fbpx
slider

„THE LOFT“ antrą kartą pelno „Geriausios oro uosto poilsio zonos Europoje 2020” titulą

„The World Travel Awards“ apdovanojimuose iškilmingai minimos organizacijos, atsidavusios tobulumui. Tiek klientai, tiek kelionių ir turizmo profesionalai balsavo už „Brussels Airlines“ poilsio erdvę „THE LOFT“ ir „Lexus“ – kaip nugalėtojus savo kategorijoje.

Kasmetiniuose „World Travel Awards“ apdovanojimuose, antrus metus iš eilės, poilsio erdvė „THE LOFT“, esanti Briuselio oro uoste, įvardinama, kaip geriausia oro uosto poilsio erdvė Europoje.

Apdovanojimas yra produkto, kurį „THE LOFT“ siūlo nuo 2018 m. birželio mėnesio, pripažinimas. „The World Travel Awards“ įvyko koronaviruso pandemijos metu, kai „Brussels Airlines“ ir „Lexus“ siūlė paslaugas, laikantis atitinkančių dabartinių sveikatos saugos priemonių. Tai, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu klientai ir profesionalai balsavo už „THE LOFT“, apdovanojimą paverčia dar svarbesniu, nes tai tik įrodo, jog abi kompanijos daro viską, kad ir toliau klientas būtų dėmesio centre, nepriklausomai nuo aplinkybių.

„Brussels Airlines“ ir „Lexus“ „THE LOFT“ – yra unikali poilsio erdvės koncepcija, orientuota į komfortą, technologijas, dizainą ir belgiško bei japoniško svetingumo derinį.

„Orientavimasis į klientą yra visko, ką darome, esmė, tiek įprastomis, tiek ir šiomis sudėtingomis aplinkybėmis. Tai, kad sunkiausiais metais, kuriuos kada nors patyrė mūsų įmonė ir aviacijos pramonė, 2020 m. pelnė geriausios oro uosto poilsio erdvės Europoje apdovanojimą, daro jį dar vertingesniu. Esu be galo dėkingas kelionių ir turizmo profesionalams, balsavusiems už „THE LOFT”, o dar labiau klientams, kurie ir toliau lankosi „THE LOFT” šiuo sunkiu metu. Tai suteikia mums energijos naujiems išradimams krizės metu ir duoda neįkainojamą patirtį, nepaisant apribojimų, su kuriais susiduriame dėl dabartinių sveikatos apsaugos priemonių.“,- sako Tanguy Cartuyvels, „Brussels Airlines“ klientų aptarnavimo ir rinkodaros vadovas. „Bendradarbiaudami su partneriais, kurie yra orientuoti į aukščiausios kokybės paslaugas, galime pasiūlyti išskirtinę svečio patirtį. „Lexus“ yra puikus to pavyzdys.“

„Lexus Europe“ vadovas, Pascal’is Ruch’as, sakė: „Esame dėkingi savo klientams už pasitikėjimą ir džiaugiamės gavę šį prestižinį apdovanojimą antrus metus iš eilės. „Lexus“ Omotenashi dvasia, Japonijos įkvėpta asmeninė ir išskirtinė svečių patirtis, kurią suteikiame savo svečiams, šiais metais yra vertinama dar labiau nei bet kada. Tai verslo klientams suteikia ramybę šiais neapibrėžtais laikais. Mes labai vertiname bendradarbiavimą su „Brussels Airlines” ir kitais partneriais, su kuriais šiandien dalijamės šiuo apdovanojimu.“

„Brussels Airlines“ ir „Lexus“ „THE LOFT“ yra įkvėptas „Lexus“ prabangos, dizaino ir Omotenashi svetingumo. Ši poilsio erdvė duris atvėrė 2018 m. birželio 25 d. Ji išsiskiria inovatyvumu ir atpalaiduojančia erdve tarptautinių skrydžių keliautojams. „THE LOFT“ svečiams suteikia daugybę patogumų tam, kad jų apsilankymas būtų malonus ir atpalaiduojantis, drauge pasineriant į „Lexus“ pasaulį.

„Lexus“ poilsio erdvė užima 2040 m² plotą, kuriame vienu metu gali ilsėtis net 500 svečių. Ji yra suskirstyta į skirtingas zonas – centrinį barą, sėdimųjų zonų erdvę ir erdvę, kuri idealiai tinka nuolat dirbantiems.

Svečiams siūlomos unikalios ir  aukščiausios kokybės paslaugos:

 • „Lexus“ puoselėjamos japoniškos svetingumo vertybės;
 • Šokolado meistrų „Neuhaus maître chocolatier“ kuriami skanėstai;
 • SPA „Grohe“;
 • Individualūs miegamieji su žvaigždėtomis lubomis;
 • „Lexus LS“ „Shiatsu“ masažo kėdės;
 • „Foodmaker“ ir „Rombouts“ šviežių ekologiškų patiekalų ir gėrimų pasirinkimas;
 • Šviežio alaus statinėse pasirinkimas, įskaitant geriausias Belgijos alaus rūšis;
 • Poilsio erdvė, kurioje nėra plastikinių butelių;
 • Apdovanojimus pelnę menai ir įkvepiantys „Lexus“ dizaino elementai;
 • Pasiklausymo kambarys su aukštos garso kokybės „Mark Levinson“ įranga;
 • Reguliarūs renginiai – nuo vyno degustacijų iki muzikinių pasirodymų.

Dėl Belgijos federalinės vyriausybės priimto sprendimo, laikinai uždaryti svetingumo sektorių, kovojant su COVID-19 plitimu, „Brussels Airlines“ ir „Lexus“ „THE LOFT“ šiuo metu nedirba. Tačiau „Brussels Airlines“ ir „Lexus“ yra visiškai pasiruošę atidarymui ir, kai tik leis aplinkybės, vėl atnaujins savo veiklą.

2020-11-09


Atgal