fbpx
slider

„Lexus” pristatė Europos kelionių plakatus su „LC“ kabrioletu

Po karantino grįžus į kelius ir vis dažniau atostogaujant, „Lexus“ švenčia Didžiosios kelionės („Grand Tour“) tradicijas ir suteikia joms modernumo su kelionių plakatų serija, kurios centre – akį traukiantis „Lexus LC“ kabrioletas.

Įkvėpti senovinių kelionių plakatų, dizaineriai populiariose gastrolių vietose kūrė meno kūrinį su „LC Convertible“. Menininkai naudojo įvairius stilius ir medžiagas, o jų dizainas papildo ir pabrėžia sklandžias „Lexus LC“ kabrioleto linijas ir išskirtinį stilių.

Viešas balsavimas, siekiant išsiaiškinti, kuris yra populiariausias plakatas, vyks šioje svetainėje „Lexus LC“ kabrioleto kelionių plakatų balsavimas ir „Lexus“ socialinės žiniasklaidos kanaluose visoje Europoje, rugpjūčio 23  – rugsėjo 5 dienomis. Rinkėjai taip pat turi galimybę užsiregistruoti ir dalyvauti loterijoje laimėti vieną iš 10 populiariausią plakatą, taip pat pasirinktą „Lexus“ aksesuarą.

„Lexus LC“ kabrioletą daugelis vadino gražiausiu kabrioletu pasaulyje ir jis yra tobulas automobilis, kuriuo galima mėgautis važiuojant po nuostabius kraštovaizdžius. Pradėtas gaminti 2020 m., jis suprojektuotas taip, kad atrodytų gražiai tik su stogu, tiek be jo, o garsusis „Lexus“ dėmesys detalėms sukuria gražiai įrengtą saloną. Jis pasižymi jaudinančiu „Lexus“ našumu dėl savo 5,0 litrų V8 variklio su oro įsiurbimu, įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h per 5 s, o tikslus aerodinaminis stilius važiuojant dideliu greičiu ir nuleidus stogą apsaugo nuo vėjo smūgio.

„Lexus LC“ kabrioletas yra tikrai puikus automobilis, jau pelnęs ne vieną apdovanojimų, tarp jų – Pasaulio moterų metų automobilių apdovanojimuose „Geriausias 2021 m. prabangus automobilis“. Kelionių plakatų projekto sumanymu buvo siekiama modernia klasika įamžinti tobulą automobilį, skirtą kelionių turui, kurį menininkai užfiksavo dizaine, derinančiame automobilį, „Lexus“ drąsų dizainą ir takumi meistriškumą.

 

„LEXUS LC“ KABRIOLETO KELIONIŲ PLAKATAI

Prancūzija – Prancūzijos Rivjera, autorius – Matthieu Forichon

Matthieu Forichon‘as – menininkas, demonstruojantis prancūzų meną – de vivre. Jis pasinaudojo naujomis skaitmeninių įrankių galimybėmis kurdamas asmeninį stilių, kuriame tikslūs kontūrai sukuria harmoniją, o elegancijos pagalba perteikiama tikrovė.

Forichon‘as komentuoja: „Norėjau senovines automobilių iliustracijas pateikti Prancūzijoje: atstovauti Prancūzijos Rivjerą su jai būdingais bruožais – palmėmis, pušimis, pilimis (įkvėptas Negresco), Croisette ir kalvomis fone.

Savo projekte jis naudoja auksines spalvas ir leidžia stebėtojui pačiam nuspręsti, ar scena vyksta ankstų rytą, ar dienos pabaigoje ir ar įsimylėjėliai atvyksta, ar palieka rūmus.

Gruzija – Batumi, autorius – „Windfor‘s Tbilisi“ reklamos agentūra

„Windfor‘s Tbilisi“ agentūros komanda, kuriai vadovauja vykdomasis kūrybos direktorius Nino Gordeladze, sukurė senovinio stiliaus „Lexus LC“ kabrioleto plakatą, kad perteiktų Batumi miesto – antro pagal dydį Gruzijos miesto, esančio šalies pietvakariuose ir įsikūrusio ant Juodosios jūros kranto, ypatybes.

Gordeladze apibūdina dizainą taip: „Neužmirštamų vasaros nuotykių pradžia yra kažkur šalia – laisvės pojūtis, sukurtas stiliaus ir charizmos, o nuostabusis Batumi miestas lieka horizonte ir siūlo nerūpestingos vasaros linksmybes.“

Vokietija – Hamburgas, autorius –  Danii Pollehn

Hamburge gyvenanti iliustratorė Danii Pollehn savo kūryboje kuria temas ir įvaizdžius, kurie teikia dėmesį gamtos pasauliui ir moteriškoms formoms. Ji dirba su visomis žiniasklaidos priemonėmis, kuria paveikslus, skaitmenines iliustracijas ir piešinius.

Pollehno plakate pavaizduotas raudonasis ugnikalnis ir „Lexus LC“ kabrioletas su šiuolaikine moterimi, kuri mėgsta vairuoti kabrioletą ir jaučia vėjo teikiamą malonumą. Fone pavaizduotas saulėlydis, Hamburgo „Elbphilharmonie“ koncertų salė ir dalis „Park Fictions“ – savotiška meno instaliacija, kuri yra gerai žinoma ir populiari miesto vieta Šv. Pauli rajone.

Olandija – Monakas, autorius – Marc‘as Lamers‘as

Universalusis Marc‘as Lamers‘as gali išreikšti tiek impresionistinį, tiek labiau klasikinį, detalų stilių. Jo aliejinių dažų plakatas ant drobės perteikia „Lexus LC Convertible Regatta Limited Edition“ nuostabiame Monako fone, kuris dešimtmečius buvo turtingųjų ir garsiųjų susitikimų vieta.

Lamers‘as komentuoja: „Sensacingai gražus Côte d’Azur puikiai dera su sensacinguoju „Lexus LC“ kabrioletu. Tiek aplinka, tiek pats automobilis perteikia prabangos įspūdį. Balta anilino oda interjere sklandžiai dera su balta prabangių jachtų spalva, kuri detaliame fone labai aiškiai matoma.

Lamers plakate pavaizduotas „LC“ kabrioletas yra „Structural Blue“ spalvos, kurios mikrodalelės atspindi šviesą taip, kad pabrėžtų automobilio linijas.

Spain – Sierra de Madrid, autorius –  David‘as de la Heras

David‘as de la Heras yra baskų iliustratorius ir dailininkas, gimęs Bilbao, o dabar gyvenantis Barselonoje. Jo kūrybai būdingas platus chromatinis diapazonas ir klasikinio vaizdinio stiliaus derinys su šiuolaikiniais grafikos ištekliais.

De la Heras pasirinko šią vietą, nes jam tai yra „emocinis bagažas“. „Madrido Siera yra ta vieta, kur aš trumpam pabėgdavau, kad atsijungčiau.“

Švedija – Älvnäs, Stokholmas, autorius – Hans‘as Christiansen‘as

Švedijoje Hans‘as Christiansen‘as yra gerai žinomas dėl savo nuotraukų nacionalinėje žiniasklaidoje. Kelionių po pasaulį metu jis parašė ir iliustravo keletą knygų apie gamtą, automobilius ir susitikimus su žmonėmis.

Šiame senoviniame plakate užfiksuota akimirka sukuria įdomų nostalgiško ir modernaus stiliaus kontrastą, pabrėžiant nesenstantį „Lexus LC Convertible“ dizainą.

Mažasis plakato pastatas – tai autobusų stotelė Älvnäs mieste, Stokholme, įkvėpta Goathland geležinkelio stoties Šiaurės Jorkšyro šlaituose – vieta, kuri buvo rodoma daugelyje televizijos laidų ir filmų, įskaitant Hario Poterio filmo dalis.

Didžioji Britanija – „Ladybower“ viadukas „Snake Pass“ perėjoje, „Peak“ rajonas, autorė –  Rebecca Pymar

Rebecca Pymar yra iliustratorė iš Noridžo, mėgstanti spalvas ir formą. Ji pasirinko „Peak“ rajoną Derbyshire‘o dalyje, o tiksliau „Snake Pass“ atkarpą. „Vairuotojai ją pripažįsta kaip vieną maloniausių ir kvapą gniaužiančių kelio atkarpų. Ji vingiuoja per kalvas ir per rezervuarą, saulei atsiremiant į aplinkines kalvas.“

„Senovinis kelionių plakatų menas amžinai buvo įkvėpimas man ir mano darbui: šis grįžta į ant bangos esančią transporto, atostogų ir nuotykių erą. „Lexus LC“ kabrioletas įkvėpė šio kūrinio spalvas ir pojūtį – tamsiai raudonos ir geltonos spalvos lyg ramus vasaros vakaras. Pats automobilis turi savitą formą, kiekviena savybė sklandžiai įsilieja į kitą. Tai yra ir elegantiška, ir drąsu, ir puikiai perteikia dramatišką viršūnių vaizdą.“

2021-08-27


Atgal