fbpx
slider

„Lexus“ pardavė jau 2 milijonus elektrifikuotų automobilių

2021 m. balandžio pabaigoje, „Lexus“ prekės ženklui pavyko įveikti užsibrėžtą tikslą – pasiekti net 2 milijonų elektrifikuotų automobilių pardavimus.

Nuo „RX 400h“ modelio pasirodymo 2005 m., „Lexus“ prabangių automobilių rinkoje tapo elektrifikacijos pradininku, o „Lexus“ modeliai ir toliau tobulėjo, kartu išlaikydami puikų balansą tarp nepriekaištingos vairavimo patirties ir dėmesio gamtai. „Lexus“ elektrifikuotų modelių gama vis didėjo, tam, kad suteiktų pakankamą pasiūlą ir pasirinkimą savo klientams ir visuomenei. Remdamasis „tinkamo laiko, tinkamo produkto, tinkamos vietos“ filosofija, „Lexus“ tikisi toliau plėtoti savo elektrifikuotų produktų gamą, kad geriausiai reaguotų į įvairius energijos šaltinius ir infrastruktūros aplinką, su kuria susiduriama visame pasaulyje. Šiuo metu 90 šalių ir regionų visame pasaulyje „Lexus“ siūlo net 9 elektrifikuotus modelius, įskaitant hibridinius automobilius ir elektromobilius. Elektrifikuotų „Lexus“ modelių pasaulyje parduodama 33 % , o Vakarų bei Centrinėje Europoje šis skaičius siekia 96 %.

„Lexus“ ruošiasi ir toliau stabiliai augti elektrifikuotų transporto priemonių ir CO2 išmetimo mažinimo atžvilgiu, nepamiršdamas pagrindinės misijos – darnaus vystymosi tikslų bei anglies dioksido kiekio neutralizavimo.

Pagal „Lexus Electrified“ viziją, paskelbtą 2019 m., „Lexus“ tobulins savo elektrifikavimo technologiją, kad perprastų automobilio patobulintas eksploatacines savybes ir toliau teiktų klientams malonumą ir džiaugsmą, kurį teikia automobilis.

Iki 2025-ųjų „Lexus“ rengiasi pristatyti 20 naujų ar atnaujintų modelių, iš kurių daugiau nei 10 bus elektrifikuoti (elektromobiliai, iš tinklo įkraunami ir hibridiniai automobiliai). Minėti metai yra ir laikas, kai „Lexus“ užsibrėžęs pasiūlyti elektrifikuotą kiekvieno gamoje esančio modelio

versiją. Be to, „Lexus“ viliasi, kad 2025-aisiais bendrovės elektrifikuoti automobiliai sudarys daugiau nei 50 proc. visų pasaulyje elektra važiuoti galinčių automobilių.

2050-aisiais „Lexus“ užsibrėžęs neutralizuoti anglies dvideginio emisijas visame automobilio gyvavimo cikle, neatmetant nei medžiagų ar dalių jam gavybos, gamybos, o taip pat ir logistikos, vairavimo, perdirbimo ar sunaikinimo.

Naudodamiesi elektrifikavimo technologijomis, taikomomis varikliams, keitikliams ir akumuliatoriams, kuriuos „Lexus“ per daugelį metų puoselėjo HEV srityje, žadama sukurti naujas vertybes ir vairavimo patirtį, būdingą tik „Lexus“ elektrifikuotoms transporto priemonėms.

Elektrifikuoti „Lexus“ ateities modeliai bus aprūpinti DIRECT4 ir sistema, apjungiančia vairo kryžmę su visiškai elektriniu vairo pasukimo valdymu (angl. Steer-by-wire). DIRECT4 yra technologija, paskirstanti sukimo momentą visiems varantiesiems ratams. Ji apjungia precizišką automobilio galios valdymą su sistema, elektroniniu būdu kontroliuojančia vairo pasukimą ir šitaip užtikrinančią automobilio paklusnumą. Visa tai užtikrina, kad automobilis būtų išties dinamiškas, o įspūdinga vairavimo patirtis paliestų visus penkis pojūčius, ko padaryti negali įprasti automobiliai.

„Lexus“ ir toliau skatins visas įmanomas iniciatyvas siekiant darnios visuomenės, tuo pat metu siekdamas neprarasti automobilio teikiamo malonumo. „Lexus“ stengsis sukurti transporto priemones, pritaikytas įvairių klientų poreikiams.

Bendras „Lexus“ elektrifikuotų automobilių pardavimas nuo 2005 m. iki 2021 m. balandžio pabaigos:

Visame pasaulyje: 2,02 mln. automobilių

JAV: 540 tūkst.

Europoje: 480 tūkst.

Japonijoje: 400 tūkst.

Kinijoje: 387 tūkst.

Rytų Azijoje: 138 tūkst.

Kitur: 74 tūkst.

Pardavimas pagal modelius:

RX: 518 tūkst.

ES: 384 tūkst.

CT: 372 tūkst.

NX: 285 tūkst.

UX/UX EV: 137 tūkst.

IS/LS/RC/LC ir kitų: 324 tūkst.

2021-05-20


Atgal