Visai neseniai pasaulį sudrebino dirbtinio intelekto sukurta „Lexus ES“ reklama. O vakar išskirtinai tik „Lexus“ svečiams vykusioje premjeroje „Vyrai juodais drabužiais 4: Pasaulinė grėsmė“  buvo galima išvysti ir dar neregėtas „Lexus RC F“ transformacijas. Panašu, jog „Lexus“ draugystė su kinu dar tik prasideda.

Filmo „Vyrai juodais drabužiais“ herojai visuomet saugojo visatą. Tačiau naujausioje dalyje jie  susidūrė su grėsmingu priešu – šnipu savo pačių organizacijoje.

Norėdami jį surasti ir įveikti, žavusis agentas H (akt. Chrisas Hemsworthas) ir ankstesnėse dalyse nematyta, atkaklioji jo kolegė agentė M (akt. Tessa Thompson) susivienijo vardan kilnaus tikslo.

Agentė M, vaikystėje mačiusi kai ką nepamirštamo, 20 metų ieškojo už tai atsakingų žmonių, vilkinčių juodais drabužiais ir visą gyvenimą svajojo tapti viena jų. MIB vadovė, agentė O (akt. Emma Thompson), išgirdusi šią istoriją,  nusprendė suteikti merginai šansą ir išsiuntė ją į padalinį Londone.

Londono skyriaus vadovas, Vyresnysis agentas T (akt. Liam‘as Neeson‘as) agentams H ir M patikėjo išsiaiškinti bene didžiausią istorijoje organizacijai kilusią grėsmę ir rasti  išdaviką, kelia grėsmę visos Žemės, o galbūt ir Visatos išlikimui.

Misiją įveikti jiems padėjo „Lexus“ automobiliai. Gelbstint visatą, agentai skriejo 2020 m. debiutuosiančiu „Lexus RC F“. Prabangus sportinis kupė buvo tobulinamas, kad taptų dar greitesnis ir lengvesnis – idealiai pasiruošęs transportuoti agentus, jiems siekiant išgelbėti planetą.

Lexus RC F“ pasižymi geriausiu galios ir svorio santykiu savo klasėje ir turi iki šiol galingiausią „Lexus V8“  347 kw variklį. Filme automobilio įrangos paketą papildė įspūdingos nežemiškos technologijos. Susidūrimuose su ateiviais žiūrovai taip pat galėjo  išvysti „Lexus RX“ hibridą ir „Lexus LX“ krosoverį.

Fantastiniame filme netrūko  specialiųjų efektų, įtampos ir nuotaikingų momentų. 

2019-06-14


Atgal