fbpx
slider

Lexus rekordiniai pardavimai ir šešti augimo Europoje metai

„Lexus Europe“ nustatė naują pardavimų rekordą 2019 m. ir pasiekė šeštus augimo metus iš eilės – parduotos 87 206 transporto priemonės. Pardavimams išaugus 14 proc., palyginti su 2018 m. rezultatais, tai daro įmonę vienu sparčiausiai augančių automobilių prekės ženklų regione.

Lexus 2019 metus pradėjo pristatydamas du svarbius naujus gaminius: naująjį UX, kuris pažymėjo prekės ženklo debiutą prabangaus kompaktiško krosoverio rinkoje, ir naujos kartos ES verslo sedaną, kuris pirmą kartą pristatė ES modelių asortimentą Vakarų Europoje.

Abu modeliai pasirodė gerai. Pardavus 20 943 vienetus, „UX“ pasiekė 5 % premium segmento dalį – tai yra didžiausia dalis iš visų Lexus modelių Europos rinkoje. ES pardavimai išaugo daugiau nei trigubai ir padidėjo 238 %, nes buvo stipriai reaguojama į jo pristatymą Vakarų Europoje (parduoti 4 292 vienetai) ir sustiprintą buvimą Rytų rinkose (2 317 vienetų, + 33 %).

Kitas svarbus atnaujinimas – Lexus spalį pristatė naują RX, kuris užtikrino prabangaus visureigio pardavimų padidėjimą 23 % paskutiniame 2019 m. ketvirtyje.

Vidutinio dydžio „NX“ krosoveris vėl buvo metų perkamiausias – parduoti 24 309 automobiliai, o tai padidino Lexus krosoverių ir visureigių pardavimus 26 % iki 69 449 vienetų. Nuo 2000 metų Lexus Europoje pardavė daugiau nei pusę milijono visureigių.

Turėdamas rekordinius savaiminio įkrovimo hibridinių automobilių pardavimus, kurių 2019 metais Europoje buvo parduota 58 149 vienetai, Lexus tęsia lyderystę pereinant prie elektrifikuotų jėgos pavarų technologijų premium klasės automobilių rinkoje. Savaime įsikraunantys hibridai sudaro 96 % Lexus pardavimų Vakarų Europoje.

Šiais metais Lexus pristatys savo pirmąjį akumuliatorinį elektromobilį (BEV) – UX 300e. Lexus elektrifikuotų modelių asortimentas artimiausiais metais bus išplėstas, naudojant hibridinę „plug-in“ technologiją ir naują, skirtą BEV modelio platformą. Tai atitinka Lexus elektrifikacijos viziją, kaip panaudoti elektrifikuotų jėgos pavarų galimybes, išrandant vairavimo džiaugsmus.

Taip pat 2020 metais prie LC kupė prisijungs ilgai lauktas naujasis „LC Convertible“ kabrioletas. Kartu jie bus siekiamieji modeliai visam Lexus asortimentui, parodys gražų stilių ir suteiks vairavimo patirtį, stimuliuojančią visas jusles.

* „Lexus Europe“ pardavimai apima Vakarų Europą (Europos Sąjungos šalys, Norvegija, Islandija ir Šveicarija), taip pat šias Rytų rinkas: Rusiją, Ukrainą, Kazachstaną, Kaukazo regioną, Turkiją ir Izraelį.


Atgal