fbpx
slider

„Lexus“ tapo oficialiu Daviso taurės „Rakuten Finals 2022“ partneriu

„Lexus“ buvo paskelbtas oficialiu pagrindiniu Daviso taurės partneriu „Rakuten Finals 2022“ etape, kuris vyksta daugelyje didžiųjų Europos miestų. Varžybos prasidės grupių etapais, kurie rugsėjo 13 –18 dienomis vyks Bolonijoje, Glazge, Hamburge ir Valensijoje. Atkrintamosios rungtynės vyks Malagoje (Ispanija) lapkričio 22-27 dienomis.

 

„Lexus“ ir Daviso taurės varžybas sieja autentiškas ryšys, čia klientai ir gerbėjai siekia prabangių ir nepamirštamų potyrių. Akcentuojant „Lexus Electrified“, nuolatinę prekės ženklo tvarumo viziją, partnerystė su Daviso taure švenčia sinergiją tarp elektrifikuojančios energijos viename įdomiausių pasaulyje teniso turnyrų ir prabangaus jaudulio vairuojant elektrinį ar hibridinį „Lexus“ modelį.

Kaip oficialus Daviso taurės automobilis, turnyro metu „Lexus“ bus atsakingas už oficialų besivaržančių žaidėjų ir komandų iš 16 šalių transportavimą į teniso miestelį.

Įkurta 1900 m., Daviso taurė išaugo ir tapo sporte didžiausiu kasmetiniu pasaulio čempionatu, kuriame 2021 m. dalyvavo 142 tautos. 16 komandų varžysis keturiose turo grupėse po keturias komandas. Dvi geriausios kiekvienos grupės komandos žengs į ketvirtfinalį. Naujajame finalo formate bus numatyta 9 savaičių pertrauka tarp grupės ir atkrintamųjų rungtynių etapų. „Lexus ambasadorius Roberto Bautista varžybose vėl atstovaus savo gimtajai Ispanijai.

 

Už „Lexus Europe“ atsakingas viceprezidentas Pascal‘is Ruch‘as pakomentavo:

„Daviso taurė yra viena ikoniškiausių sporto varžybų pasaulyje, turinti unikalų formatą keliuose Europos miestuose. Sportas, ypač tenisas, yra galimybė po vienu stogu suburti geriausius sportininkus ir sirgalius – daugelis jų ieško prabangos, kuri yra asmeniška jiems ir jų aistroms. „Lexus“ dalijasi šiuo bendrumu dėl neįtikėtino atsidavimo meistriškumui, neprilygstamos prabangos ir nepakartojamos patirties.”

Daviso taurės finalo direktorius David‘as Ferrer‘is sakė:

„Didelė prabanga vėl bendradarbiauti su „Lexus“ trečiajame finalų ture. Šių metų renginys rengiamas kelių svetainių formatu keturiose šalyse, o „Lexus“ demonstruoja savo milžiniškus valdymo, aptarnavimo ir profesionalumo gebėjimus. Esame įsitikinę, kad, kaip ir anksčiau, geriausi pasaulio žaidėjai ir komandos džiaugsis pasirodymu, kurį „Lexus“ pateiks varžybose.”

2022-09-12


Atgal