fbpx
slider

„Lexus" padeda gelbėti visatą filme „Vyrai juodais drabužiais 4“

Dar viena „Lexus“ partnerystė su filmų kūrėjais. „Lexus“ džiaugiasi, jog yra oficialus kompanijos „Sony Pictures“ filmo „Vyrai juodais drabužiais 4“ partneris.  Naujajame filme bus galima išvysti anksčiau dar niekur nematytus „Lexus RC F sport kupė” automobilius. Filmo „Vyrai juodais drabužiais 4: pasaulinė grėsmė“ herojai įgyvendins sudėtingas misijas, kurioms reikalingi itin manevringi automobiliai, galintys išvystyti didelį greitį ir pasižymintys išskirtinėmis techninėmis charakteristikomis. Pasaulinė filmo premjera kino teatruose – jau birželio 14 d.

„Vyrai juodais drabužiais“ visais laikais saugojo visatą nuo sunaikinimo. Nujausioje dalyje komanda susidurs su iki šiol didžiausia grėsme mūsų planetai. Prabangus sportinis kupė „Lexus RC F“, kuris dabar dar lengvesnis ir greitesnis, pasiruošęs padėti visatos gelbėjimo misijoje. Filmų scenose taip pat bus galima išvysti „Lexus RX Hybrid“ ir „Lexus LX“ visureigius.

Naujausios dalies veiksmas pirmą kartą vyks ne JAV, o Europoje. Prie komandos prisijungusi atkakli mergina drauge su kolegomis kovos prieš dar neregėtą blogį – šnipų agentą. Žiūrovų, kaip ir akstesnėse dalyse, laukia daug veiksmo, ryškūs specialieji efektai, puiki vaidyba ir gero humoro dozė.

„Tikimės, jog patobulinti „Lexus RC F“ padės laimėti įnirtingą kovą su ateiviais. Iš tiesų negalime sulaukti, kol žiūrovai pamatys „RC F“ tokį, kokio niekas iki šiol nėra matę.“ – sako „Lexus“ marketingo vadovė Lisa Materazzo.

„Sony“ atstovas Jeffrey Godsick antrina, jog džiaugiasi bendradarbiavimu su „Lexus“, o „RC F“ sportiniai kupė puikiai tinka pagrindiniams aktoriams – Chris Hemsworth ir Tessa Thompson.

Filmo leidėjai – „Sony Pictures Entertainment“. Režisierius:F. Gary Gray. Aktoriai:Rebecca Ferguson, Tessa Thompson, Chris Hemsworth, Emma Thompson, Liam Neeson, Rafe Spall, Kumail Nanjiani, Viktorija Faith, Nasir Jama, Penelope Kapudija.

„Lexus“ garsėja drąsiu dizainu, išskirtiniu meistriškumu, sudėtingomis technologijomis ir unikaliu aptarnavimu, kurio tikslas – sukurti nuostabias patirtis savo klientams. Šiuo metu visame pasaulyje jau parduota daugiau nei 1,4 mln. „Lexus“ hibridinių automobilių.

Po to, kai buvo pristatyti 2 naujausi modeliai: „ES“ ir „UX“, „Lexus“ išsikėlė tikslą iki 2020 m. parduoti 100 000 automobilių. „Lexus“ yra ketvirtas pagal dydį prabangių automobilių gamintojas visame pasaulyje, prisidedantis prie įvairių idėjų.

Kiek anksčiau pristatyta dirbtinio intelekto sukurta reklama, o dabar ir bendradarbiavimas su viena didžiausių filmų kūrėjų kompanijų. 

2019-04-25


Atgal