fbpx
slider

„Lexus kuria”: origami menas

„Lexus kuria” iniciatyva – tai naujo turinio serijos, žyminčios ypatingą prabangą. Ši socialinėmis erdvėmis paremta programa įtraukia dalyvius į veiklas, susijusias su „Lexus“ prekinio ženklo dizaino autentika bei meistriškumu, kurie suteikia ne tik įdomią informaciją, bet ir malonią patirtį. Visa tai pasiekiama įvairių partnerių pagalba – jų unikalūs talentai įkvepia dalyvius kurti bei tobulinti savo amato meistriškumą.

„Lexus“ visada siekia pačių unikaliausių bendravimo su auditorija būdų. Į žmogų orientuotas šio prekinio ženklo požiūris bei atsidavimas meistriškumui sudaro pagrindą, kurio pagalba „Lexus“ susisiekia su savo auditorija, bei įtraukią ją į temas, kurios visad domino šio prekinio ženklo klientus. „Lexus kuria“ turinys yra puikus to pavyzdys.“ – sako Brian‘as Bolain‘as, „Lexus International“ generalinis vadovas.

Pirmajai šių serijų instaliacijai sukurti buvo bendradarbiaujama su origami menininke iš Jungtinės Karalystės Coco Sato, kurios pagalba origami meniškumas, tikslumas ir kūrybiškumas buvo prikeltas naujam gyvenimui. Pradedant katės, tęsiant lapo ir tada šiek tiek sudėtingesnės – drugelio kompozicijos kūrimu, „Lexus kuria“ serijos suteikia žiūrovams galimybę pasisemti įgūdžių bei pamokų iš Coco Sato. Coco Sato geriausiai žinoma dėl tradicinės Japoniškos estetikos perkūrimo į įvairias meno formas, kurių modernus pateikimas padaro jas itin unikalias. Naudodama popierių, medžiagas, maistą ar elektroniką, ji sukuria meno kūrinius bei origami instaliacijas.

Menininkei, gimusiai Tokijuje ir įgijusiai vaizduojamųjų menų specialybės bakalauro laipsnį Londone, Central Saint Martins universitete, įkvėpimą savo meno kūriniams suteikia kasdienis gimtosios Japonijos gyvenimas bei be galo nuoširdus troškimas išsklaidyti ribas ir puoselėti supratingumą tarp skirtingų kultūrų.

Sato darbai nukreipiami į be galo skubantį ir nerimo pilną pasaulį ir tyrinėja žmonių tarpusavio santykius, technologijas, erdves bei gamtą, ir yra paremti individų susijungimu, kartu teigiamų pokyčių kūrimu. Ji dalinasi savo menu socialinėse erdvėse ir skatina kitus kurti bei galvoti rankomis.

Susijungdami su šia menininke, „Lexus“ tikisi sustiprinti kūrybiškumo svarbą per šių paprastų, nesenstančių popierinių formų grožį bei išugdyti į žmogų orientuotus įgūdžius, panaudotus išreikšti emocijas, kuriant Coco Sato darbus.

2020-06-09


Atgal