fbpx
slider

Lexus Kaunas darbo laiko pasikeitimai dėl COVID-19

Šiomis dienomis tapo gerokai sunkiau užsiimti kasdiene veikla, kaip buvome įpratę. Visi turime prisitaikyti prie šių naujų iššūkių kartu. Atsižvelgdami į susidariusią situaciją, mes pasiryžę užtikrinti Jūsų ir mūsų darbuotojų saugą. Taigi laikomės visų vyriausybinių gairių ir rekomendacijų, kad ribotumėme viruso plitimą.

Bendrosios rekomendacijos kol kas riboja mūsų laisvę judėti, tačiau mus galite pasiekti kitais saugiais būdais. Mes darome viską siekdami užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos būtų Jums pasiekiamos net ir dabartinėje krizinėje situacijoje. Vis dėlto, norėtume atkreipti dėmesį, kad pasikeitė mūsų darbo valandos ir teikiamų paslaugų tvarka. Susipažinkite su mūsų darbo valandomis, teikiamomis paslaugomis ir pasirinkite sau tinkamą būdą susisiekti.

 

Naujų ir naudotų automobilių pardavimas

Salono darbo valandos: dirbame darbo dienomis nuo 7:30 val. iki 18:00 val., šeštadieniais nuo 9:00 iki 15:00 val.

Automobilių salonas dirba atsižvelgiant į šias rekomendacijas: 

 • Mūsų darbuotojai yra išsamiai supažindinti su LR Vyriausybės ir sveikatos apsaugos specialistų rekomendacijomis dėl COVID-19 prevencijos ir jų atsakingai laikosi.
 • Vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas pirkėjas, rekomenduojame iš anksto susitarti dėl vizito laiko.
 • Nevykite į saloną, jei priklausote rizikos asmenų grupei, negaluojate, jaučiate ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomus (sloguojate, skauda gerklę ar kosėjate) arba karščiuojate,
 • Į saloną rekomenduojame vykti ne didesnėmis nei 2-jų asmenų grupėmis, rekomenduojame nesivesti vaikų.
 • Apsilankymo metu prašome dėvėti apsauginę veido kaukę.
 • Užėjus į saloną dezinfekuoti rankas, be reikalo neliesti paviršių, laikytis kosėjimo/čiaudėjimo etiketo, palaikyti saugų (ne mažesnį nei 1-2 m.) atstumą nuo kitų žmonių.
 • Klientus aptarnaujame per saugų atstumą,  laikomės geros kosulio/čiaudulio etikos, naudojame vienkartines pirštines, veido kaukes, dezinfekavimo ir kitas būtinas saugos priemones.

Ir toliau teikiame visą informaciją nuotoliniu būdu, galime padėti išsirinkti ir užsakyti automobilį, jį įregistruoti ir perduoti, laikantis visų saugumo priemonių be papildomo fizinio kontakto.

Konsultuojame telefonu, paštu, vaizdo programėlėmis. Darome virtualias video apžvalgas.

Sudarome sąlygas apžiūrėti naujus ir naudotus automobilius, saugiai išbandyti norimą modelį. Tam būtina rezervuoti apsilankymo laiką telefonu  ar el. paštu, kad galėtume tinkamai paruošti Jus dominantį automobilį apžiūrai ar bandomajam važiavimui: dezinfekuoti, užtikrinti, kad apžiūros zonoje nebūtų kitų svečių.

Susisiekime telefonu +370 37 408033 ar el.paštu: lexus@lexuskaunas.lt  

 

Autoserviso informacija

Serviso darbo valandos: dirbame darbo dienomis nuo 7:30 val. iki 18:00 val., šeštadieniais nedirbame

Kviečiame iš anksto registruotis ir susitarti dėl vizito laiko Tel. +370 37 310876

Jei reikia pasikeisti padangas, atlikti techninį aptarnavimą ar susitvarkyti automobilį po auto įvykio, mes siekiame užtikrinti, kad pas mus būtų saugu tai atlikti:

 • Visada dezinfekuojamas automobilio salonas, rakteliai, durelių rankenėlės.
 • Automobilius įvairuoja ir išvairuoja tik vienas asmuo, naudodamas apsaugines plėveles ant vairo, pavarų svirties.
 • Apsilankymai rezervuojami iš anksto, kad nebūtų eilių; siekiant užtikrinti priėmimą po vieną, naudojamas eilių valdymo aparatas.
 • Prašome klientų dezinfekuotis rankas, įėjus į saloną, dėvėti apsaugines kaukes.
 • Laukimo zonose sudarėme sąlygas sėdėti saugiu atstumu, tačiau esant geram orui klientų prašome išeiti pasivaikščioti ar pasinaudoti lauke stovinčiomis kėdėmis.
 • Skatiname už suteiktas paslaugas atsiskaityti banko kortelėmis.
   

Likite saugūs!