fbpx
slider

„Lexus“ pristato visureigį
„UX Sport“

Atletiška išvaizda

Sukurtas tam, kad išsiskirtų mieste ir leistų daugiau vairuotojui pajusti „Lexus“ prekės ženklo dvasią, „UX Sport“ derina ryškias linijas su aštrios išvaizdos kėbulu, su galimybe rinktis iš aštuonių nuostabių eksterjero spalvų. Dizaino akcentai – visiškai juodos „Lexus“ verpsto formos grotelės, kurias papildo tamsinti „Bi-LED“ žibintai. Juodi 18 colių arba tamsiai pilki 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai pabrėžia išskirtinę visureigio formą, o juodi durų veidrodėliai ir stogo bėgeliai užbaigia išskirtinę išvaizdą. Naujasis „UX Sport“ siūlo tiek visapusišką įrangos lygį, tiek papildomai pasirenkamus dizaino elementus, sukuriant sportišką universalą už patrauklią kainą.

„Black Tahara“ sėdynių apmušalai  

Pirmą kartą siūlant pilną „Tahara“ sėdynių apmušimą, „UX Sport“ interjeras nustebina stilingomis natomis. Be to, šie apmušimai galimi su pilkais arba mėlynais akcentais. „Takumi“ meistrų apdirbti „Black Tahara“ apmušalai yra labiau prieinama alternatyva odiniui salonui ir yra ekologiškesni, o  sukuriama odinio salono išvaizda ir pasižymi tokiu pačiu elastingumu ir ilgaamžiškumu, tačiau atsisakant gaminių iš gyvūnų.

Hibridinio ar benzininio automobilio galia

Varomas „Lexus“ 4-osios kartos savaiminio įkrovimo hibridinės technologijos, „UX 250h Sport“ derina 2,0 litrų benzininį variklį ir elektrinius variklius, kad veiktų sklandžiai, tačiau galingai. Tam tikrose šalyse vairuotojai gali rinktis dinamišką „UX 200 Sport“, varomą itin efektyviu 2,0 l benzininiu varikliu.

Intuityvi technologija

„UX Sport“ apima intuityvias „Lexus“ technologijas: „Touch Pad“ valdiklis centrinėje konsolėje ir sklandi išmaniojo telefono prieiga per „Apple CarPlay®“ arba „Android Auto®“. Jame taip pat yra „Lexus Link“ programa, skirta planuoti keliones, paslaugą ar sekti vairavimo stilius. Be to, kiekvienas „UX Sport“ išsiskiria naujausia „Lexus Safety System +“ saugos sistema, kartu su papidomai pasirenkamu aklosios zonos monitoriumi ir galinio skersinio eismo perspėjimu RCTA („Rear Cross Traffic Alert”).

„Kadangi „UX“ pardavimai Europoje nuo pat pasirodymo viršijo 35 000 automobilių, mes jautėme, kad jaunesni „Lexus“ prekės ženklo naujokai įvertins stilingą „UX Sport“, kaip ir sėkmingi „RX Sport“ bei „NX Sport“ pavyzdžiai“. – teigė Pascal‘is Ruch‘as, „Lexus Europe“ vadovas.

Naujasis „UX Sport“ bus pristatytas 2020 m. gruodžio mėn.

2020-12-02


Atgal