fbpx
slider

„Lexus“ paskelbė „Lexus UX Art Car 2021“ konkurso nugalėtoją

Antrojo „UX Art Car“ dizaino konkurso nugalėtoju tapo klasikinio japoniško meditacijos sodo interpretacija „Zen Garden“, sukurta kūrybinės studijos „Clap Studio“. Visas „Lexus“ prabangaus visureigio kėbulas buvo padengtas tūkstančių popierinių žiedlapių.

Iš šešių Ispanijos „Lexus“  svetainėje pristatytų autorių darbų – „Zen Garden“ surinko daugiausiai balsų su savo stulbinančiu vienspalviu darbu. Neužilgo papuoštas automobilis debiutuos išskirtiniame žiniasklaidos renginyje, kurį organizuoja „Lexus“ Ispanijoje.

Automobilio nuotraukos buvo padarytos „Club Alma“ kieme, Madride, ir jose užfiksuotos visos išskirtinės detalės. „Clap Studio“ menininkai, Jordi Iranzo ir Angela Montagud, užtruko visą mėnesį, juos įkvėpė pagrindinės „UX“ technologijų, dizaino, inovacijų ir detalių savybės.

Šiuo metu, kai pasauliui ypatingai reikia sustoti ir nurimti, „Clap Studio“ siekė pavaizduoti pasaulį, kuriame žmonės ir gamta galėtų sugyventi tobuloje harmonijoje. „Mūsų koncepcija yra „Zen“ sodas, kuris atspindi proto būseną: rami, tyra sąmonė”, – paaiškino jie.

Tradiciniame japonų sode susijungia laisvos ir arbitriškos gamtos savybės, kurios visada ras būdų augti, pasižymėdamos tiksliomis ir stebuklingomis žmogaus rankos tobulinamomis

savybėmis: simetrija, technologija ir naujovės.

„Mūsų „Zen“ sode, „Lexus“ reprezentuoja tobulą harmoniją. Tai gamtos, technologijų ir inovacijų vientisumas. Žmogaus kūrinys, pasižymintis geometrinėmis linijomis bei nepriekaištinga simetrija, padengtas gamtos kūriniais“,- pasakojo Iranzo.

„Mes panaudojome popierių, kuris yra reikšmingas Japonijos kultūros elementas, padengdami automobilio išorę ir taip sukurdami didžiulį augmenijos plotą ant automobilio.“, – tęsė Montagud. „Šviesa yra dar viena esminė japonų meno ir dizaino savybė, todėl ji „Lexus UX“ paverčia atgijusiu. Nesvarbu, koks dienos metas – priklausomai nuo šviesos padėties, tono ir intensyvumo, ji sukuria besikeičiančią tekstūrą ir spalvas.“.

Konkurse taip pat dalyvavo kūrėjai iš Bilbao, Madrido, Sevilijos, Mursijos ir Barselonos.

Visus darbus galima peržiūrėti čia:  https://www.lexusauto.es/estilolexus/lexusuxartcar/.

2021-02-12


Atgal