fbpx
slider

„Lexus LC“
šiais metais
dalyvaus
„24 Hours of Nürburgring“

„Lexus LC“ dalyvaus 46-osiose 24 valandų Nürburgringo ištvermės lenktynėse, kurios vyks 2018 m. gegužės 12-13 dienomis. 

„Lexus LC“ varžysis pirmą kartą. Šis automobilis buvo ištobulintas pagal kompanijos mechanikų ir inžinierių lenktynių specifikacijas ir apima pažangias technologijas, skirtas naudoti ateities automobiliuose, ypatingai sportiniuose automobiliuose. Visa tai yra kompanijos pastangos kurti vis geresnius automobilius vykdant veiklą, kurios tikslas – „tobulinti žmones, tobulinti automobilius“.

Šiose lenktynėse „Lexus LC“ pristatys pažangias technologijas, kurios bus naudojamos ateities automobiliuose:

  • kėbulo technologijų plėtojimas (svorio mažinimas, standumo didinimas);
  • vairuotojo asistavimo technologija (matomumo didinimas ir kt.);
  • aerodinamikos plėtojimas;
  • variklio plėtojimas (galios didinimas, mažinant trintį, didinant degalų ekonomiją ir t.t.);
    automobilio pakabos technologija (svorio mažinimas, standumo didinimas, jautrumo didinimas ir kt.).

Lenktynėse dalyvaus keturi lentynininkai, iš kurių pagrindinis vairuotojas bus Takeshi Tsuchiya, o jaunieji lenktynininkai – Takamitsu Matsui, Naoya Gamo ir Yuichi Nakayama.

Pasak pagrindinio lenktynininko, Takeshi Tsuchiya, šiuo metu lenktynių automobilis „Lexus LC“ yra anktyvojoje stadijoje ir galiausiai pradeda imtis pirmųjų žingsnių.  Dar praeis šiek tiek laiko, kol automobilis bus tinkamai funkcionuojantis, tačiau tai bus verta visų pastangų. Takeshi Tsuchiya džiaugiasi, galėdamas prisidėti prie kompanijos pastangų ateityje kurti vis geresnius automobilius, ir visi keturi vairuotojai dirba išvien tam, kad kompanijos tikslai būtų įgyvendinti.


Atgal