fbpx
slider

„LEXUS UX“ sužibėjo ant raudonojo kilimo Venecijos kino festivalyje

Naujasis „Lexus UX 250h“, vienintelis hibridinis modelis premium klasės kompaktiško krosoverio segmente, buvo tas automobilis, kuris pristatė VIP svečius į 76-ąjį Venecijos kino festivalį (didesnio kultūros renginio Venecijos bienalės dalis), vykusį 2019 m. rugpjūčio 28 d. – rugsėjo 7 d.

Bradas Pitas, filmo „Ad Astra“ žvaigždė,  viena laukiamiausių festivalio garsenybių, žengė raudonuoju kilimu lydima „Lexus UX 250h”.

„Lexus“, oficialus festivalio automobilis trečius metus iš eilės, pateikė 35 automobilių su savaiminio įkrovimo hibridine technologija parką, ir pristatė festivalio metu įžymybes, tokias kaip Scarlett Johansson, Jude Law, John Malkovich, Adam Driver, Penelope Cruz, Monica Bellucci, Laura Dern, Mel B, Juliette Binoche, Stacy Martin ir Catherine Deneuve.

„Lexus“ ryšys su kinu – tai siekis savo klientams suteikti nuostabių įspūdžių – dėl savo aukštos kokybės automobilių ir išskirtinio japoniško svetingumo jausmo. „Lexus“ šūkis „Experience Amazing“, t.y. „Patirti nepaprastą“, paverčia funkciją –  emocija, našumą – naujove, o technologiją – aistra. Gamybos meistriškumas, maksimalus dėmesys detalėms, aukščiausia kokybė, nepriekaištingas meistriškumo ir inovatyvių technologijų simbiozė yra kelios vertybės, vienijančios „Lexus“ ir  apdovanojimų pelniusį kiną Venecijoje.

2019-09-09


Atgal