fbpx
slider

Naujojo
LEXUS NX
premjera
Europoje

Vos 2014 metais pristatytas LEXUS NX greitai įsitvirtino kaip pagrindinis LEXUS modelis, kurio pardavimai Europoje sudaro daugiau nei 30 proc. LEXUS asortimento. LEXUS NX klientų dėmesį patraukė savo prabangiu ir šiuolaikišku dizainu, pažangiomis sistemomis ir vairavimo dinamikos deriniu. Pardavimų sėkmę taip pat lėmė hibridinių ir benzininių variklių pasirinkimas, priekinių ir visų varomų ratų pavara. LEXUS NX įėjimas į rinką buvo žymiai stipresnis nei tikėtasi. Praėjus trims metams, Frankfurto tarptautinėje automobilių parodoje (IAA) debiutuoja naujasis LEXUS NX su atnaujintu interjeru ir exterjeru, saugos paketu.

Išorės dizianas

LEXUS išlaikė LEXUS NX dizaino esmę, kuri pasirodė tokia patraukli klientams, ir atnaujindami modelį, sutelkė dėmesį į detales, kurios daro didesnį įspūdį.

Priekinės grotelės įgavo naują galingą išvaizdą, labiau suderinamą su Lexus “SUV” modeliais, “RX” ir “LX”. Konstrukcijoje atsirado horizontalių juostų serija, platesnis atstumas tarp juostų, esančių žemiau centrinės grotelių dalies- tai pabrėžia automobilio plotį ir sukuria stipraus automobilio įspūdį. Šis efektas yra akcentuojamas ir įvedant didesnius, giliai įdubusius ir kampuotesnius šoninius kanalus.

Šviesos diodų žibintai turėjo būti naujai integruoti, kad tilptų “Adaptive High beam” sistema (AHS) bei dalis “Lexus Safety System +” pakuotės, kuri jau bus prieinama naujuose LEXUS NX modeliuose. Žibintų išvaizda yra sportiška ir primena naujojo prabangaus kupe LEXUS LC apšvietimo dizainą. Atnaujinti ir posūkių signalai, tiek priekinėje, tiek ir užpakalinėje automobilio dalyje. Naujos galinės lempos yra pailgos formos su juodos spalvos dekoru, kuris dar labiau pabrėžia L-shaped formą.

Benzininiuose modeliuose, nuo šiol jų pilnas pavadinimas bus NX 300, pritaikytis didesnės chromuotos išmetamosios angos, o prie hibridinių modelių pridėta didesnė satininio chromo apdaila, kad būtų pabrėžtas verpsto formos motyvas.

“Luxury” ir “F SPORT” modeliams skirti du nauji 18 colių lengvo lydinio ratlankių dizainai.

Salonas: autentiška vairuotojo aplinka su papildomomis savybėmis

Esminiai LEXUS NX interjero pakeitimai sukuria sportiškesnį ir dar labiau prabangų automobilio saloną. Taip pat atnaujinant saloną daugiau dėmesio buvo skirta naudojamos įrangos patogumo tobulinimui, tvirtai laikantis LEXUS “Omotenashi” svetingumo principų.

Centrinės konsolės klimato valdymo pultas tapo ergonomiškesnis kai keletą mygtukų pakeitė keturi lengvai perjungiami jungikliai. Centrinis analoginis laikrodis tapo didesnis, aiškesnis ir pasipuošė ryškesniu išoriniu žiedu. Be to, kad būtų lengviau jį valdyti, jis turi GPS valdiklį, kuris automatiškai reguliuoja laiką, kai važiuojate per skirtingas laiko juostas.

Centrinėje konsolėje LEXUS NX turi naujausios kartos jutiklinį valdiklį, kuris yra didesnis, kad būtų lengviau juo naudotis. Delno laikiklis buvo pakeistas nauju, kad būtų užtikrintas geresnis riešo palaikymas, o bevielis įkrovimo dėklas tapo platesnis ir ilgesnis, kad būtų pritaikytas didesniems išmaniesiems telefonams. USB jungtys perkeltos į patogesnę centrinę erdvę ir turi didesnę įtampą, kad įrenginiai galėtų greičiau įsikrauti.

 

Dar didesnis ekranas ir platesnis interjero spalvų asortimentas

Labiausiai pastebimas pokytis yra centrinio multimedijos ekrano padidėjimas. Lexus Premium navigacijos ekranas padidėjo nuo 7 iki 10,3 colių, o Lexus audio ekranas – nuo 7 iki 8 colių.

LEXUS NX modeliai pasipildė naujomis interjero spalvomis – “Rich Cream” ir “Ocher” apmušalai ir apdailos elementai derinami su “White Ocher”, “Black and Dark Rose” spalvomis. LEXUS NX F SPORT modeliai pasipildė aujomis spalvomis – “Flare Red” ir “Gustard Yellow”

Patogios galinės durelės

Naujasis LEXUS NX pasižymi patogiomis galinėmis durelėmis, kurios atsidaro ir užsidaro “be prisilietimo”. Priėjus prie automobilio su automobilio raktu, Jums tereiks perkelti koją po galiniu buferiu, kur įtaisytas judesio jutiklis. Galinės durys galės būti uždarytos panašiu veiksmu. Užrakto rezervinis mygtukas automatiškai užrakina automobilį.

LEXUS NX saugos sitema

Naujasis LEXUS NX turės visus “Lexus Safety System +” pranašumus. Ši sistema aprūpins automobilį įvairiausiomis aktyvios saugos ir pagalbos vairuotojui funkcijomis, įskaitant “Pre-Collision” sistemą, Adaptive Cruise Control, adaptyvią tolimosios šviesos sistemą, įspėjimo apie išvažiavimą iš juostos ir kelio ženklų pagalbą.

LEXUS NX pristatymas Frnakfurto automobilių parodoje LEXUS stende su virtualios realybės akiniais


Atgal