fbpx
slider

„Lexus“ ir Salehe Bembury išskirtinė drabužių kolekcija

„Lexus“ ir amerikiečių avalynės dizaineris Salehe Bembury, paskatinti bendros vizijos peržengti dizaino ir kūrybiškumo ribas, išleido „Champion“, autentiškų sportinių drabužių lyderio nuo 1919 m., kolekciją.

Laikantis „Lexus“ įsipareigojimo elektrifikuotis, bendradarbiavimas sujungė du skirtingus, tačiau sinergiškus požiūrius į dizainą. Bembury priartėjo prie „Lexus“ filosofijos savo logotipo – gamtos įkvėpto dizaino etoso – dėka.

„Šis bendradarbiavimas man buvo naujas iššūkis. Kurti ne avalynės dizainą buvo naudingas išbandymas. Tai leido peržengti įprasto dizaino ribas.“, – sakė Bembury.

„Lexus x Salehe Bembury“ kolekciją sudaro trys „unisex“ elementai: džemperis, marškinėliai ir skrybėlė. Patys dizainai buvo sukurti sujungiant atpažįstamus Bembury kūrybinius elementus, logotipą ir firminį piršto atspaudą, su „Lexus“ grafiniais elementais. Atstovaujant naujovių ieškantį ir apie geresnį rytojų mąstantį prekinį ženklą,  šis bendradarbiavimas iš naujo perteikia legendinį „Lexus“ logotipą, siekiantį išgauti į žmogų orientuotą „Lexus“ dizainą per drabužių kolekciją.

Arkos formos priekyje ir nugaroje buvo naudojamos dizaino elementams susieti, simbolizuojant kelią į ateitį. Grafiniai akcentai nugaroje įrėmina žodį „elektrifikuotas“ ir primena visiškai naujojo „Lexus NX“ galinius žibintus.

„Lexus“ ir Bembury pripažino „Champion Reverse Weave“ kaip geriausią aprangos siluetą perteikti istorijai ir sąmoningai priėmė detales, kurios sustiprino kolekcijos idėją.

Pavyzdžiui, atspindinčio rašalo panaudojimas įkūnija elektrifikavimo idėją ir naudojamas tiek marškinėliams, tiek džemperiui. Audinys nudažytas tamsiai pilka spalva pagal specialų aliejaus plovimo procesą, suteikiant jam unikalią išvaizdą. Sutiksime „Lexus NX“ išorės spalvų variantų, o priekyje esančios rankomis prisiūtos etiketės anglų ir japonų kalbomis apjungia visus šiame projekte dirbančius prekės ženklus. Beisbolo kepuraitės pagrindinis akcentas yra Salehe piršto atspaudo logotipas, o kepurėlės šonuose ir nugarėlėje išsiuvinėti visi trys logotipai – „Salehe“, „Lexus“ ir „Champion“ – užbaigia kepurėlės detales.

„Šis bendradarbiavimas sujungė skirtingas dizaino disciplinas ir taip gimė šiuolaikiška kolekcija, pagrįsta paveldu, visų trijų prekės ženklų gerbėjams.“, – sakė Jon‘as Ram‘as, „Champion Athleticwear” prezidentas. „Būdamas prekės ženklu, nuolat stumiančiu kūrybiškumo ribas, „Champion“ džiaugiasi galėdamas dirbti su „Bembury“ ir „Lexus“, kad paskatintų komunikaciją apie dizainą, madą ir technologijas.

Kolekciją galima įsigyti tik HBX.com.

Projektas yra tęstinė partnerystė tarp „Lexus“ ir „Bembury“, kurie 2021 m. balandžio mėn. pagal „Virtual Interiors“ programą suprojektavo „LZ-F Electrified“ koncepcijos interjerą.

2021-08-25


Atgal