fbpx
slider

Dinamiškas
sportinio RX
stilius

Aštrus stilius yra vienas išskirtinių prabangaus visureigio „Lexus RX“ bruožų – aštrios, bet kartu elegantiškos briaunos bei automobilio linkiai prikausto kiekvieno akį ir sukuria stiprią dizaino išraišką. Šis efektingas stilius dar labiau pabrėžiamas naujos kartos RX modelyje, naujajame „Lexus RX Sport“.

„RX“ modelis turi išskirtinę istoriją ir yra vis dar vienas iš populiariausių pasaulinių modelių „Lexus“ asortimente. Pirmasis „Lexus RX“ modelis buvo pristatytas 1998 metais. Tuo metu šis naujas modelis  sukūrė didelį visuomenės susidomėjimą, paskatinęs kitus gamintojus taip pat pristatyti prabangaus SUV visureigio koncepcijos interpretacijas. „Lexus“ tęsė dizaino ir technologijų inovacijas šiam segmentui ir 2005 metais viena svarbiausių naujovių buvo pirmosios hibridinės pavaros įvedimas modeliui „RX 400h”. Iki šiol „Lexus RX“ modelių Europoje parduota daugiau nei 234 000.

Naujasis ketvirtos kartos „Lexus RX“ modelis buvo pristatytas 2015 m. 2018 m. vasario mėn. Europoje pasirodys atnaujintas ir pasikeitęs „Lexus RX Sport“.

Naujasis „RX Sport“ išsiskirs išorinėmis detalėmis bei juoda apdaila: automobilio galią perteikiančios išraiškingo dizaino „Lexus“ verpsto formos priekinės grotelės, pasižyminčios horizontalių juostų seka ir įrėmintu chromu, įmontuoti rūko žibintai, elektra valdomi, šildomi šoniniai veidrodėliai su  integruotais posūkiais ir automatinio sulankstymo funkcijomis. 20 colių penkių dvigubų stipinų lengvojo lydinio ratlankiai taip pat dažyti juodai.

 

RX modelio užpakalinėje dalyje naujoji difuzoriaus apdaila apatinei bamperio daliai sukuria ryškų kontrastą su kėbulo spalva bei suteikia erdvaus keturiais ratais varomo SUV visureigio statusą.   

Naująjį „RX Sport“ modelį bus galima rinktis iš hibridinės „RX 450h“ bei benzininių versijų – 2,0 litrų „RX 300“ su turbokompresoriumi  ir „RX 350“ su V6 varikliu. „Lexus RX Sport” versija yra sėkmingas papildymas panašių Sport versijų modeliams – hečbekui „Lexus CT”, sedanui „Lexus IS”,  kompaktiniam krosoveriui „Lexus NX”.

Be specifinių išorinių savybių, „Lexus RX Sport“ turės aukšto lygio komplektaciją. Standartinę komplektaciją sudarys: trijų projekcijų priekiniai diodiniai LED žibintai (artimos ir tolimos šviesos),  lygios natūralios odos interjeras  arba aukštos kokybės tekstilinis interjeras, 9 ar 12  “Pioneer” garsiakalbių garso sistema su atitinkamai 8 colių arba 12,3 colių „Lexus“ multimedijos ekranu. Ketvirtosios kartos „Lexus RX“ turi aukščiausią „Euro NCAP“ penkių žvaigždučių saugos įvertinimą, o visose modelio versijose bus aktyvios saugos ir vairuotojo pagalbos funkcijų saugos paketas „Lexus Safety System +“.


Atgal