fbpx
slider

„Lexus“ pristato bendrą komandą lenktynėms ore

„Lexus“ iškelia pažangias technologijas į dangų, bendradarbiaudama su oro komanda „Pathfinder“ ir lenktynių pilotu Yoshihide Muroya. Prasidėjusi partnerystė ves bendro tikslo link – laimėti pirmąją pasaulio oro čempionato seriją „Air Race“, kuri vyks kitais metais.

„The Air Race“ startas padėjo susikurti naujai lenktynių komandai „Lexus/Pathfinder Air Racing“. Siekdami pagrindinio tikslo – laimėti lenktynes, „Lexus“ ir „Pathfinder“ kartu paspartins konkurencingų orlaivių kūrimą, naudodamiesi abiejų šalių technologijomis, žiniomis ir patirtimi. „Lexus“ teiks techninę informaciją, padėsiančią kurti ir patikrinti technologijas aerodinamikos, aušinimo ir ergonomikos srityse. Taip pat bus sukurta stipri komanda, padėsianti Muroya siekti pergalės.

Muroya pakomentavo: „Stipriai remiamas „Lexus“, aš stengsiuosi tapti pirmuoju naujosios komandos „Air Race“ čempionu. Tikiu, kad gerbėjams ir komandai susibūrus į vieną, sukursime įdomią istoriją.“

Koji Sato, „Lexus“ tarptautinio prekės ženklo vadovas, teigė: „Lexus“ kartu su pasaulinio lygio sportininku Muroya priims įdomių lenktynių ore iššūkį. Su jauduliu ir džiaugsmu, kurį atneša autosportas, ir dėkingumu, kurio mes įkvepiame iš sportininkų, įgyvendinsime „Lexus“ prekės ženklo vadovo, Akio Toyodos, tikslą – sukurti geresnį automobilį, pagrįstą automobilių sportu, iš kitos perspektyvos.“

Laikydamiesi principo, kad „alinančios oro lenktynės treniruoja žmones ir technologijas“, „Lexus“ ir Muroya naudos savo partnerystės metu įgytą patirtį, kad pagerintų savo veiklos poveikį visuomenei ir aplinkai. „Lexus“ dalyvavimas komandoje padės jam kurti automobilius, kurių aplinkosaugos charakteristikos bus vis geresnės, ir tai padės siekti anglies neutralumo tikslo. Pagrindinės sritys apims aerodinamiką, aušinimą ir svorio mažinimą.

 

Be varžybų ore, Muroya ir toliau ugdys naujus talentus, kurie gali padėti skatinti naujos kartos mobilumą. Jis taip pat planuoja kartu su Fukušimos prefektūra Japonijoje sukurti naują bandymų aerodromą. Dirbdamas su vietos verslu, jis skatins orlaivių, neišmetančių į orą anglies dioksido,  kūrimą, iš pradžių teikdamas edukacinę pagalbą lengvų sportinių orlaivių (LSA) gamybos metodams. „Lexus“ ir „Pathfinder“ sieks naujų galimybių automobilių ir orlaivių srityse.

„Lexus“ nuo 2016 m. remia Japonijoje įsikūrusį pasaulyje žinomą varžybų pilotą Muroya, ir dalijasi jo įkvepiančiu „niekada nepasiduok“ metodu. 2017 m. rėmimas leido įkurti naują technologijų mainų grupę, per kurią „Lexus“ ir Muroya galėjo suprasti, kaip naudinga dalinti naujomis automobilių ir aeronautikos technologijomis.

Tai sukėlė svarbių naujovių, įskaitant Muroya kabinos valdymo stulpelio sukibimą, kuriame naudojamos „Lexus“ jautrumo technologijos, ir naujas jo orlaivio posūkio manevras, pagrįstas aerodinamine analize, sukurta remiantis „Lexus“ transporto priemonių bandymų duomenimis. Savo ruožtu šiais metais „Lexus“, naudodamasis aerodinaminėmis orlaivių projektavimo žiniomis, pagamino naują anglies pluoštu sustiprinto plastiko (CFRP) spoilerį. Naujasis agregatas buvo pritaikytas naudoti „Lexus LC“ kupė modeliui ir Europoje bus pristatytas 2022 m.

2021-10-23


Atgal