fbpx
slider

Naujas “Lexus RC F SPORT” BLACK EDITION: visiškai juodas, įkvėptas tradicinio Japonijos tapybos tušu meno

2018 m. Ženevos automobilių parodoje pirmą kartą pristatytas “Lexus RC 300h F SPORT” kupė “Black Edition” modelis.

“Black Edition” – jau pats vardas pabrėžia dinamišką ir paslaptingą išvaizdą su daugybe naujų juodųjų stiliaus elementų, kuriuos įkvėpė Japonijos Sumi rašalo spalva, šimtmečius naudojama tradiciniuose tušo paveiksluose ir kaligrafijoje.

F SPORT verpsto formos grotelės, su “L” motyvo raštu, turi naują tamsią chromo apdailą. Tai taip pat pastebima naujo dizaino apskrituose LED rūko žibintuose.

19 colių “F SPORT” lengvo lydinio ratlankiai turi matinę juodą apdailą, o langų profiliai yra iš nerūdijančio plieno, stipriai tonuoti “Graphite Black” metalo dažais.

Salone “F SPORT” sėdynės ir vairas yra apmuštos juoda, lygia oda, o detalės išsiskiria ryškia oranžine siūle. Taip pat atsirado naujų juodos spalvos, pasiekiamos dažant su sumi rašalu, medienos apdailos intarpų.

“RC F SPORT Black Edition” yra savaime įsikraunantis hibridinis modelis, turintis 2,5 litro benzininį variklį ir galingą elektros variklį, gaminantį maksimalią 223 DIN hp / 164 kW galią. Efektyvi sistema užtikrina, kad kombinuota ciklinė degalų ekonomija būtų 5,0 l / 100 km, o išmetamas CO2 kiekis – nuo 116 g / km.

2018-03-09


Atgal