fbpx
slider

„Lexus LC“ - geriausias 2021-ųjų metų kabrioletas D. Britanijoje

„Lexus LC 500“ „carwow“ svetainės 2021-ųjų metų apdovanojimuose pelnė „Geriausio kabrioleto“ vardą.

5 milijonus vartotojų turinti „carwow“ svetainė yra gerbiamas ir populiarus informacijos šaltinis, kuriame kartu su vartotojais savo nuomone dalinasi ir automobilių ekspertai.  Kasmetiniuose svetainės apdovanojimuose išrenkami geriausi skirtingų rinkų kategorijų automobiliai bei geriausias metų automobilis.

Matas Watsonas, vyriausiasis „carwow“ turinio vadovas, taip pat išsakė savo nuomonę, kas, anot jo, „LC 500“ kabrioletą padaro tokiu įspūdingu automobiliu:

„Šis automobilis atrodo paprasčiausiai stulbinamai. Tai tikrai genialus kabrioletas su nuostabiu interjeru. Taigi, tiesiog atsiloškite, nusileiskite stogą ir panirkite į susižavėjusius praeivių žvilgsnius jums riedant pro šalį.“

 

Vyriausiasis dizaineris Tadao Mori kartu su savo komanda užsibrėžė tikslą –  sukurti gundomiausią visame pasaulyje kabrioletą, išlaikydami stiprias bei elegantiškas savybes, kurios išskiria šį kupė iš kitų. „LC 500“ kabrioletas yra pirmasis „Lexus“ modelis su minkštu stogu, kuris atitinka griežtus reikalavimus dėl aptakios ir išmanios išvaizdos, tylaus ir greito valdymo bei kompaktiško talpumo, kuris nemažina vietos bagažinės skyriuje.

„Lexus LC 500“ kabrioletas yra varomas 457 AG, V8 „Lexus“ varikliu bei komplektuojamas kartu su automatine 10 pavarų dėže – „Direct Shift“, kuri leidžia 100 km/h greitį pasiekti per 5s.

2021-01-12


Atgal