fbpx
slider

LEXUS RX L – mobili „OMOTENASHI“ poilsio zona

Kaip pirmasis „Lexus“ Europoje, siūlantis septynias vietas keleiviams, naujasis „RX L“ atveria daugybę naujų galimybių. Nesvarbu, ar norėtumėte vežti daugiau žmonių, ar reikalinga daugiau vietos bagažui bei kitiems kroviniams – sprendimai negalėjo būti paprastesni.

„RX L“ vidaus erdvė buvo suprojektuota taip, kad ji būtų lengvai pritaikoma, maksimaliai išilginant modelį. Ir, žinoma, šis puikus funkcionalumas derinamas su neprilygstama „Lexus“ prabanga ir „omotenashi“ svetingumu, kuris užtikrina, kad kiekvieno poreikiais ir komfortu būtų pasirūpinta.

Kai jums prisireikia papildomų dviejų vietų galinėje, trečioje eilėje, šeimos kelionei ar nakčiai su draugais, paprasčiausiai reikia paspausti mygtuką. Dar didesniam patogumui – du valdymo įtaisai, esantys antroje sėdynių eilėje ir bagažinėje.

Tai toks pats procesas, kai norite, kad sėdynės atsidurtų galinėje grindų plokštumoje ir tokiu būdu krovinių ilgis padidėtų iki 1,067 mm. Yra apsauginis uždangalas, pritvirtintas prie specialios erdvės po bagažo grindimis, kad daiktai būtų paslėpti nuo nereikalingų žvilgsnių.

Apie kiekvieną detalę apgalvota… Pavyzdžiui, sulankstomos 2-osios eilės sėdynės neturi neapsaugotų atvirų detalių, todėl nėra galimybės užkliūti ar apvirsti, kai įlipama arba išlipama. Prieiga prie 3-iosios eilės yra paprasta – vieno mygtuko paspaudimu, pakreipiamos ir užlenkiamos 2-osios eilės sėdynės į priekį, kad patogu būtų įlipti.

Kai yra pastatytos 3-iosios eilės sėdynės, antros eilės sėdynių pasislinkimo diapazonas – 150 mm, didesnis negu bet kuris kitas septynių vietų premium SUV visureigis gali pasiūlyti, todėl galite mėgautis komfortu.

Kaip septynvietis automobilis, „RX L“ užtikrina nuolatinę prabangą, komfortą ir patogumą visame kame. Trijų zonų oro kondicionavimo sistema leidžia trečioje eilėje sėdintiems keleiviams nepriklausomai reguliuoti šildymą ir vėdinimą, naudojant valdymo įtaisus, esančius trečiosios eilės sėdynių šone. Vairuotojas taip pat gali valdyti per daugialypės terpės ekraną.

Daugiafunkcinėje porankio konsolėje 3-ioje eilėje taip pat yra du puodelio laikikliai, dvi USB jungtys, kurios idealiai tinka vaikams prijungti žaidimų įrenginius, kai vykstama į ilgas keliones.

Visa tai papildo aukščiausias „Lexus RX” įrangos specifikacijas. Atsižvelgiant į pasirinktą modelio komplektaciją, galimas 12,3 colių daugialypės terpės ir navigacijos ekranas, speciali 15 garsiakalbių „Mark Levinson“ erdvinio garso sistema, elektra valdomas bagažinės dangtis su „bekontakte“ atidarymo-uždarymo sistema, šildomomis ir vėdinamomis, elektra valdomomis priekinėmis sėdynėmis ir pilnu LED apšvietimu.

Saugumas išlieka svarbiausias, kaip ir penkiavietyje „RX“ modelyje – „RX L“ pavyko gauti penkių žvaigždučių reitingą nepriklausomuose „Euro NCAP“ bandymuose. Šio modelio puikias eksploatacines savybes atspindi aktyvios saugos paketas „Lexus Safety System +“. Tokių sistemų kaip vairo korekcijos (LKA), kelio ženklų (leistinas greitis, įspėjamieji ženklai) atpažinimo (TSR), automatinė tolimujų šviesų (AHB) ir kitų dėka, vairuotojas nei bet kada anksčiau yra geriau apsaugotas nuo nelaimingų atsitikimų.


Atgal