fbpx
slider

„Lexus“ – oficialus tarptautinio 77-ojo Venecijos kino festivalio automobilis

Ketvirtus metus iš eilės „Lexus“ yra oficialus Venecijos kino festivalio, kuris vyks Lido mieste nuo 2020 m. rugsėjo 2–12 d., automobilis. Čia bus galima pamatyti Cate Blanchett, tarptautinės konkurso žiuri prezidentę, ir italų aktorę Anna Foglietta, kuri ves Kino festivalio atidarymo ir uždarymo ceremonijas.

Nepakartojamų potyrių kūrimo, visada naujų emocijų ir išlaisvinančio užsidegimo suteikimo garantija – tai tik kelios vertybės, vienijančios kino pasaulį ir „Lexus“. Nesvarbu, ar tai filmo autorius, ar „Lexus“ automobilis, meistriškumas kuriant kūrinį, didžiausias dėmesys kiekvienai detalei ir, svarbiausia, dėmesys, skiriamas žmogiškumui, yra pagrindiniai komponentai, norint perteikti autentiškas, unikalias ir įsimenamas emocijas.

Venecijoje apdovanotas puikus autorinis kinas bus ideali vieta dviejų modelių nacionalinėms premjeroms, kurie įkūnija „Lexus“ pagrindines vertybes: nuolatines naujoves ir unikalų bei nepakartojamą stilių.

„Lexus“ į Lido miestą Venecijoje atkeliaus su pirmuoju „Lexus“ visiškai elektriniu automobiliu „UX 300e“, kuris atspindi „Lexus“ ateities mobilumo viziją be išmetamųjų teršalų ir sumaniai suderintu komfortu, našumu bei dizainu. Neabejotino „Lexus“ stiliaus evoliuciją maksimaliai atspindės naujasis „LC“ kabrioletas, pasižymintis nepaprastu dizainu ir įprastu „Lexus“  dėmesiu detalėms: nuo interjero ir atspalvių iki rafinuoto ir funkcionalaus uždengiamo stogo, siekiant užtikrinti unikalią ir jaudinančią vairavimo patirtį.

„Šiais metais „Lexus“ ir vėl patvirtina savo ryšį su kinu – pasauliu, kuriame mes turime daug vertybių, bet visų pirma gebėjimą suteikti emocijų, kartu su meistriškumu ir sumaniu pažangiausių technologijų naudojimu vardan galutinio produkto“, – sakė Maurizio Perinetti , „Lexus“ padalinio direktorius Italijoje. “Vertybes, kurias šiais metais geriausiai atspindės nacionalinės „UX 300e“ ir „LC“ kabrioleto premjeros, kurios visapusiškai atskleis „Lexus“ dizaino ir į žmogų orientuoto požiūrio bei jo novatoriškos ir įžvalgios dvasios svarbą.“

Kaip oficialus renginio automobilis, demonstracijos metu „Lexus“ turės privilegiją lydėti aktorius ir žinomus kino veidus prie raudonojo kilimo. Tai padarys su 36 automobiliais: „LC“ kabrioletais ir naujaisiais elektromobiliais „UX 300e“, prie kurių prisijungs visas visureigių asortimentas, „ES“ prabangus sedanas ir „LC“ kupė, visi aprūpinti „Full Hybrid Electric Lexus“ technologija. Renginio metu „UX 300e“ taip pat stovės prie raudonojo kilimo, kad visi lankytojai ir filmų gerbėjai, atvykę į Lido miestą, galėtų išimtinai apžiūrėti „Lexus Electrified“ viziją.

2020-07-28


Atgal