fbpx
slider

„Lexus“ tęsia naujos kartos kūrėjų paramą naujoje skaitmeninėje platformoje

„Lexus“ praneša, kad „Lexus Design Apdovanojimų 2020“ Grand Prix atranka bus perkelta į virtualią erdvę jau rugpjūčio mėnesį, o nugalėtojas bus paskelbtas rugsėjo 1-ąją dieną. „Šiais metais teko susidurti su itin unikaliomis aplinkybėmis,“- teigė Lexus International pasaulinės rinkodaros ir ryšių su visuomene generalinis direktorius Brian‘as Bolain‘as. „bet „Lexus“ išlieka susikoncentravęs į apdovanojimų pradinį planą palaikant ateities kūrėjus naujoje jų karjeros platformoje.“

Iš rekordinio skaičiaus 2 042 užsiregistravusiųjų iš 79 skirtingų šalių, bus išrinktas tik vienas Grand Prix nugalėtojas. Virtuali Grand-Prix atranka nurodys šešis finalistus bei pristatys garbius komisijos narius Paola Antonelli, Jeanne Gang, John Maeda ir Simon Humphries. Teisėjų sprendimas bus pagrįstas trimis pagrindiniais Lexus principais: „numatyti“, „diegti naujoves“ ir „žavėtis“, kartu su išskirtiniu dizainu, kuris veda į geresnį rytojų.

„Geri dizaineriai klesti sudėtingose situacijose ir padeda visuomenei susidurti su netikėtais pokyčiais,“ kalbėjo Paola Antonelli. „Šių metų finalistai jau praėjo labai svarbų etapą, tęsdami savo darbus, nepaisant sudėtingų aplinkybių. Bus labai gaila nepasimatyti su visais gyvai, tačiau su nekantrumu laukiame pamatyti jų eksperimentus ir pasisemti jų žinių, kurias jie atsineš su savimi į virtualią Grand Prix atranką.“.

Praeitą sausį, šeši finalistai pasisėmė patirties įsimintinose dirbtuvėse Niujorke. Dirbtuvėse finalistai turėjo susidurti akis į akį su keturiais pripažinimo susilaukusiais mentoriais:  Joe Doucet, Bethan Gray, Philippe Malouin ir Shohei Shigematsu, kurių kiekvienas pasidalino savita išmintimi bei patirtimi.

Renginio vieta buvo pasirinkta unikali – INTERSECT BY LEXUS-NYC erdvė. Visi finalistai sulaukė paramos iš mentorių individualių virtualių konsultacijų metu, kurios toliau skatino jų kūrybinį vystymąsi besiruošiant galutiniam vertinimo procesui.

Grand Prix trofėjas, sukurtas Hideki Yoshimoto, bus atidengtas rugsėjį, kai bus paskelbtas šių metų Grand Prix nugalėtojas. Yoshimoto buvo pirmųjų Lexus Design Apdovanojimų 2013 nugalėtojas ir tapo sėkmingu dizaineriu Londone, kur dirba su daugybe pasaulinių prekinių ženklų. Trofėjaus dizainas atspindės jo inžinerinę patirtį bei atsidavimą japoniškam takumi meistriškumui ir bus naudojamas visuose ateities Lexus Design Apdovanojimuose.

Registracija į „Lexus Design Apdovanojimus 2021“ jau prasidėjo ir tęsis iki spalio 11 dienos. Teisėjai ir mentoriai bus skelbiami šį rudenį.

Kviečiame registruotis: https://discoverlexus.com/experiences/lexus-design-award-2020

2020-07-01


Atgal