fbpx
slider

Olandijos vartotojų asociacija suteikia „Lexus“ patikimiausio prekės ženklo vardą

„Lexus“ užsitikrino lyderio poziciją Olandijos automobilių patikimumo įvertinime. Rezultatai patvirtina tarptautinę „Lexus“ patikimumo reputaciją.

2020 m.  automobilių iki 10 metų amžiaus patikimumo tyrime, „Lexus“ pasiekė vidutinį 8,8 balą. Tyrime dalyvavo 27 skirtingos automobilių markės, o rezultatai buvo pagrįsti daugiau nei 8000 automobilių savininkų atsakymais į klausimus apie visus jų patirtus defektus ir gedimo rimtumą.

Respondentai turėjo tris pasirinkimo galimybes: dėl šio gedimo automobiliu nebuvo galima važiuoti; automobilis turėjo būti nedelsiant pristatytas remontui į servisą arba automobilio remontas buvo suplanuotas patogiai datai. Duomenys atskleidė, kad „Lexus“ modeliai yra mažiausiai linkę patirti gedimus, o „CT” modelis surinko geriausią rezultatą – 9,4 balo.

Visame pasaulyje žinomas patikimumas

Dėl savo lyderio pozicijos tyrime, „Lexus“ buvo apdovanotas „Patikimiausio prekės ženklo 2020“ statusu.

Šis rezultatas, tai naujausias patikimumo apdovanojimas, kuriam iš paskos seka patikimiausio prekės ženklo įvertinimas „What Car?” žurnale D. Britanijoje, kuomet daugiausiai pagyrų susilaukė „Lexus RX“ bei „NX“ visureigiai.

„Lexus ES“ sedanas šiais metais taip pat surinko aukščiausius kada nors surinkus balus Jungtinėse Amerikos Valstijose pirmaujančios „J.D. Power“ agentūros patikimumo tyrime.

Garantuota kokybė 

Visiems naujiems „Lexus“ modeliams suteikiama 5 metų arba 200 000 kilometrų garantija,

taip užtikrinant automobilių kokybę ir patikimumą. Pirmajam visiškai elektriniam „Lexus UX 300e“ modeliui suteikiama iki 15 metų arba 1 milijono kilometrų garantija.

Išliekančios vertybės

„Lexus“ pasaulyje garsėja savo transporto priemonių konstrukcijos kokybe ir patikimumu – pagrindinėmis vertybėmis, kurias palaiko aukščiausio lygio klientų aptarnavimas.

Olandijos vartotojų asociacijos apklausa tik dar kartą įrodo, jog klientų pasitikėjimas šiuo prekės ženklu yra visiškai pagrįstas.

„Lexus“ vairuotojai gali tikėtis daugybės kilometrų saugaus, užtikrinto ir nerūpestingo vairavimo bei pasinaudoti didesnėmis savo automobilio likutinėmis vertėmis, kai ateis laikas pakeisti savo automobilį į naują modelį.

Pilnus tyrimo rezultatus galite rasti čia: www.consumentenbond.nl/automankementen.

1 Standartinė gamyklos garantija „Lexus UX 300e“  modelio baterijai yra 8 metai arba 160 000 km. Papildoma garantija baterijai atnaujinama kasmet apsilankius vietinėje „Lexus“ atstovybėje. Papildoma garantija baterija galima prasitęsti iki 15 metų arba  1 000 000 kilometrų.

2020-11-11


Atgal