fbpx
slider

„Lexus“ Milano dizaino savaitėje pristatys elektrifikacijos pojūčių viziją

„Lexus“ šiais metais grįš į didžiausią pasaulyje dizaino parodą „ Milan Design Week“ su „Senses Electrified“, dinamiška ir svaiginančia elektrifikuotos ateities vizija. Tryliktų metų dalyvavimo Milane proga „Lexus“ užsakė visame pasaulyje garsią Londono erdvės laboratoriją „Loop.pH“, kad ji pristatytų elektrifikuotos ateities viziją, kai važiavimas įtraukia ir stimuliuoja jutimus. Bendradarbiaudamas su „Loop.pH“, „Lexus“ siekia sukurti dinamišką ir svaiginančią patirtį, kuri buvo įkvėpta „Lexus Electrified“ ir „LF-30“ elektrifikuoto koncepcinio automobilio, kuris taip pat bus eksponuojamas, vizijų.

„Senses Electrified“ vyks balandžio 21–26 dienomis „Superstudio Più“, Tortonos rajone – “Milano dizaino savaitės” centre.

Mums labai patinka dirbti su „Lexus“ prekės ženklu, nes jis turi aiškią ateities viziją ir yra orientuotas į žmogų. „Lexus Electrified“ siekia pratęsti pojūčius. Ši instaliacija veda į kelionę po svaiginančią aplinką, bei atskleidžia suvokimą apie sustiprinančias elektrifikavimo galimybes.“,- sako „Loop.pH“ įkūrėjas ir direktorius Mathias Gmachl’as.

Šeši 2020 m. „Lexus“ dizaino apdovanojimų finalininkai savo darbus eksponuos interaktyviame ekrane, toje pačioje vietoje. Aštuntus metus iš eilės „Lexus“ dizaino apdovanojimas suteikia unikalią platformą jauniems kūrėjams pademonstruoti ir toliau plėtoti savo talentus. Spaudos dieną, balandžio 20 d., „Grand Prix“ nugalėtoją išrinks tarptautinė pripažintų dizaino lyderių komisija, kurios nariai dirba pažangiausių kūrybinių laikmenų srityje.

Parodos apžvalga

Renginio pavadinimas: „LEXUS DESIGN EVENT 2020 – SENES ELECTRIFIED“

Trukmė: balandžio 21-25 dienomis, 10:00 – 21:00 / balandžio 26 d., 10:00 – 18:00 (Spaudos peržiūra: balandžio 20 d., 10: 00-17: 30)

Renginio vieta: „Superstudio Più“ („Art Point“) „Via Tortona“, 20144 27 – Milanas, Italija

Eksponatai: „Loop.pH“ sukurta instaliacija. Šeši „Lexus Design Award 2020“ dizaino finalininkai

Organizatorius: „Lexus International“

Apie „Loop.pH“

„Loop.pH“ yra eksperimentinė, Londone įsikūrusi erdvinė laboratorija, veikianti dizaino, architektūros ir mokslo srityse.

Įkūrta Mathias Gmachl‘o ir Rachel Wingfield 2003 m., kurių tikslas buvo suformuoti naują kūrybinę praktiką, peržengiančią specialistų ribas. Laboratorija siekia sukurti vaizdines patirtis ir aplinkas, leidžiančias žmonėms svajoti ir iš naujo įsivaizduoti ateitį. „Loop.pH“ dirbdamas už galerijos, muziejaus ir laboratorijos ribų tyrinėja meno ir dizaino vaidmenį viešojoje erdvėje. Jie bando nuspėti, kokie yra artimos ir tolimos ateities scenarijai, bei ištirti socialinį ir aplinkos poveikį  kylantį iš biologinių ir technologinių ateities perspektyvų.

Jų kuriama aplinka, tyrinėjanti naujas dizainerių funkcijas, dažnai susieja gyvas medžiagas su skaitmeniniais įrankiais.

Tam, kad sukurti prekės ženklo patirtį ir visuomenės įsitraukimo iniciatyvas,  „Loop.pH“ bendradarbiauja su įvairiais prekiniais ženklais, taip pat organizuoja derybas ir seminarus tarptautiniu mastu.

Svarbiausi darbai yra „Mind Pilot“ 2018 m. Londono dizaino muziejui, „ OSMO “ TED2015 ir „hibridinio meno projektas“, skirtas „Lexus Rusija“, 2010 m.

2020-02-22


Atgal