fbpx
slider

„Lexus“ Jungtinėje Karalystėje įvertintas kaip patikimiausias prekinis ženklas

„Lexus” prekinis ženklas pelnė aukščiausius balus vartotojų asociacijos „WHICH?” kategorijoje „Car Best Buys” ir patikimiausių prekinių ženklų lentelėje atsidūrė viršuje.

Įvertinus penkiomis žvaigždutėmis už patikimumą visame savo asortimente, o keturiems modeliams gavus „Geriausio pasirinkimo“ apdovanojimus, „Lexus“ šiais metais lyderiauja „Which? Car” rinkimuose. 

Remiantis savo atliktais išsamiais bandymais ir daugiau nei 40 000 automobilių savininkų atsiliepimais apie patikimumą, „Which?” įvardino geriausius ir blogiausius Jungtinės Karalystės automobilių pirkimus. „Which?” – tai prekinis ženklas, kurį naudoja didžiausia vartotojų asociacija Jungtinėje Karalystėje.

Nors ir buvo baiminamasi ypač didelio įvairiapusio ir nuožmiai konkurencingo didesnio SUV visureigių segmento, tačiau „Lexus RX“ laimėjo nominaciją „„Which?” pasirinkimas”, o pagal klientų apklausos rezultatus, hibridinis visureigis „Lexus RX“ yra vienas patikimiausių automobilių, kurį naują galima įsigyti. 

„Lexus CT 200h“ vidutinio dydžio automobilių klasėje užėmė aukščiausią vietą ir dar laimėjo „„Which?” pasirinkimas” apdovanojimą. Apklausos rezultatai rodė, kad 94 proc. „CT 200h“ savininkų per pirmuosius trejus nuosavybės metus neturėjo jokių rūpesčių, kas ir garantavo, jog tai yra patikimiausias vidutinio dydžio automobilis, kurį šiandien galima nusipirkti naują.

Šalia atskirų apdovanojimų konkretiems modeliams,„Which?” pagal savo prekinių ženklų patikimumo lentelę skelbia, kad „Lexus“ yra metų gamintojas – 64 proc. parduodamų „Lexus“ modelių gauna „Geriausio pasirinkimo“ statusą.

 Visas „Lexus“ apdovanojimų sąrašas: 

Vidutiniai automobiliai, „Lexus CT 200h“ (2011 m.-) – „„Which?” pasirinkimas” ir „Geriausias pasirinkimas”;  

Naudoti dideli automobiliai, „Lexus IS“ (2005-2012) – „Geriausias pasirinkimas”;

Naudoti dideli automobiliai , „Lexus LS”  (2007-2012) – „Geriausias pasirinkimas”;

Didesni SUV visureigiai, „Lexus RX Hybrid“ (2015-) –  „„Which?” pasirinkimas” ir „Geriausias pasirinkimas”.

2019-09-04


Atgal