fbpx
slider

„Lexus“ pristato naują prabangią jachtą „LY 650“

Tęsdamas iššūkį pateikti novatoriškas ir nuostabias patirtis savo klientams, „Lexus“ surengė savo pirmosios prabangios jachtos „Lexus LY 650“ pasaulinę premjerą Boca Raton mieste.

„LY 650“ yra naujas „Lexus“ iššūkio, apimančio ne tik automobilius, įkūnijimas. Sukurta remiantis konceptine „Lexus Sport“ jachta, kuri pirmą kartą pristatyta 2017 m. sausio mėn., „LY 650“ pasižymi unikaliu stiliumi ir puikiomis kruizinėmis savybėmis. „Lexus“, kuris siekia būti tikru prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklu, susiejo pažangias technologijas ir meistriškumą, kad suteiktų nepakeičiamą patirtį, kuri stimuliuoja jutimus ir viršija savininko lūkesčius, net ir jūroje. Ši pavyzdinė jachta „LY 650“ yra naujas „Lexus“ „CRAFTED“ filosofijos įkūnijimas, kuriai visais įmanomais aspektais skiriamas išskirtinis dėmesys detalėms ir nuoširdžiam svetingumui.

Jachtos forma, erdvus laivagalio tūris ir kiti elementai, be gražių lenktų linijų, suteikia „LY 650“ precedento neturintį ir išskirtinį išorės stilių. Bendradarbiavimas su italų jachtų dizaino studija „Nuvolari Lenard“ sukūrė pažangų dizainą ir patogią gyvenamąją erdvę, kurioje kiekviena detalė yra aukštos kokybės. Siekiant pasiplaukiojimo, kuris leistų pasiekti puikių „Lexus“ charakteristikų, jachta plaukia ant lengvo ir labai tvirto kompozicinio korpuso, kuriame dera CFRP (anglies pluoštu sustiprintas plastikas) ir GFRP (stiklo pluoštu sustiprintas plastikas) ir buvo sukurta kartu su „Marquis Yachts LLC“. Be to, „LY 650“ yra aprūpinta „LY-Link“ – pažangiausia laivų elektronikos technologija, kuri laiku dalijasi informacija ir kontroliuoja įvairias jachtos funkcijas.

„LY 650“ yra pastatyta bendradarbiaujant su „Marquis Yachts“ amatininkais Pulaski mieste, Viskonsine, JAV. Pradėjus gaminti „LY 650“, „Marquis Yachts“ savo gamybos procesuose pritaikė garsiąją „Toyota“ gamybos sistemą, kad padidintų gamybos efektyvumą ir kokybę. Naujoji jachta pasirodys Fort Lauderdale tarptautinėje laivų parodoje Floridoje, 2019 m. spalio 30 d. – lapkričio 3 d.

„Lexus“ vyriausiasis prekės ženklo atstovas ir „Toyota Motor Corporation“ prezidentas, Akio Toyoda komentavo: „„LY 650“ simbolizuoja iššūkį, kurį „Lexus“, siekiantis būti tikru prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklu, bando žengti už automobilio ribų. „Toyota“ ir „Marquis Yachts“ bendradarbiaujanti komanda laivų gamyboje pristatė „Toyota Production System“ , kad padidintų produktyvumą ir kokybę. Tai leido „Lexus“ „CRAFTED“ filosofijai,  apimančiai išankstinį svetingumą ir kruopštų dėmesį detalėms, tapti realybe prabangios jachtos pavidalu. Aš labai laukiu, kol pažangiausias aukštos kokybės „LY650“ parodys savo grožį viso pasaulio vandenynuose. Kaip mobilumo įmonė, mes ieškome naujų judėjimo galimybių, net ir jūroje. “

„LY 650“ akcentai

Naujai išreiškiant „Lexus“ dizaino kalbą 65 pėdų jachtos pavidalu

„LY 650“ išlaiko energingą „Lexus“ konceptinės yachtos formą ir dailias lenktas linijas bei yra elegantiškas ir sportiškas. Jo stiprus ir ryškus priekis bei dinamiškas korpusas, galintis pasigirti viena plačiausių sijų savo klasėje, kupė stogo linija bei aštrus laivagalio stogo kraštas pabrėžia aukštą charakteristikų lygį.

Pristatomai jachtai parinkta dviejų spalvų schema, išryškinanti jos unikalią formą ir užfiksuojanti 2017 m. konceptinės „Lexus Sport“ jachtos vaizdą. Metaliniai akcentai ant lanko, šoninių langų ir „L“ formos oro paėmimo angos sukuria ikonišką „Lexus“ jachtos įvaizdį.

Interjeras apjungia pažangų dizainą ir omotenashi (japoniškas svetingumas, kuris išskirtinai sufokusuotas į tai, kad būtų patenkinti visi žmogaus poreikiai ir jis jaustųsi nuoširdžiai laukiamas). Siekiant aukštos kokybės, kuri yra išskirtinai „Lexus“, interjero erdvė pasižymi šviesia, balta tematika ir sukuria atvirumo jausmą, o vingiuoti išlinkiai ir kūrybiškas apšvietimas suteikia patogumo pojūtį.

Jachtos salono priekyje efektyviai išdėstytos dvigubos kapitono sėdynės ir sofos, o laivagalyje – virtuvės komplektas. Po salonu yra trys elegantiški miegamieji, kurių aukštis siekia daugiau nei du metrus, kiekvienas turi po atskirą dušą.

Išskirtinis valdymas ir tyla, tinkantys jūroje skrodžiančiam flagmanui

Siekiant išskirtinių „Lexus“ savybių, „LY 650“ buvo kruopščiai sukonstruotas ir pagamintas taip, kad užtikrintų ir plaukimo komfortą, ir dinamišką reakciją į vairą bet kurioje situacijoje.

Galios agregatai turi porinius „Volvo Penta® IPS variklius (1350/1200/1050). Sujungus juos su unikalia povandeninio korpuso forma bei pritaikius skysčių dinamikos skaičiavimo modeliavimą, „Lexus“ sugebėjo pasiekti ne tik didelį našumą ir mažas degalų sąnaudas, bet ir išskirtinį plaukimo stabilumą ir manevringumą. „LY 650“ taip pat gali pasigirti daugybe pagalbinių pilotavimo funkcijų, tokių kaip vairasvirtės valdymą, fiksuoto taško padėties palaikymą jūroje ir automatinio atlenkimo funkciją.

Povandeninis korpusas ir viršutinė korpuso dalis dėl lengvumo ir didelio tvirtumo yra pagaminti iš CFRP, o tai prisideda prie nepaprasto našumo dideliu greičiu ir patogios kelionės jūra patirties. Pagrindinėse sienose naudojamos daugiasluoksnės plokštės, turinčios puikias garso izoliacijos savybes, užtikrina išskirtinį tylumą nenutrūkstamo pokalbio metu.

Aukštosios technologijos sukuria nepaprastą vartotojo patirtį

„LY-Link“ – pažangi laivų ryšio technologija, kuri laiku dalijasi ir teikia įvairią informaciją. Ši technologija gali būti naudojama stebėti laivui ir pranešimai gali būti siunčiami tekstiniu pranešimu, jei aptinkamas nukrypimas. Tai suteikia patogumą, nes vartotojai  per išmanųjį telefoną nuotoliniu būdu gali įjungti ir išjungti tokius komponentus kaip jachtos oro kondicionavimo sistema ar šviestuvai.

Dėka stilingo prietaisų skydelio su jutikliniu ekranu, kapitono zonoje susipina ir stilius, ir didelis operatyvumas.

Galima „Mark Levinson®“ erdvinio garso sistema su žemų dažnių garsiakalbių sistema sukuria svaiginančią koncertų salės akustinę erdvę salone.

Aukštos kokybės meistriškumas ir įdiegta „Toyota“ gamybos sistema

 „LY 650“ gamina aukštos kvalifikacijos „Marquis Yachts“ amatininkai Viskonsine. Jų didžiulė laivų statymo patirtis ir „takumi“ meistriškumas yra akivaizdūs kiekviename rankomis suformuotame, pagal užsakymą dažytame korpuse, kuris sukurtas reikalaujant tikslumo, pritaikant ir apdirbimo bei suvirinimo procesus.

Iš nerūdijančio plieno pagamintos smulkios detalės išryškėja denio jungiamosiose detalėse, kurios pagamintos individualiai kiekvienam laivui pagal vidaus gamybos ir suvirinimo principus „takumi“ , o natūralios medienos apdaila, pagamintų baldų detalės ir rankomis siuvamos sėdynės taip pat pritaikytos ir pagamintos pagal užsakymą.

Pradėjus gaminti „LY 650“, „Marquis Yachts“ pritaikė garsiąją „Toyota“ gamybos sistemą, orientuotą į įrangos procesus, ir, siekiant padidinti efektyvumą bei dar labiau padidinti kokybę, vykdo nuolatinius tobulinimus.

„Lexus LY 650” pagrindinės specifikacijos:

Bendras ilgis – 65 pėdų 5 coliai (19,94 metrai)

Sija (plotis) – 18 pėdų (5,76 metro)

Variklio parinktys – Du „Volvo Penta® IPS“ varikliai, gaminantys 1350, 1200 arba 1050 AG (kiekvienas)

Degalų talpa – 1 060 galonų (4 012 litrų)

Vandens talpa – 225 galonai (852 litrai)

Miegamosios vietos – 3 kambariai (miegamieji 6 žmonėms)

2019-09-21


Atgal