fbpx
slider

„Lexus“ remia 18-ąjį tarptautinį Fryderyko F. Chopino fortepijono konkursą

„Lexus“ didžiuojasi būdamas 18-ojo tarptautinio F. Chopino pianistų konkurso, švenčiančio muzikantų iš viso pasaulio talentus ir garsiausio Lenkijos kultūros veikėjo, F. Chopino, darbą, partneriu. Konkurso pradžia – spalio 2 d. Varšuvos filharmonijoje, kur iškilmingi koncertų pasirodymai tęsis tris savaites.

Festivalis „F. Chopinas ir jo Europa“ 2009 metais, kai buvo ruošiamasi 200-osioms kompozitoriaus gimimo metinėms ir kitais metais būsimam 16-ajam konkursui, buvo bendradarbiavimo startas. Ir nuo to laiko „Lexus“ šį renginį remia jau 12-us metus.

„Lexus“ su savaiminio įkrovimo hibridinių elektromobilių asortimentu vėl pasirūpins dalyvių transportavimu. Garsioji „Lexus“ automobilių tyla ir sklandus važiavimas suteiks ramią ir saugią aplinką, kuri padės menininkams atsipalaiduoti ir sutelkti dėmesį į savo pasirodymus.

„Lexus“ garsėja tuo, jog savo automobiliuose sukuria koncertų salės kokybės garsą, kuris išgaunamas pirmosios pramonėje išskirtinės partnerystės su aukščiausios klasės garso specialistais „Mark Levinson“ dėka. Kiekviename naujame „Lexus“ modelyje yra sumontuota speciali „Mark Levinson“ erdvinio garso sistema, sukurta norint automobiliuose pasiekti geriausią garso atkūrimo kokybę. Šią garso kokybę padeda išgauti preciziškai atrinktos priemonės, leidžiančios izoliuoti automobilio saloną nuo įkyraus išorinio triukšmo.

Šią savybę vertina Jan‘as Lisiecki‘is, visame pasaulyje žinomas lenkų ir kanadiečių pianistas, pripažintas F. Chopino kūrybos interpretuotojas ir pagrindinis „Lexus“ šalininkas. Jis pakomentavo: „Daugelyje automobilių garso aparatūros kokybė nuvilia, nes girdi tik šurmulį. Taip, „Lexus“ yra tylus, nes didžioji asortimento dalis yra savaime įsikraunantys hibridiniai automobiliai, dirbantys labai tyliai. Tačiau įrangos kokybė ir garsiakalbių skaičius automobiliuose leidžia išgirsti atskirus instrumentus, visai kaip orkestre. Jūs sėdite patogiai, ir galite jaustis tarsi koncertų salėje. Tokios patirties neįgyji jokiame kitame automobilyje.“

18-ajame konkurse, kuris dėl pasaulinės pandemijos perkeltas iš 2020 m., dalyvauja 87 pianistai, kurių įgūdžius vertins 17 fortepijoninės muzikos pasaulyje pasižymėjusių atstovų. Konkurso turai ir toliau nustatys finalininkus, kurie spalio 18 –20 d. grįš varžytis dėl geriausiųjų vietų, o spalio 21 – 23 dienomis vyks prizininkų koncertas.

2021-10-09


Atgal