fbpx
slider

„Lexus RX“ naujieji „Sport Edition” įrangos stiliaus pokyčiai

Naujasis „RX“ „Sport Edition“ leidimas dideliam ir prabangiam „Lexus“ visureigiui suteikia stipresnį ir sportiškesnį patrauklumą su daugybe išskirtinių dizaino elementų tiek viduje, tiek išorėje. Šis specialaus leidimo modelis, kurį galima įsigyti tik ribotą laiką, grindžiamas ankstesne „Sport Edition“ sėkme ir gali pasigirti praturtinta specifikacija, suteikiančia išskirtinį „RX“ modelio stilių.

„Sport Edition“ įranga išsiskiria juodos spalvos detalėmis, įskaitant priekines groteles ir durų veidrodėlių gaubtus, suderintus su tamsios spalvos 20 colių lengvojo lydinio ratlankiais. Hibridinis „RX 450h“ turi juodą priekinę dugno apsaugą, pabrėžiančią modelio visureigio statusą.

Salone – juodos ir baltos pelenų spalvos odos apmušalų derinys, kontrastuojantis su šviesiai pilkomis siūlėmis. Ta pati spalvų gama sutinkama ir centrinėje konsolėje, durų apmušimuose bei keleivio kelių zonoje, o pilkos siūlės  –  aplink perjungimo svirtį. Vairo apdaila išsiskiria juoda oda bei „Sumi Black Walnut“ medžio apdaila, kuri taip pat sutinkama ir salone, o daugiau komforto suteikia durelėse integruotas apšvietimas. Klientai taip pat gali rinktis juodos arba sodrios kreminės odos apmušalus.

„RX Sport Edition“ taip pat turi pilnesnę įrangos komplektaciją. Standartinę komplektaciją sudaro belaidžio telefono įkrovimas, išmanioji laisvų rankų bagažinės durelių atidarymo sistema, daugialypės terpės ir navigacijos sistema su 12,3 colio jutikliniu ekranu ir 12

garsiakalbių aukščiausios kokybės garso sistema. Priekiniai ir galiniai parkavimo jutikliai su automatine stabdymo funkcija (ICS) yra kartu su nematomos zonos monitoriumi su perspėjimo apie iš galo artėjančius automobilius ir stabdymo sistema (RCTAB).

„Mid“ ir „Executive“ komplektacijas papildo „Lexus Safety System +“ aktyvios saugos ir pagalbos vairuotojui sistemos, veidrodėliai su aklosios zonos monitoriumi ir elektrochromatiniu (automatiškai patamsėjančiu) galinio vaizdo veidrodėliu, šildomos priekinės sėdynės ir trigubos projekcijos šviesos diodų (LED) priekiniai žibintai su „BladeScan“ adaptyviąja tolimųjų šviesų sistema (AHS)*.

Modelio eksterjerą galima rinktis iš 10 spalvų, įskaitant dvi naujas – „Sonic Silver“ ir „Sonic Grey“. Šios abi naudoja „Lexus“ pažangią „sonic paint“ dažų technologiją, kurios dėka pasiekiamas išskirtinis blizgesio ir šviesos bei šešėlių kontrastų gylis. Naujasis „Lexus RX“ su „Sport Edition“ įranga visose Europos rinkose bus pristatytas rugsėjo mėnesį su galimybe užsakyti iki kol bus pristatytas naujasis 2022 metų „RX“ modelių asortimentas.

*Priklauso nuo rinkos.

2021-09-14


Atgal