fbpx
slider

„Lexus“ ir Majamio universitetas pristatys instaliaciją parodoje „DESIGN MIAMI 2021“

„Lexus“ paskelbė apie savo, kaip automobilių partnerio, sugrįžimą drauge su „Design Miami“, kur kartu su Majamio universitetu sieks įgyvendinti elektrifikuotos ateities viziją, įkūnijančią naujos kartos dizaino energiją. Projektui vadovaus Majamyje gyvenantis architektas, dizaineris ir pedagogas Germane‘as Barnes‘as, kuris yra plačiai pripažintas už savo darbus, tyrinėjančius tapatybės ir architektūros sankirtas.

Įkvėptas „Lexus LF-Z“ koncepcinio automobilio, kuris įkūnija ateities automobilių, nepriekaištingai sukurtų, orientuotų į žmogų bei pasižyminčių neutraliu anglies dioksido kiekiu, vizija, projektas suburia „Studio Barnes“ komandą ir Majamio universiteto  Architektūros mokyklos studentus. Jo kulminacija bus įtraukianti instaliacija, kurią bus galima pamatyti „Design Miami 2021“ parodoje su skaitmeniniais komponentais, kurie ištirs elektrifikuotos, neutralios anglies dioksido, į žmogų orientuotos ateities potencialą.

Fizinę instaliaciją papildys dinamiška skaitmeninė patirtis, skirta sudominti auditoriją visame pasaulyje.

„Lexus“ jau seniai buvo mano darbo įkvėpėjas, prabangos, meistriškumo simbolis, turintis ateities potencialo viziją, kuri visose kultūrose ir bendruomenėse pripažįstama kaip kokybės ikona.“, – pažymėjo Barnes‘as. „Galimybė įgyvendinti instaliaciją, kurioje tyrinėjamas šis paveldas, kartu minint koncepcinio automobilio „LF-Z Electrified“ potencialą ir viziją, yra neįtikėtina. Labai džiaugiamės galėdami parodyti pasauliui ateities potencialą šių metų „Design Miami“ parodoje, tiek tyrinėdami „Lexus“ naujos kartos automobilį, tiek per talentą, energiją ir naujos kartos dizainerių, dirbančių su manimi, viziją įgyvendinti šį projektą.“

„Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su Germane‘u Barnes‘u ir Majamio universitetu šių metų „Design Miami“ ir nekantriai laukiame, kol išsipildys jų ateities vizija dėl labiau į žmogų orientuoto pasaulio be anglies dioksido.“ – komentavo Brian‘as Bolain‘as, „Lexus“ pasaulinis rinkodaros vadovas. „LF-Z Electrified“ yra kitas „Lexus“ skyrius, nutiesiantis kelią į priekį kitai kartai. Instaliacija nušvies tą viziją būsimų dizainerių požiūriu.“

„Design Miami 2021“ veiks nuo 2021 m. gruodžio 1 d. iki gruodžio 5 d. Majamio paplūdimio konferencijų centre.

APIE GERMANE‘Ą BARNES‘Ą

Germane‘as Barnes‘as yra pagrindinis studijos „Barnes“ architektas, Majamio universiteto Architektūros mokyklos bendruomenės, būsto ir tapatybės laboratorijos (CHIL) docentas ir direktorius. Barnes‘o praktika tiria architektūros ir tapatybės ryšį, nagrinėdama architektūros socialinius ir politinius organus per istorinius tyrimus ir dizaino spekuliacijas. Tvirtai tikėdamas dizainu kaip procesu, jis kiekvieną projekto sąlygą vertina kaip transformacijos galimybę.

APIE MAJAMIO UNIVERSITETĄ IR ARCHITEKTŪROS MOKYKLĄ

Majamio universitetas yra privatus mokslinių tyrimų universitetas ir akademinė sveikatos sistema, turinti išskirtinį geografinį pajėgumą sujungti institucijas, asmenis ir idėjas visame pusrutulyje ir visame pasaulyje. Universiteto gyvybingą ir įvairialypę akademinę bendruomenę sudaro 12 mokyklų ir kolegijų, aptarnaujančių daugiau nei 17 000 bakalauro ir magistrantūros studentų daugiau nei 180 specialybių ir programų.
Architektūros mokykla, kurioje studijuoja daugiau nei 500 studentų tiek bakalauro, tiek magistrantūros studijų programose, yra pirmaujanti studentų rengimo profesionaliai lyderystei architektūros, urbanistikos ir susijusiose srityse. Mokykla atlieka mokslinius tyrimus, profesionalų įsitraukimą ir kūrybinę praktiką, siekdama tobulinti žinias, technologijas, atsakomybę už aplinką, socialinį teisingumą ir ekonominį tvarumą.

2021-11-05


Atgal