fbpx
slider

Nuo Milano iki Miuncheno per 2 dienas su LEXUS LC500 ir LC500h

Europos žurnalistai išbandė naujuosius LEXUS LC 500 ir LC 500h, įveikdami 800 kilometrų, nuo vingiuotų Alpių keliukų iki didžiulių greičių autobanų Vokietijoje.

Top Gear Lietuva Facebook paskyroje skelbiama “Jei išvaizda galėtų žudyti, tuomet “Lexus LC” Jungtinių Tautų konvencijomis kaipmat būtų paskelbtas masinio naikinimo ginklu. Kai pirmą sykį jį pamatai gyvai, ima linkti keliai, o išvydus keliolika šių modelių, surikiuotų į vieną eilę, norisi įsignybti ir pasitikrinti, ar nesapnuoji.”  

Praėjusią savaitę žurnalistai buvo pakviesti į LEXUS bandymus dviejų dienų kelionei per keturias valstybes. Bandymų kelias parinktas siekiant išbandyti naujuosius modelius įvairiausiomis sąlygomis. Vairuotojai galėjo mėgautis vairavimo malonumu važiuodami vaizdinga Šiaurės Italijos Lago di Como pakrante, įvertinti automobilio ištvermę svilindami padangas kopiant vingiuotais serpantinais į Alpių perėjas Šveicarijoje, išbandyti užmiesčio kelius Austrijoje ir galiausiai pajusti adrenalino pliūpsnį  skriejant beprotišku 285 km/val. greičiu Vokietijos autobanais. Beje, labiausiai šiame etape nustebino degalų sąnaudas – jos, net lekiant tokiu pašėlusiu tempu, kelionės pabaigoje neperkopė 16 l/100 km ribos.

 

Išbandytos visos LC versijos – benzininė LC500 su 5.0 litrų 477 AG V8 motoru ir hibridinė LC500h su 359 AG V6 jėgaine. Nepaisant superautomobilio vertos išvaizdos, gamintojos atstovai primygtinai pabrėžia, jog tai jokiu būtu nėra sportinis automobilis, o tikrų tikriausias “Gran Turismo”, prašmatnus ir galingas modelis, skirtas vienu ypu praryti ištisas valstybes ir sumažinti kontinentus.

Top Gear Lietuva paskyroje Lietuvos žurnalistai dalinasi pirmaisiais savo bandymų įspūdžiais: “Šveicarija nemėgsta greitų automobilių, ir sugalvojęs čia pavaidinti didvyrį, kaip mat susilauksi rūsčių pareigūnų dėmesio. Tačiau keliai čia – širdį virpinančio grožio, tad jie ir Lexus LC yra tarsi sutverti viens kitam. Žinoma, su sąlyga, jog į šį automobilį žvelgsi kaip į tikrą GT, o ne pamišusį sportininką. Tai nėra agresyvus kalnų perėjų žudikas, bet jus ir antrąją pusę iki prašmatnaus slidinėjimo kurorto ar vilos Viduržemio jūros pakrantėje nugabens stilingiau bei patogiau nei absoliuti dauguma automobilių. Tiesą sakant, atsižvelgiant į kainą (nuo €105 000 iki €120 000), konkurentų rinkoje jis iš esmės neturi.”

Visus įspūdžius ir išsamų pasakojimą apie “Lexus LC” rasite 61-ajame “TopGear Lietuva” numeryje.

Nuotraukos ir informacija iš Top Gear Lietuva Facebook paskyros įrašų

2017 09 05


Atgal